Humanitarna izložba fotografija u Prokuplju

kalicanin 1 pk
Izložba je otvorena samo jedan dan

U holu Bioskopa „Toplice“ otvorena je izložba „Identitet“ beogradskog umetnika Dušana Kaličanina.

Izložba koja sadrži Kaličaninove fotografije koje je napravilo 8 fotografa od 2002. godine do danas, humanitarnog je karaktera, a sav prihod namenjen je za lečenje devetaestogodišnje Prokupčanke koja boluje od leukemije.

Smatram da slikanje sebe ili „selfi“ umanjuje umetnost fotografije, pa sam ovu izložbu posvetio upravo otrkivanju prave ličnosti, kroz objektiv profesionalnih fotografa – kaže Kaličanin.

Jednodnevnu postavku organizovao je prokupački Dom kulture.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.