Završena „Škola roštilja“

rostilj skola

LESKOVAC – Uručivanjem diploma završena je prva „Škola roštilja“.

Obuka je trajala tri dana a polaznici su bili iskusni kuvari, radnici u domovima učenika širom Srbije, koji su po prvi put imali prilike da pripremaju leskovačke specijalitete „iz ruku“, a na završnom ispitu aranžirali su i servirali pripremljene proizvode – preskavice i ćevapčiće.

Diplome je polaznicima uručio je Novica Ilić, direktor Doma učenika, uz najavu da će „Škola roštilja“ biti organizovana i u buduće u vreme „Roštiljijade“.

Autor:
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.