12:58, 31.10.2011.
Vlasotince: promocija zbirke "Kad lipe zamirišu"
U vlasotinačkom Kulturnom centru večeras će biti promovisana nedavno objavljena zbirka pesama mr Luke Krstića „Kad lipe zamirišu“.
O zbirci i stvaralaštvu jednog od najboljih vlasotinačkih pedagoga, dugogodišnjeg profesora Vlasotinačke gimnazije i Visoke škole za vaspitače u Pirotu, govoriće prof. dr Đura Stevanović, profesor Beogradskog univerziteta, Srba Takić, direktor Narodne biblioteke iz Vlasotinca, mr Srbislav Milenković, književni kritičar i Danilo Kocić, novinar i pisac.
Mr Krstiće autor je više zapaženih knjiga, stručnih radova i publikacija, ali i višegodišnji promoter kulturnog i književnog života u Vlasotincu.














Pošalji komentar:
Komentari čitalaca ostavljeni preko naloga na Facebook, Gmail, Twitter ili Yahoo, biće objavljeni odmah.
Svi ostali komentari biće vidljivi čim ih neko od administratora odobri.
Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.
Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.