Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

Poginuo u eksploziji plinske boce

Autor I.M. Izvor Južne vesti | Vladičin Han
klinicki centar nis

S.V. (52) je poginuo u Vladičinom Hanu kad je otvorenim plamenom pokušao da odmrzne naftu u rezervoaru kamiona.

U nesreći su povređeni i I.Đ. (30) i M.M. (30), koji su mu pomagali. Prema za sada dostupnim informacijama I.Đ. je prebačen u niški Klinički centar i van je životne opasnosti.

On je, smešten na Kliniku za plastičnu hirurgiju i ima povrede lica i obe šake.

Pošalji komentar Komentari (8)
Poslednji komentari
  • user thumb
    markonjero
    prijavi komentar

    B-ice NicollaBeatz
    Propao si ti odavno mislis da si neki lik ako si u nekom fazonu,od toga se zivi a ne od usranih repera BG sindikat je zakon

    • user thumb
      B-ice NicollaBeatz
      prijavi komentar

      Druže,ja trenutno studiram arhitekturu i nisam ni u kakvom 'fazonu' zabole me dupe za repere i za BG sindikat...

      3
  • user thumb
    markonjero
    prijavi komentar

    B-ice NicollaBeatz

    sine glup si vidi se da nisi vozio kamion nikada,pa gde ces ti ispod kamion da nasipas vrucu vodu i mislis da ce da to da odmrzne zamrznutu naftu,mi lozimo ispod njega,kartoni samo drugo nista.Bas si me nasmejao ovim da sipas vrucu vodu hahah.saucesce porodici

    • user thumb
      B-ice NicollaBeatz
      prijavi komentar

      Daj Bože da nikad i ne vozim kamion,to bi značilo da sam propao u životu.

      2
  • user thumb
    B-ice NicollaBeatz
    prijavi komentar

    Zašto li neko otvorenim plamenom pokušava da odmrzne naftu...postoje i drugi načini da se zagreje i odmrzne nešto kao što je vruća voda i tako to...Žao mi je čoveka.

Pošalji komentar:

Komentari čitalaca ostavljeni preko naloga na Facebook, Gmail, Twitter ili Yahoo, biće objavljeni odmah.

Svi ostali komentari biće vidljivi čim ih neko od administratora odobri.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.

.