

Tokom prvomajskih praznika publika će moći da poseti izložbene prostore Galerije SLU i u petak i u subotu, 1. i 2. maja. Otvoreni su i svi objekti niškog Narodnog muzeja.
Retrospektivna izložba Zorana Pavlovića je u Oficirskom domu, u petak 1. maja od 10 do 19 sati, a u subotu 2. maja od 10 do 15 sati.
Izložba „Distanciranje“ autorke Ranke Radovanović je u Paviljonu u Tvrđavi, 1. i 2. maja od 10 do 20 sati.
Izložba „Monolog emocija“ autora Nikole Milanova postavljena je u Salonu 77, 1. i 2. maja od 10 do 20 sati.
A oni koji žele da posete objekte Narodnog muzeja Niš tokom prvomajskih praznika mogu to učiniti kao i svakog drugog dana jer je radno vreme – redovno.
Ćele kula je otvorena danas do 19 sati, a vikendom do 17 sati.
Logor i Medijana su danas otvoreni do 16 sati, a vikendom do 15 sati.
Arheološka sala, Galerija Sinagoga, spomen soba Stevan Sremac/Branko Miljković otvoreni su u petak do 17 sati, a vikendom do 15 sati.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Da li postoji nada da Muzej prikaze nesto novo u novom objektu ili to ceka Gagu da se vrati iz zatvora ?
Мани молим те Душице, да не ставише несрећу, Ниш би сада имао бар 50% завршену дивну зграду музеја поред Официрског дома – овако НИШТА !