Prodaje se imovina „Leteksa“ – 11 zgrada, oprema i mašine po početnoj ceni od oko 2,7 miliona evra

Vunica foto filckr Anne Camilla Vaalund scaled
Prodaje se 11 zgrada; foto: Flickr/Anne Camilla Vaalund

Leskovačka vunarska industrija Leteks koja je u stečaju od 2010. godine prodaje nepokretnu i pokretnu imovinu na licitaciji, a početna cena je oko 320 miliona dinara, odnosno nešto više od 2,7 miliona evra.

Prodaje se ukupno 11 zgrada, od kojih su većina proizvodne hale. Najveća ima oko 9.000 metara kvadratnih, potom jedna hala ima blizu 6.000 kvadrata, a druga 2.500 metara kvadratnih.

Tu su i dve upravne zgrade, objekti koji su služili kao restorani, pomoćne zgrade, kotlarnice i fontana, kao i oprema i mašine.

Početna cena za je 320.027.487 dinara, a depozit koji zainteresovani moraju uplatiti je 128.010.994 dinara.

Javno nadmetanje održaće se dana 12. novembra u 11 sati na adresi Agencije za licenciranje stečajnih upravnika u Beogradu.

*U prvoj verziji teksta došlo je do greške u konvertovanju valuta, pa je tekst ispravljen. Izvinjavamo se zbog nenamerne greške.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

1
  1. Opet ce biti lopovluka,namestice se tender i zaradice neko dobru lovu.Naravno uz pomoc drzave,ne moze drugacije…..samo koliko hala i ostalih objekata(m2) pa plus masine.Mnogo vise vredi nego sto ce se prodati po pocetnoj ceni ili nesto vecoj …Vec tu nesto mnogo smrdi ..⛽⛽⛽⛽⛽⛽⛽

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.