Kontejneri za reciklažu u Domu zdravlja

vranjepet kontejner
Kontejner za prikupljanje plastične ambalaze u dvorištu Zdravstvenog centra

VRANJE – U dvorištu Zdravstvenog centra u Vranju postavljeno je 9 žičanih korpi za prikupljanje plastike, dok je svim službama u i na svim odeljenjima postavljeno 30 kutija za prikupljanje papira za reciklažu.

Na ovaj način Zdravstveni centar je podržao projekat “Razdavajanja otpada na mestu njegovog nastanka”, u okviru akcije “Očistimo Srbiju”.

Menadžment Zdravstvenog centra Vranja uputio je apel svim građanima da se pridruže zaposlenima u Zdravstvenom centru i da svojim odgovornim ponašanjem podrže ovaj projekat. 

Autor:
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.