
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 1 IMG 0420 scaled](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0420-scaled.jpg)
Na šesnaestoj sednici Skupštine Grada Niša odbornici su odlučuvali o brojnim tačkama, među kojima su i promene direktora u Narodnom pozorištu, Istorijskom arhivu i Parking servisu, strateški planovi za mlade, subvencije za vrtiće, a zasedanje je bilo maratonsko, trajalo je nešto više od 20 sati i završeno rano jutros u 5:.
Posle nešto više od 20 sati zasedanja, sednica je završena rano jutros u 5:14.
Iako su pretstavnici opozicije tražili da se sednica podeli na dva dana, većina je izglasala da se rasprava nastavi dok se ne iscrpi sve tačke dnevnog reda.
Raspravljalo se i odlučivalo o 38 tačaka dnevnog reda.
Još jedna maratonska sednica je u toku, a posle 15 sati rasprave stiglo se do objedinjene rasprave o tri tačke i to 11, 12. i 13. tački dnevnog reda od ukupno 38 tačaka.
Prva od njih je Odluka o održavanju puteva i ulica, koja se prvi put donosi u Nišu.
Ona je donela raspravu o tome u kakvom su stanju ulice u Nišu, te brojne zamerke opozicionih odbornika na veliki broj udarnih rupa, kao i na loš kvalitet asfaltiranja ulica.
Na to je većnik Ivan Grmuša odgovorio da je u ovoj sezoni „zakrpljeno“ 980 udarnih rupa, a da je to tekk početak.
Međutim, dotakli su se opozicionari i teme seče kablova operateru „Jotel“, što je izazvalo burnu raspravu.
Tema je bila i druga tačka o promeni Odluke o javnim parkirališta, kojom se predviđa da ugostitelji koji imaju smeštaj za turiste imaju mogućnost da rezervišu maksimalno tri parking mesta i za njih plate tek 10% od ukupne cene.
Ovo je pokrenulo i pitanje manjka parking mesta u Nišu, te su opozicioni odbornici pitali kada će biti izgrađena nova parking garaža, a neki su predložili i ukidanje Parking servisa.
Predstavnici vladajuće koalicije najavili su da će pored Kliničkog centra biti izgrađena dva parkinga sa ukupno 900 mesta, kao i da će u planskim dokumentima biti ucrtana i podzemna parking garaža u Gornjomatejevačkoj ulici.
Najavljuju i izradu studije u ovoj godini, kojom bi se odredila lokacija za još jednu garažu.
Strategija razvoja kulture Grada Niša za period 2026–2030. godine usvojena je većinom glasova.
Ona predviđa, između ostalog, formiranje umetničkih kvartova u Balkanskoj i Davidovoj ulici, kao i na Obilićevom vencu, osnivanje preduzeća koje će upravljati Tvrđavom, osnivanje sektora opere i baleta u Narodnom pozorištu Niš i formiranje stalne postavke Galerije savremene likovne umetnosti.
Predviđen je i dugonajavljivan početak gradnje nove zgrade Narodnog muzeja Niš i Galerije savremene likovne umetnosti, kao i obezbeđivanje lokacije i izrada projekta koncertne dvorane, o kojoj se takođe dugo priča i često se najavljuje.
Plan je da i da se odaberu prostori koje će koristiti umetnici, da se rekonstruišu ateljei u Tvrđavi, kao i da se razvije centar starih zanata na prostoru nekadašnje pijace Bubanj.
Sednica niške Skupštine traje više od 12 sati, a rasprava o strategiji mladih i strategiji razvoja kulture pretvorila se u međusobne optužbe dva lekara niškog Kliničkog centra i dva odbornika Dragana Milića i Borisa Đinćića.
Milić je prozvao Đinđića da nije kardiolog iako vodi Kliniku za kardiologiju, te da ima 8 funkcija i brojna primanja, i da zauzima mesto nekom mladom lekaru.
Đinđić je uzvratio optužbama da je Milić „oterao mlade lekare sa kardiohirurgije“, kao i da ne želi da dokazuje svoje obrazovanje jer je to sve poznato, a naveo je i da Milić ima drugo najveće primanje u Kliničkom centru.
