Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:09, 15. 9. 2014.

Medoševčani ponovo zaustavili autobuse

blokada Medoševčani i danas zaustavili autobuse, foto: A. Denić

Meštani niškog naselja Medoševac i dalje su nezadovoljni autobuskim prevozom, a u Direkciji za javni prevoz tvrde da su ispoštovali njihove zahteve i da su povećali broj polazaka “u špicu”.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Zoran Jovanovic

    13:54 // 15. 9. 2014.

    Medosevcani pa nemoze Perisic dusu da vam da zato postujte ono sto imate da ne bi ostali i bez toga.

    • Kupidon

      17:48 // 15. 9. 2014.

      Ti Zorane si smrtno zaljubljen u Perisica! mislim sta reci, svaki tvoj kometar je u vezi najboljeg gradonacelnika, itd. Molim te porazgovaraj sa strucnim licem!

    • mirkomirko

      16:31 // 16. 9. 2014.

      a ti znas da ce medosevcani da izgube i to sto imaju? ti si neki veliki strucnjak ? ili radis u direkciji? ili su vidovit , mozda ?

    • mirko mirko

      16:50 // 16. 9. 2014.

      medosevcani su imali , itekako dobar prevoz sa lekonom. i kome je palo na pamet da brise liniju koja je koriscena godinama unazad. medosevcani su osteceni i s pravom se bune .

  • Zoran Jovanovic

    13:59 // 15. 9. 2014.

    Ko moze da bude zadovoljan? Medosevcani?Ostali mestani Nisa? Samo moze da budu zadovoljni Slavkovic, Aleksic, Bulatovic, Bandjer jer su oni kreirali opsti haos

  • Popovac

    14:01 // 15. 9. 2014.

    Ma njima je najbitnije da imaju gradsku liniju kako bi sebe izdigli u odnosu na Popovcane i ine. I jos 20 busa bi im bilo malo. E pa, da ste kupovali karte, ovog ne bi bilo. Ali ne moze i jare i pare.

    • Niš

      14:14 // 15. 9. 2014.

      Molim te, ne lupetaj. Ja dam novac za kartu, kondukter mi je da, ali mi je na izlasku iz autobusa traži da bi je ponovo prodao. Ko sad tu ne plaća karte? Kontrole je u medoševačkom autobusu uvek bilo.

    • Medosevac

      14:14 // 15. 9. 2014.

      Ne razumem vas popovcane, pa zar ne ide i vama u prilog da bude veci broj polazaka ili vi uzivate u ovim guzvama?

    • Popovac

      15:09 // 15. 9. 2014.

      Upravo tako. Kontrole je u Medosevackom busu uvek bilo. Zato ste pravili guzvu u prigradskom gde kondukter ne moze da prodje. Pa kad vec volite...

    • Niš

      16:42 // 15. 9. 2014.

      Tebi odgovara ova gužva u autobusu? Neka idu autobusi do Popovca, ali neka vrate broj polazaka koliko je bilo pre 1.septembra i dok je Lekon vozio do Medoševca. I vi i mi bi to trebalo da tražimo. Poz

  • predrag

    14:15 // 15. 9. 2014.

    Pa niste vi jedini koji idete na posao, i ljudi iz drugih sela rade pa stizu na vreme na posao. Navikli ste da se vozite u prazan autobus pa se sad se sad bunite. Najvise se penzioneri bune.

    • Lazar

      15:04 // 15. 9. 2014.

      Predraže molim te ne lupetaj i ti. Tebi odgovara ova gužva u autobusu? Neka idu autobusi do Popovca, ali neka vrate broj polazaka koliko je bilo pre 1.septembra.

    • boki

      16:37 // 15. 9. 2014.

      Ljudi su u pravu.Gde su im linije izmedju 7 i 30 i pola 9. I tada ljudi idu na posao. Ubacili linije izmedju 5 i 6, stvarno su strucni i korektni(malo sutra).

  • Aro

    14:25 // 15. 9. 2014.

    Da, da, da sve je ispoštovano, samo vikendom imamo 7 polazaka dnevno... Autobus ide u 15:05 iz Popovca pa sledeći tek u 19:40 iz Vrtišta. Pet sati bez i jednog jedinog autobusa. DNO!

  • guska guska

    14:35 // 15. 9. 2014.

    Ja mislim da mi ipak pitamo najveceg strucnjaka Nenada Gusku sta on misli o gradskom prevozu

    • boki

      16:39 // 15. 9. 2014.

      nije bitno sta misli, vec kolika je cena dozvole za visokopdne stocne vagone ekspresove koje u 21 veku koriste za prevoz gradjana.

  • zortan

    14:50 // 15. 9. 2014.

    Nije mi jasno zašto Nenada zovu Neša Guska

    • Andrej Ilic

      23:49 // 15. 9. 2014.

      To se i ja pitam... Pravilno bi trebalo Neša Gusan.

    • Miladin

      08:02 // 17. 9. 2014.

      Ovde se misli na onu bolničku gusku.

  • Milan

    14:52 // 15. 9. 2014.

    Pa medosevcani glasali ste za sns i vaseg Zokija pa eto sada uzivajte

  • JGP

    15:08 // 15. 9. 2014.

    Kao mislite da vam ljudi koji nemaju pojma naprave red voznje, nije to igra tu treba znanje!

