

Muškarac iz okoline Aleksinca uhapšen je zbog sumnje da je pre tri dana u Delti u Nišu više puta udario 49-godišnju ženu, nakon čega je pobegao, saopštila je policija.
Osumnjičenom 57-godišnjem G. G. iz okoline Aleksinca je, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužiocu.
On je, kako se sumnja, u popodnevnim časovima 27. maja zadao više udaraca četrdesetdevetogodišnjoj ženi u jednom tržnom centru u Nišu, a potom pobegao. Policija ga je, intenzivnim radom, pronašla i uhapsila – navode iz policije.
Iz Kliničkog centra rekli su da je povređena 49-godišnja žena primljena sa povredama glave i lica, te da je nakon pregleda kod ORL specijaliste i maksilofacijalnog hirurga puštena na kućno lečenje.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Mnogo se selci nakupilo u ovaj grad