Pomenuto je i da će Đinđić, nakon što je Milić smenjen sa te funkcije, biti novi direktor Klinike za kardiohirurgiju, što on nije ni potvrdio, ni demantovao.
U toku skupštinske rasprave o strategiji za mlade, odbornik grupe NPS-DS-PSG Ljubomir Kostić preporučio je gradonačelniku Niša Dragoslavu Pavloviću da se izvini mladima što ih je nazvao „ustašama“ i spreči dalje nasilje prema mladima koji protestuju, nakon čega je Pavlović negirao da je mlade tako nazvao.
Kaže, tako je nazvao „mali broj ljudi koji su sa palicama u rukama naskakali na štitove policajaca i koji su želeli da nanesu teške telesne povrede ljudima koji su mirno stajali“ i izvinio se svim Nišlijama koje su se zbog toga osetili uvređeno.
Sednica niške Skupštine je ušla u 11. sat, a za 10 sati zasedanja „prešlo“ se preko 8 tačaka dnevnog reda.
U toku je objedinjena rasprava o 9. i 10.t tački, a reč je predlogu da se krene sa izradom Strategije za mlade i usvajanju već izrađene Strategije za razvoj kulture za period od 2026. do 2030. godine.
Inače, kako je naveo predsednik Skupštine Igor Novaković, dogovoreno je sa predsednicima odborničkih grupa da ne bude drugih javljanja u raspravama, kako se ne bi produžavalo trajanje sednice.
Podsetimo, ovaj saziv niške Skupštine poznat je po maratonskim sednicama koje se uglavnom završavaju oko ponoći ili kasnije.
Nakon skoro 4 sata rasprave o tri tačke dnevnog reda, usvojen je Plan lokalnog razvoja Grada Niša za 2026. godinu, Plan održive urbane mobilnosti grada Niša za period od 2023. do 2037. godine, kao i izmene Programa uređivanja građevinskog zemljišta i održavanja komunalne infrastrukture za 2026. godinu.
Tokom rasprave su odbornici vladajuće koalicije isticali kako je broj nezaposlenih smanjen u Nišu, najavljivali otvaranje Trening centra za dualno obrazovanje, građenje tri mosta, a odbornik SNS-a Miloš Gocić rekao je i da kada je kada su naprednjaci 2012. godine došli na vlast Niš bio dolina gladi.
Sa druge strane, opozicioni odbornici su isticali da je pre 2012. godine u Nišu izgrađeno više mostova, da se tada više gradilo, kao i da su tada ljudi bili slobodni i nisu živeli u diktaturi.
Zamerili su i da je Plan lokalnog ekonomskog razvoja pamflet i spisak lepih želja, te da je nelogično da se privreda razvija, ako delovi grada nemaju kanalizaciju, a putevi infrastruktura su, kako ističu, u katastrofalnom stanju.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 2 IMG 0487](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0487-696x392.jpg)
Odbornici su izglasali da će raditi dok se ne iscrpe sve tačke dnevnog reda, kojih je 38.
Sednica Skupštine je nastavljena nakon jednočasovne pauze u 15 sati, a u fokusu je tačka o usvajanju Plana lokalnog ekonomskog razvoja Niša. Dok su odbornici opozicije ukazivali na veliki broj nezaposlenih u Nišu, kao i visoke troškove poslovanja, gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović je istakao da priča o otpuštanju 3 do 5 hiljada ljudi nije realna.
Pavlović je rekao da je u proteklih godinu dana više od 700 od preko 900 nekadašnjih radnika Benetona, koji je zatvorio fabriku u Nišu, sada zaposleno.
I dok ne zaposlimo i tih 200 ljudi nećemo stati – rekao je Pavlović.
Predstavnici opozicije zamerili i to što im se spočitava da oni nisu otvorili nijednu fabriku i doveli investitore, na šta je Dragan Milić odgovorio da već imaju ozbiljne konekcije sa kompanijama i da će o njima govoriti kada budu raspisani izbori.
