

Ceremonijom svečanog otvaranja u Leskovcu će večeras, od 20 časova i 45 minuta, početi 25. „Roštiljijada“.
Pre zvaničnog otvaranja, u 20 časova, koncert će održati Kulturno-umetničko društvo „Abrašević“, nakon čega će Bulevarom oslobođenja prodefilovati mažoretkinje, bubnjari i dobošari, bleh orkestri i maskota „Roštiljijade“.
Posle vatrometa na zvaničnom otvaranju nastupiće bleh orkestar Isidora Zečevića i Grupe „Amajlija“, a koncert će u 22 časa i 15 minuta održati YU grupa.U Turističkoj organizaciji Leskovac očekuju da će tokom sedam dana Leskovac posetiti oko pola miliona gostiju. Koncert večeri drugog festivalskog dana je koncert Vlatka Stefanovskog, koji počinje u 22 časa i 15 minuta.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0