

Pošto su u njegovom kombiju našli više od 600 paklica cigareta bez akciznih markica, na Graničnom prelazu Preševo uhapšen je 37-godišnji T. J. iz Severne Makedonije, kažu iz vranjske policije.
Kako navode, T. J. se tereti za krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda i sumnja se da su cigarete bile namenjene daljoj prodaji, pri čemu je budžet Srbije oštećen za oko 150.000 dinara.

Policijski službenici su, prilikom kontrole na Graničnom prelazu Preševo nakon ulaska u Srbiju, zaustavili kombi vozilo kojim je upravljao osumnjičeni, i u specijalno napravljenom bunkeru pronašli 619 paklica cigareta, bez akciznih markica Republike Srbije, kao i dokaza o poreklu i prateće dokumentacije – saopštavaju iz MUP-a.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0