Te kompanije koje bi došle neće sada da dođu zbog korupcije. Kažu, nećemo u zemlju gde se od nas traži 30, 40 posto ili druge kombinacije – rekao je Milić.
Pitao je i zašto se lokalnim firmama ne daju subvencije od 15 do 20 hiiljada evra za radno mesto.
Odbornik Mića Jevtić upitao je zašto Ekspo nije održan u Nišu, čime bi Niš doživeo privredni skok, a doveo je u pitanje i iznos koji se daje za samozapošljavanje.
300.000 dinara za samozapošljavanje? Pa jel to dovoljno? A sa druge strane je država davala stranim investitorima od 5 do 7 hiljade evra po radnom mestu – rekao je Jevtić.
I dalje traje rasprava o tačkama 6, 7, i 8, dok je na dnevnom redu 38 tačaka.
Dok vrtić Višnjica u Panteleju i dalje ne radi, iako je svečano otvoren pre dve godine pred izbore, gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović najavljuje još jedan u tom delu grada, iznad Lidla, kao i nova odeljenja Pčelice u Gabrovcu i Gornjem Komrenu. Ističe da će do avgusta biti gotov i vrtić u Čairu, u objektu nekadašnje Medikoterapije.
Povod za ove nove Pavlovićeve najave bila je jedna od tačaka na današnjoj sednici niške Skupštine, koja se odnosi na povećanje subvencija privatnim vrtićima. Ako odbornici usvoje, roditelji dece koja idu u privatne vrtiće plaćaće manje.
Više o tome čitajte u našem posebnom tekstu.
Dok predsedava niškim parlamentom, Igor Novaković čeka odluku Apelacionog suda u Nišu i presudu u postupku koji se, zbog sumnje na zloupotrebu službenog položaja dok je bio direktor Jugoistoka, protiv njega vodi više od deset godina
On je, odlukom Višeg suda, nepravosnažno osuđen na zatvorsku kaznu od godinu i po dana i novčanu kaznu od oko 18 miliona dinara.
Žalio se, a žalilo se i Tužilaštvo koje traži veću kaznu, pa je prošle nedelje u Apelacionom održana završna reč.
Na pitanje kako će presuda uticati na dalji rad niške Skupštine Novaković odgovara:
Ne želim da komentarišem postupak koji je u toku. Nisam do sada, neću ni sada. To bi bilo neprimereno i neodgovorno – istakao je on.
Putovanje gradonačelnika Niša u Ameriku, kojim se ovih dana hvalio na društvenim mrežama, jedna je od tema današnje sednice gradske Skupštine.
Dok Dragan Milić kritikuje i pita da li će Niš sada dobiti i američku manjinsku listu, pošto rusku već ima, Dragoslav Pavlović odgovara da je išao da dovede investitore i tvrdi da put građane ništa nije koštao, već da ga je “podržao” SNS.
I dalje je u toku pauza za ručak.
Proglašena je pauza, nakon koje će odbornici nastaviti da raspravljaju o tačkama dnevnog reda.
Odbornici vlasti nisu glasali za to da se u dnevni red uvrsti i rasprava o predlogu odluke roditelj-negovatelj, a šef odborničke grupe „Aleksandar Vučić – Niš sutra“ Uroš Radulović kaže da je svakako u pripremi zakon na republičkom nivou, a da je u ovom slučaju reč o pokušaju opozicije da „prikuplja jeftine političke poene“.
Dokaz tome je da, iako je Dragan Milić predložio tu tačku dnevnog reda, ali i obrazložio je za govornicom, on nije bio u sali kada se za to glasalo, već je, koliko sam čuo, davao izjavu za medije. Njemu je to bitnije – naveo je Radulović.
U toku je rasprava o šestoj, sedmoj i osmoj tački.
Bez rasprave i javljanja za reč, odbornici Skupštine Niša su usvojili prvih pet tačaka dnevnog reda.
