14:47, 09.09.2010.
Kuvajt postao suvlasnik AIK banke
NIŠ - Kuvajtska državna investiciona kompanija ušla je u vlasničku strukturu niške AIK banke, prenose sajt Sinteza invest grupe.
Nakon što su se saldirale transakcije od prošle trgovačke nedelje, podaci iz Centralnog registra pokazuju da je u vlasničku strukturu AIK banke ušla državna investiciona kompanija iz Kuvajta kupivši 0,10 odsto udela (8.800 akcija).
Niška banka je skrenula posebnu pažnju investicione javnosti u julu kada je objavljeno da njen najveći vlasnik, grčka ATE banka sa udelom od 20 odsto, nije uspela da prođe stress-testing koji je sproveden na nivou Evropske unije.











Poslednji komentari
ma šta je to, to je samo 225K eura :)
Pošalji komentar:
Komentari čitalaca ostavljeni preko naloga na Facebook, Gmail, Twitter ili Yahoo, biće objavljeni odmah.
Svi ostali komentari biće vidljivi čim ih neko od administratora odobri.
Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.
Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.