Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

11:58, 26. 8. 2021.

Direkcija: Od 1. septembra zimski red vožnje i stroža kontrola nošenja maski u autobusima u Nišu

Klima u gradskom prevozu Od septembra maksimalan broj autobusa na terenu, kažu iz Direkcije; foto: T. R.

Zimski red vožnje, koji ima više polazaka nego letnji, u Nišu će i ove godine važiti od 1. septembra, kaže direktor Direkcije za javni gradski prevoz Milan Milić i ističe da će biti pojačana kontrola poštovanja epidemioloških mera, jer je primetno da sve manje putnika nosi maske, dok broj novozaraženih koronom raste.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Čudesni dribling

    12:26 // 26. 8. 2021.

    Ako svi stavimo maske kako da prepoznamo banditi?!

  • Čarli

    13:35 // 26. 8. 2021.

    Ma ostavite na miru više ovaj napaćeni narod. Kontrolišite vozače autobusa koji ne ispuštaju mobilne telefone iz ruku(čast izuzecima). Nadležne inspekcije i komunalnu miliciju angažujte za mnogo bitnije stvari koje su od interesa za naš Niš.

    • ACKO

      18:11 // 26. 8. 2021.

      Šoferi koji voze za Lastu i početnici Nišekspresa su totalna opasnost za putnike.Samo se selfuju i slikaju sa kondukterke.Pokušao sam nekako da prijavim to ponašanje u upravi Laste na matevački put i tamo zateknem sekretaricu koja se u tom trenutku selfuje.Kazaše mi momci sa pumpe da je ona SVE i SVA i ima prava da radi šta hoće.Plus je kažu krušumlijska snajka.GASITE SVETLA u firmu ako je tako.

  • Bojze

    15:52 // 26. 8. 2021.

    će ga rešimo familijo

    • Gradsko dete

      14:13 // 29. 8. 2021.

      Tako je familijo

  • Torpedo

    17:29 // 26. 8. 2021.

    Gfde nadjoste nevaspitane kondukterke i sofere ! Ako ste im vi i Guska nesto stali na zulj, ne znaci da treba da se istisu na putnicima !

    • Bivsi kondukter

      22:28 // 26. 8. 2021.

      Ee da mi je da nedelju dana radis kao kondukter pa da vidis sa kakvim sljamom se svakodnevno susrecu, kakvim problemima i kako se ponasate jedni prema drugima shvatio bi zasto smo tu gde jesmo..video bi da nisu ni kondukteri ni vozaci problem. Problem je u svesti ovog naroda. Sve najbolje

  • Pera

    19:30 // 26. 8. 2021.

    Autobusi Niš-ekspresa već odavno su u zimskom snu, hibernacija teška!. Još malo šta može da se pokrade iz Niš-ekspresa i gase svetlo u firmu!.

  • Srecko Sojic

    19:43 // 26. 8. 2021.

    Odma sve trcim da stavi masku od pocetka je nenosim nigde niticu da daje nosim pa taman zmlja dase okrene

  • Putnik običan smrtnik

    20:19 // 26. 8. 2021.

    Prvo gospodo,vozači nisu nosili maske a ne nose ih ni sad.Da se napišu kazne svim šoferima koji nisu nosili počistite prvo ispred svoje kuće pa onda po zakonu.

  • Mile

    21:18 // 26. 8. 2021.

    A to sto im autobusi stoje na zadnju stanicu u Minovo naselje upaljeni i sto zagadjuju okolonu to nista. Po pola sat stoje upaljeni pa ga jos gasiraju tresu se kuce dim izlazi ludilo. Ali maske u bus su bitne. Sto puta sam prijavio i nista. Pitam se dal bi u negde u Evropu moglo tako

  • Filozof

    21:44 // 26. 8. 2021.

    Obavezno nosenje maske u autobusu odnosi se iskljucivo za sve one koji ne peru zube redovno kao i za one kojima cetkica za zube sluzi kao ukras u kupatilu.

  • Osvesceni gradjanin

    00:02 // 27. 8. 2021.

    Idem bajkom polako i vozim psa sa sobom. Mali je grad svuda se stigne, nema maske da pritisak digne hahahah

  • Nalim91

    00:12 // 27. 8. 2021.

    Najbolje da nema gradski prevoz. Nema svadje medju putnicima, nema svadje vozaca s drugim vozacima u saobracaju, nema vise udesa.

  • Milan91

    00:32 // 27. 8. 2021.

    Putnici tj gradjani Nisa moraju da znaju da se tesko moze ispostovati red voznje. Iz razloga sto, ako ne znaju da je Nis sada drugi po broju stanovnika u Srbiji. Sto znaci vise ljudi, vise vozila, manjak prostora za parking, previse djubreta, saobracaj guzva.
    Maska je samo uslov ako hoces da se prevezes za dzabe(60rsd).

    • Statistika

      07:28 // 27. 8. 2021.

      @Milan91 - Niš je treći grad po broju stanovnika, sa tendencijom da uskoro bude četvrti(Kragujevac je ozbiljan konkurent).Templarka i njena bratija dodatno rade na realizaciji navedenog, svojom: bahatošću, neznanjem, nestručnošću, i pohlepom.

    • Tajanstveni Alan

      19:16 // 27. 8. 2021.

      Ne slusaj funkcionere na masnom odboru sns-a ! Navlacete da lupetas, a oni ce se izvuci, kad dodje kraj !

  • Keles

    14:16 // 29. 8. 2021.

    Jel se secate do pre 20 godina koliki su gradski autobusi bili u Nisu? Pa kad dodju ruralni sve se zdveriv...

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.