Severina pevala u Blacu (video)
BLACE – Hrvatska pop zvezda Severina Vučković održala je koncert u centru Blaca.
Koncertu u okviru manifestacije "Dani šljive", prema proceni organizatora, prisustvovalo je više od 20.000 posetilaca koji su došli iz svih okolnih gradova, Prokuplja, Kruševca, Niša, Leskovca, Kuršumlije, Brusa..
Pre Severine, publiku koja je od 20 časova bila ispred bine, uveseljavali su prvo trubači, pa Ivana Jordan.
Severina je zapevala u 22, 55 sati. Publiku je pozdravila svojom najnovijom pesmom „Lola“. Zatim je hrvatska megazvezda pozdravila sve prisutne
- Dobro veče, dobri ljudi. Dobro veče lipi momci. Dobro veče prekrasne djevojke - rekla je Severina i nastavila da peva.
Koncert je trajao sat i po. Za sve to vreme, publika, koju su činili prvenstveno mlađi naraštaji, pevala je sa njom, skandirala i oduševljeno tapšala. Bilo je tu i raznih transparenata i majica sa porukama upućenim pevačici: „ Volimo te“ , „Dobro nam došla“ ....
Kkao saznajemo u blačkoj policiji nije bilo većeg narušavanja reda i mira i „publika bila vrlo disciplinovana“.
Organizatori su obezbedili dodatni parking prostor, tako da većih zadržavanja nije bilo. Iako je bilo mnogo ljudi, nikada više u ovoj sredini, sve je prošlo bez problema.
Severina - Dodirni mi kolena - Blace live
Severina - Ljubomora - Blace live
Severina - Hajdemo u planine -Blace live















Poslednji komentari
Cuo sam da je doticna Seve dobila za svoj mali folk performans 30.000 evra !!!!!! Proverite tu informaciju ako mozete. A ona, neka ide sto dalje moze odavde.
Seve, cekamo te na stadionu u Mezgraji. Dobro nam dosla!
Pošalji komentar:
Komentari čitalaca ostavljeni preko naloga na Facebook, Gmail, Twitter ili Yahoo, biće objavljeni odmah.
Svi ostali komentari biće vidljivi čim ih neko od administratora odobri.
Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.
Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.