Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

09:39, 13. 5. 2021.

Letnji red vožnje problem za Nišlije, na stajalištima se čeka autobus u koji može da se uđe

guzve-stajalista3-foto-tr Ko će prvi? foto: JV/T. R.

Zbog manje polazaka koje je doneo letnji red vožnje, uveden ranije u odnosu na prethodne godine, autobusi gradskog prevoza u Nišu su puni, a u vreme špica gužve su i na stajalištima jer građani ne mogu u krcate autobuse, pa čekaju one u kojima ima mesta. Kažu, tako je nemoguće poštovati epidemiološke mere i strahuju za svoje zdravlje. U Upravi za komunalne delatnosti kažu da imaju u vidu primedbe građana i da će pokušati da nađu neko rešenje.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • ???

    10:06 // 13. 5. 2021.

    Nije saobracaj sitnica, vec kompleksna materija i njime treba da se bave strucnjaci. Posaljite operativce da "snimaju" linije i videcete koliko ima putnika, a ne da odoka redukujete polaske. "Snima" se ulaz-izlaz i belezi. E, ali to je posao.Takodje se gleda broj prodatih karata.

    • Čudesni dribling

      10:49 // 13. 5. 2021.

      U pravu si to za struku. Evo, akademik Teodorović, jedan od najvećih svetskih saobraćajnih stručnjaka, "ubi" se da objasni Vesić-stručnjacima da nije dobar projekat za BG-metro, ali, šta vredi, oni "isprojektovali" da brojnost stanica i frekfentnost polazaka bude veća na periferijama i njivama, verovatno za pacove, zmije i narkomane što proteraše iz Savamale.

    • Ibi

      10:54 // 13. 5. 2021.

      Broj prodatih karata nije pouzdano merilo jer postoje putnici sa ,,mesečnim" kartama .Inače sa ,,snimanjem" se slažem .

  • Borko

    11:10 // 13. 5. 2021.

    Ko sa "Niš-ekspresom" tikve sadi o glavu mu se lupaju. JKP Direkcija za javni prevoz Grada Niša je pod velikim uticajem "Niš-ekspresa" zbog raznih aranžmana i pravno-imovinskih odnosa (korišćenje prostora na Glavnoj autobuskoj stanici,...).

  • Lale

    11:29 // 13. 5. 2021.

    Nek se vakcinisu pa nece da se plase

    • Osvesceni gradjanin

      13:16 // 13. 5. 2021.

      Ne plasim se virusa vec glupih i zombiranih ljudi...idu ulicom i gledaju u mene i misle da mogu kroz mene da prodju. O vozacima da ne govorimo...

  • Sakrili se nema ni table sa natpisom

    17:02 // 13. 5. 2021.

    To treba pitati Upravu za Komunalne delatnost i Saobraćaj eno ih sakrili se iznad apoteke u centru kod Suda,
    ispred ulaza u zgradu NEMAJU NI NATPIS ne mogu Nislije da ih pronadju kad treba nešto da završe za Saobraćaj ili Energetsku efikasnost oni imaju moćnu drugaricu u Kabinetu koja ih štiti i pokriva i deli funkcije ko bombone, kad odem nešto da pitam uvek su na terenu tj u nabavku bele pande

  • Torpedo

    18:52 // 13. 5. 2021.

    Alo, glasaci sns-a, korisnici usluga fantomske direkcije za prevoz, sta kazete?
    "Neka ,neka ce se guramo, vazno da je Guski dobro." Srecan put !

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.