

Nakon što je nekoliko sati bio obustavljen saobraćaj na delu auto-puta kod petlje Bela Palanka, što se stvorilo kilometarske kolone, saobraćaj se odvija, ali za sada preticajnom trakom.
Zbog vozila koje se zapalilo, jutros je bio obustavljen saobraćaj u smeru ka Nišu na auto-putu na oko 1 kilometar od petlje Bela Palanka.
Saobraćaj još uvek nije kroz normalizovan, ali je put prohodan i vozila se mogu kretati preticajnom trakom.
Iz Puteva Srbije kažu da će saopštiti kada se saobraćaj potpuno vrati na svim trakama na ovom putnom pravcu.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0