15:06, 15. 10. 2016.

Kalča se “sapleo” u Gornjem Milanovcu

Neočekivan ishod za Nišlije; foto: Vanja Keser

Futsaleri niškog Kalče nisu opravdali ulogu favorita i odigrali su nerešeno (1:1) na gostovanju povratniku u prvoligaško društvo ekipi Metalac Kolorado.

Domaći sastav je poveo u 11. minutu golom Nikolića, a niški tim izjednačio je posle 2 minuta golom Nikole V. Stankovića, pa je već u 13. minutu postavljen i konačan rezultat.

Nišlije nisu uspele u nameri da u pobedničkom raspoloženju dočekaju derbi meč narednog kola sa Ekonomcem, a trener Kalče Vladan Miladinović objašnjava da je njegov tim promašio nestvaran broj prilika za gol.

Kontre, ziceri, dva na jedan, tri na jedan, pogađali smo okvir gola i zaista je neverovatno šta smo sve promašili. Pobeda bi nam mnogo značila, pre svega na psihološkom planu, pred susret sa Ekonomcem, ali nam se jednostavno nije dalo - podvukao je on.

Meč sa Ekonomcem najverovatnije će biti odigran u nedelju 23. oktobra od u19 sati u hali Čair.