

Uglavnom mirno i bez većih incidenata u Nišu je dočekana nova 2026. godina, kažu iz niške policije, a novogodišnji program u centru grada prošao je bez incidenata i narušavanja javnog reda i mira.
Nije bilo saobraćajnih nezgoda sa povređenim osobama, dodaju iz policije.
Ističu da je doček 2026. godine u Nišu prošao uglavnom mirno.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
No ćaci, no incidents.
No ćaci, no problems.
Sinoć oko 20h je oboren pešak na semaforu kod pivare. Do dolaska hitne pomoći je ležao nepomično, a nakon toga je policija regulisala saobraćaj. Ali ako iz policije kažu da nije bilo saobraćajnih nezgoda sa povređenim osobama, treba im verovati. Zar ne?