    • boki

      16:42 // 15. 9. 2014.

      pitanje je ko je bio u komisiji za planiranje linija,vremena polaska i podele linija izmedju prevoznika? bilo bi interesantno cuti ta imena.

  • ***

    15:29 // 15. 9. 2014.

    Nije saobracaj- pljuni,pa zalepi.Nije to za guske, guscice i krapincice.Saobracaj je teska i kompleksna materija,da bi se njome bavili neuki.Medosavcani,upravu ste !

    • Ja

      16:45 // 15. 9. 2014.

      E, svaka ti čast na komentaru!
      Bravo, bravo, bravooo!!!!

  • !!!

    15:42 // 15. 9. 2014.

    Popovcani SRAM VAS BILO! Imate veci broj polazaka zbog nas a bunite se i ne pustate ljude iz Medosevca da udju u autobus! Treba da vam vrate 1 polazak na 2 sata pa gundjajte onda nekulture jedne!

  • Vlasta

    15:42 // 15. 9. 2014.

    Ja ne razumem vas Popovcane, pa zar nije bolje da nama vrate liniju a da vama ostane kao sto je sada, lepo nama lepo vama, nema guzve ni u nasem ni u vasem autobusu i sve super?

  • Bobbie

    15:48 // 15. 9. 2014.

    Protest Medoševčana nema veze sa Popovčanima i oni neka gledaju svoja posla.Mi se borimo za nas i našu decu.Svi vi dobro znate gde prolazi kanalizacija i šta će se desiti ako radikalizujemo proteste.

  • popovcanin

    15:53 // 15. 9. 2014.

    U pravu ste, i treba da se blokira most, kao da smo u neku vukojebinu pa za vikend imamo 4 polaska samo, samo nemojte i nama da ukinu polaske zbog vas kao prosli put

    • X

      16:14 // 15. 9. 2014.

      To nije nasa krivica, mi to nismo trazili. Ovi iz direkcije nas prave na debile.

  • sugradjanin

    16:35 // 15. 9. 2014.

    Naprednjaci,zavadiste dva sela,da li je to normalno? Samo to vi umete.

  • Igor Razvigor

    19:54 // 15. 9. 2014.

    Hiljaditi put: Diletanti, diletanti! Niste vi feudalni gospodari pa da vas raja moli za usluge, vi ste servis građana, i ako neko naselje zahteva više polazaka morate to obezbediti.

  • Bane

    20:06 // 15. 9. 2014.

    Haha ne mogu a da se ne smejem-popovcani ne daju ovima da udju.Pa ciji je bre to autobus.On nije vlasnistvo popovcana.Koji seljacizam-nevidjeno.

  • Milos

    21:46 // 15. 9. 2014.

    Podrska sugradjanima, imam jedno pitanje, da li i mi na Somborskom bulevaru, mestani Panteleja, treba da blokiramo ulicu jer je broj polazaka, kao i njihova tacnost - KATASTROFA!!!

    • Pera

      19:53 // 16. 9. 2014.

      Miloše,linije ka Somborskoj saobraćaju na 9 u jačem i 15 minuta u slabijem saobraćaju.Na trasi je 4-5 vozila u krugu i trenutno su jedni od tačnijih.Nema kašnjenja nego po neka olupina crkne tu i tamo

  • zone

    22:23 // 15. 9. 2014.

    Popovčani im ne daju da udju u autobus. Veću glupost nisam čuo. Ja sam iz Popovca i tvrdim da je to najobičnija laž. I nama su ukinuti brojni polasci tako da ćemo i mi biti prinudjeni da protestujemo.

  • m da

    04:08 // 16. 9. 2014.

    A liniju 34 sad ladno mozete da ukinete.Sada je prazna,autobus drema ispred tehnicke skole,pa zavrne na levo ka autobuskoj stanici.Kakvi SnS nedopraveni tupani vode ovaj grad,ovo je strasno.

    • Borko

      08:59 // 16. 9. 2014.

      Liniji 34 je namerno promenjena trasa da bi postala neodrživa i da bi je po želji "Niš-ekspresa" ugasili. Ova linija se gasi zato što odgovara građanima i što smeta jednom prevozniku.

  • booob

    09:58 // 16. 9. 2014.

    Naravno da je tacno to sto popovcani ne dozvoljavaju da putnici iz medosevca udju u autobus.Jedna sam od mnogih ocevidaca.A popovcani su zahvaljujuci medosevcanima DOBILI LINIJU koju NIKADA nisu imali

    • Гацко

      12:28 // 16. 9. 2014.

      Ма јесте, све захваљујући Медошевчанима! И струју и воду, а камоли линију. Сигурно вам не дају јер су зли. Из чиста мира и без разлога вам не дају да уђете. Тако ствари функционишу свуда у свету.

  • Koja Vitezic

    22:18 // 16. 9. 2014.

    I sta je sad istina?
    Popovcani daju ili nedaju da se voze Medosevcani?

  • popovac2

    02:49 // 17. 9. 2014.

    Dobili bi medosevcani malo sutra liniju da 2 odeljenja popovacke dece nisu dolazila u medosevac u skolu. E sad posto imamo skolu, JEDAN GOLEM kompir za sve nas!!!

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.