Tu su Predlog sedmih izmena i dopuna Plana generalne regulacije područja Gradske opštine Palilula – prva faza, Predlog drugih izmena i dopuna Plana generalne regulacije područja Gradske opštine Crveni Krst – četvrta faza Jug, Predlog odluke o izradi Plana detaljne regulacije za dogradnju DV 110 kV br. 114/3 TS Aleksinac – TS Niš 1 i dogradnju DV 110 kV br. 1245 TS Niš 2 – TS Prokuplje, rekonstrukcija deonice od stuba br. 19U do TS Niš 1, Predlog odluke o izradi Plana detaljne regulacije za izgradnju KV 110 kV TS Niš 6 – TS Niš 9 i Predlog odluke o izradi Plana detaljne regulacije za izgradnju KV 110 kV TS Niš 9 – TS Niš 10.
U sali Skupštine Niša u toku je usvajanje dnevnog reda za 16. sednicu.
Tokom prethodnih dana bilo je više predloga za proširenje
Na dnevnom redu je 38 tačaka, a usvojen je nakon više od sat i po od početka sednice.
Nije usvojen predlog opozicije o uvođenju statusa roditelj-negovatelj.
U toku je desetominutna pauza, pa se onda očekuje nastavak obrazlaganja opozicije o predlozima za proširenje.
Tokom trajanja predstavljanja predloga za proširenje, rekao je Novaković, nema javaljanja za raspravu i povredu Poslovnika.
Ipak, dok je sednicu vodio njegov zamenik Vladica Maričić, bile su dozvoljenje i replike i odgovori, a i rasprava.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 3 IMG 0421](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0421-696x392.jpg)
Nakon izlaganja Dragana Milića o predlogu uvođenja statusa roditelj-negovatelj, javili su se i predstavnici vlasti jer je Milić pominjao i Jovanjicu uz fotografije.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 4 IMG 0443](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0443-696x392.jpg)
Oni su insistirali da za status roditelj-negovatelj najbolje da čekaju – državu.
Zamenik šefa Odborničke grupe SPS-a Darko Nikolić kaže da treba prepustiti državi rešavanje ovog statusa.
Smatramo da je vrlo kompleksna materija. Kada je prošlo ovoliko vremena, treba prepustiti da država reši Zakonom. Mi ćemo doneti sprovedbene odluke – rekao je Nikolić.
Predsednik Skupštine i član SPS-a Igor Novaković pozvao je da svi roditelji sačekaju prolećno zasedanje Skupštine Srbije.
Odbornici grupe „Nišlije da se pitaju“ Tamara Milenković Kerković i Andrej Mitić su predstavili dve deklaracije – jednu kojom se traži zabrana svih rudarskih istraživanja i drugu o zabrani gradnje na zelenim površinama, nije prihvaćen na sednici održanoj 23. decembra.
Dragan Milić, odbornik opozicije, traži da se uvede status roditelj-negovatelj.
Uvaženi predsednik Skupštine rekao je da se sprema zakon na nivou države i da će biti usvojen do 1. marta. Gospodin Novaković je rekao da, ako se ne usvoji do 1. marta na nivou Republike, pokrenuće inicijativu na Skupštini Niša i da će tu inicijativu usvojiti – rekao je Milić.
On je pitao zašto su „naša deca diskrimisana u odnosu na decu Bora“.
Na ulazu u zgradu Skupštine Niša nalaze se članovi obezbeđenja koji nisu pustili Žaklinu Mitrović iz sela Trupale kod Niša, majku Saše i Nikole koji su u spektru autizma.
Ona je bila sa odbornicom GG „Dr Dragan Milić“ Daliborkom Alihodžić jer ova odbornička grupa tražila usvajanje odluke o statusu roditelj-negovatelj.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 5 0 02 05 beba6961573e9d395e17525e5002172246217e1d90a1a156b668f157f4ed2ffc 220c9ddac36](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/0-02-05-beba6961573e9d395e17525e5002172246217e1d90a1a156b668f157f4ed2ffc_220c9ddac36-696x928.jpg)
Šesnaesta sednica počela je obraćanjem gradonačelnika Daragoslava Pavlovića koji je zatražio minut ćutanja jer je na današnji dan, 17. marta 2004. izvršen progrom na Kosovu i Metohiji.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 6 IMG 0427](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0427-696x392.jpg)
Na početku sednice bilo je prisutno 46 odbornika i usvojeni su zapisnici sa 14. i 15. sednica Skupštine.
