09:55, 1. 9. 2014.

Car Konstantin slavio u derbiju

Car Konstantin bolji u derbiju; foto: facebook.com/fkcarkonstantin

U trećem kolu Srpske lige - Istok fudbaleri Cara Konstantina iz Niša pobedili su pirotski Radnički rezultatom 1:0 (1:0). Sinđelić poražen u Vranju sa 4:1 (4:1).

Drugi trijumf ekipi sa Bubnja obezbedio je igrač Radničkog na dvojnoj registraciji Miodrag Todorović u 7. minutu. On je glavom smestio loptu u mrežu sa 12 metara nakon centrašuta Petkovića.

Car Konstantin je treći na tabeli Srpske lige - Istok, iza Radana i Trstenika. Tim sa Bubnja ima 6 bodova i gol-razliku 6:2.

U četvrtom kolu "carići" gostuju Timočaninu koji ima isti skor (2 pobede i jedan poraz).

Sinđeliću treći poraz

(/slika2)

Niški Sinđelić izgubio je na gostovanju u Vranju od Dinama sa 4:1 (4:1). Svi golovi su postignuti u prvom poluvremenu, a strelac sva četiri gola za Vranjance bio je Stefan Simonović.

Dinamo je poveo u 6. minutu, a u 22. minutu duplirao prednost (2:0). Simonović je potom u 25. minutu postigao treći gol, a u 39. minutu Dinamo je poveo sa 4:0.

Jedini gol za Sinđelić dao je Pavlović u 44. minutu.

Sinđelić posle tri kola zuazima pretposlednju poziciju bez bodova, a u narednom kolu gostuje Ozrenu.