![Još jedna maratonska sednica niške Skupštine - posle 20 sati zasedanja završena u 5 ujutru[live blog] 7 IMG 0426](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2026/03/IMG_0426-696x392.jpg)
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Buduća direktorka Marija na svim slikama je forsiraju.
NPS=SNS
Botovi, ima li vas da reagujete i na ovom članku? Ne pominju se studenti direktno ali se pominje opozicija i razni predlozi koji vama ne odgovaraju.Malo je slabija kvota na ovom članku ali opet redno je da se javite i da ispoštujete nadređene iz internet tima. Ljubisa D, GoranH, Dragan R,Neven71, micko (gricko), Originalni zar ne, joca, deka, penzioner, Goran hitna penzioner i slični nekreativni nadimci kako se potpisujete botovi. Čekamo nebuloze
Kakav bre pogrom,dokle vise sa radikalstinom?
Direktorka Ana Savic cim je presla u Sps odmah smenjena.Vrlo mudro sa njene strane
„planovi za mlade“
Pa ovo je vic dana. Kakvu politiku sporovodite za 50 godina nece vise biti mladih i vas nije sramota da pricate o nekakvim planovima?
Ako hocete plan za mlade, zavrsite studentski dom zapocet pre 15 godina.
Zavrsite stanove za naucnike i mlade naucne radnike zapocete pre 20 godina.
Afirmisite i ukljucite mlade u drustveno politicki zivot sa drugacijim misljenjem od radikalskog, mozda i naucite nesto do njih.
I treba da se zavrse stanovi za mlade naucnike koje je oko tih stanova izbila afera jos dok je vladao DSS. Oko DSS je bila interesna grupa koja je dozvolila da ti stanovi nikad ne budu zavrseni a novac proneveren u milijonima evra.
I sta je uradila aktuelna vlast? 13 godina su imali vremena da to razrese i pokrenu sa mrtve tacke, da se krivci osude i da robijaju. Ali ne… kladim se da su ti isti iz dss-a jos od davnih dana u radikalskim redovima…
Nislije se nadaju da ce odluka suda biti oslobadjajuca u slucaju Novakovica. Nadamo se da ce sud uzeti u obzir Novakovicevo ljudsko i primereno ponasanje prema gradjanima Nisa,kao i da njegovo cinjenje i zalaganje kao politicara cini sve kako bi vladala sloga u gradu.Vecina Nislija se nada i zeli oslobadjajucu presudu.Ne zaboravite da su pok.Igic dir.EI, pok
Novakovic Niteksa i dir Zarubica Pomoravlje zaposljavali 70% Nislija.
Većina nišlija se nada da će uskoro doći do prave struktualne promene i da ljude poput pomenutog predsednika skupštine neće morati ni da gledaju na tv-u kao ni ljude sličn njemu ! Takođe nišlije se nadaju da će nakon sl. izbora doći do velike lustracije u kojoj će osim svih funkcionera biti obuhvaćeni i ovi najsitniji parazitski botovi koji lupaju razne komentare zarad ostanka na (ne) radnom mestu u javnom sektoru.
Milose ti iz DSS su u penziji koji su bili umesani u tome.Stitio ih je Tadic kao i pojedinci iz G17.Nisam Radikal ako imas sumnju.Treba istinu reci.
Ako već menjate stavite nova lica a ne samo u krug
Sto se tice vrtica na Panteleju to ce da resi vrghovni komadant Gagi i je covek sa vizijom.
On kada Vam nesto obeca verujte da se nece ispuniti,hahah.
Palilulci, Cairci i sve Nislije zeljno iscekuju oslobadjajucu presudu Igoru N.Nadamo se pravicnom odlukom Suda.S verom u Boga i u Sud.
Kakvi čairci bre? Misliš na pse lutalice iz čaira? Ne neverujem ni da bi ga oni podržali, životinja uvek oseti kada je neko loš i zao.
Neverovatno.. Postavili ogradice oko stabala kod Gradske kuće (kod hotela Park)…sa šiljcima.. A deca se tu igraju,voze bicikle…..pa to je neverovatno kako to neko osmišljava…..Ima li tamo neko normalan u toj vlasti…Objavite i slikajte…
Gospođo sa planine ako ste sišli, naučite nešto, da se ne bi gazilo oko drveća i da se ne bi gazila trava u parku gde kučići zapišuju i ostavljaju izmet treba ovakvom narodu sve ograditi, jer dok Srbin ne nauči osnovu kulture ponašanja i vladanja za bolje i nije. Prošetajte parkovima u Evropi pa ćete sve to videti a tamo je nivo kulture i obrazovanja ljudi na 10 puta većem nivou nego li u Srbiji…
Pozdrav za moje kolege u obezbedjenje.
I vampiri, krvopije se isto tako razilaze pred svitanje.
Korektno sa strane Igora Novakovica sto ne zeli da komentarise.Treba uzeti u obzir da Igor ima cistu bioografiju,Lider Niskog Spsa,profesor.Koliko se zna iz medija da nije bio osudjivan.Da potice iz ugledne porodice i da je otac jednog deteta.Da ima bilo sta da je uradio svesno protiv zakona bilo bi drugacije.Dosta se u Srbiji vodila revansisticka politika.Neka pocne sloga u ovom danasnjem vremenu koji nam je nasusna potreba.
Nislije se nadaju da ce odluka suda biti oslobadjajuca u slucaju Novakovica. Nadamo se da ce sud uzeti u obzir Novakovicevo ljudsko i primereno ponasanje prema gradjanima Nisa,kao i da njegovo cinjenje i zalaganje kao politicara cini sve kako bi vladala sloga u gradu.Vecina Nislija se nada i zeli oslobadjajucu presudu.Ne zaboravite da su pok.Igic dir.EI, pok
Novakovic Niteksa i dir Zarubica Pomoravlje zaposljavali 70% Nislija.
Sva trojica navedenih su krcmili drustvenu imovinu i drustvene firme kao da su im od dede ostale. Sve uz blagoslov komunisticke partije, kasnije sps i masne provizije za „kompenzacijske“ poslove, ja tebi ti meni. Zato su te firme i zavrsile kako su zavrsile. Gore pomenuti su zakovali poslenji ekser u sanduk drzavne svojine. Radnici znaju ali kratko pamte.
Ahahaha da da jako čist nema šta !
Vodila revansisticka politika??? Kamo srece da je uopste sprovedena tada socijalisticko radikalni kadrovi ne bi smeli da prodju pored opstine a kamo li da udju u nju.
Napravili smo gresku jednom i ako to ponovimo Srbije vise nema. Krajnje je vreme da se proglasi fajront, gresnici na robiju i da se cela socijalisticko radikalna bulumenta posalje na djubriste istorije jednom za svagda!
Koji likovi čoveče… Ovaj nas naziva da smo ustaše i gradonačelnik je još uvek, ovaj bucko što lažno hramlje na jednu nogu, izigrava klovna osuđenik a predsednik je skupštine…Visoki onaj sns-ovac napravio razne dilove sa bivšom gradonačelnicom i dobio stan takoreći na poklon i nikom ništa.Za ove direktore parking servisa i druga javna preduzeća prepuna ćacija zbog kojih su nam uvećani računi neću ni da komentarišem…
Nislijke i Nislije stoje cvrsto uz Igora i ne sumnjaju u njegovu iskrenost i postenje kao i u sud da ce doneti ispravnu odluku o oslobadjadjajucoj presudi.Nadam se da ce takva odluka suda doprineti jacanju vece tolerancije,sirenju empatije kao i ljubavi u Nisu. Ziveo Nis i svi koji u njemu zive.
Ala si ga sročila kao recitaciju. Čvrsto će stajati on uz rešetke kada ga budu zatvorili kao i razne druge funkcionere.
Ćaci šta ste toliko zapenili sad baš za ovog Igora Novakovića, zašto je baš on u fokusu? Nešto ne branite gradonačelnika ili nekog drugog.
Naprednjaci su izgubili totalni kompas.