Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:23, 11. 12. 2019.

Niš: Rampa spuštena, a autobus prolazi

vozilo Vozač autobusa ne mari za ramu; printscreen

Na pružnom prelazu na putu koji vodi ka Prvoj Kutini nadomak Niša, vozači su zabeležili nesvakidašnji prizor - “Niš ekspresov” autobus pun putnika prešao je prugu iako je rampa bila spuštena. Pre njega su to učinila brojna vozila.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Kowalski

    14:02 // 11. 12. 2019.

    Igrao se životima putnika - zaslužuje momentalni otkaz i osuzimanje dozvole bez mogućnosti polaganja za novu TAČKA

  • Gargamel

    14:18 // 11. 12. 2019.

    Posle ce biti vozac autobusa nije video voz, lose vidljivost. Evo sad ima rampe, a neko se doseti da predje i ako je rampa spustena. Kao sto rece Kowalski, momentalni otkaz, a za ostale lepo kazna, na osnovu registarskih.

  • Daca7

    14:22 // 11. 12. 2019.

    Ovo je za zatvor.

  • Sale

    14:29 // 11. 12. 2019.

    Ne krstimo se i to ti je, mnogo se pravimo pametni zato nas niko ne ceni ...

  • Milan

    14:52 // 11. 12. 2019.

    Ta rampa mnogo cesto ne radi kako treba. Cesto tu prolazim i znam da se pokvari i stoji spustena mnogo dugo a voz ne naidje

    • zika

      15:44 // 11. 12. 2019.

      tako je.... dešava se da voz uopšte ne naidje, a rampa spuštena po sat vremena..

    • Maja

      22:50 // 11. 12. 2019.

      To mu nedaje za pravi da prodje pa posle zeleznica kriva a masinovodja odgovara sto nije mogo da izbegne

  • Sasa Markovic

    15:00 // 11. 12. 2019.

    Na snimku se lepo vide registarski brojevi automobila i autobusa,
    vrema je lako ustanoviti i doci do podataka ko je upravljao
    autobusom!Krivicne prijave,oduzimanje vozacke na odredjeno vreme,
    i odrati ih od kazne!!!

    • Sinovac

      08:30 // 12. 12. 2019.

      Na snimku se vide i dvojica mladića koji stoje na pružnom prelazu i daju vozaču znake da li ide voz!!! Kada neko ide na posao ili u školu i zbog neispravne rampe zakasni, teško da će uspeti da izvuče opravdanje za kašnjenje od prevoznika ili još gore od železnica Srbije, kao i odštetu za smanjenje plate zbog kašnjenja. Vozač je ovde poštovao propise!!!

    • AAAAA

      13:27 // 12. 12. 2019.

      @Sasa Markovic
      Pocepaj vozacku jer ne znas propise. Stvarno se nadam da ne vozis.

  • Joooj otišli nam živci

    15:53 // 11. 12. 2019.

    Ljudi bre nemoj se plašite od psihijatra,prošli smo pakao bre mnogi se i rodili u pakao,otiđite do psihijatra neće pogrešite MOLIM VAS!!!

    • Mirko

      17:26 // 11. 12. 2019.

      Nismo ga prosli, josuvek traje...

  • Mirko

    15:59 // 11. 12. 2019.

    Spavas li mirno Zorana??? (Naravno da DA)

    • MILAN VISKI

      00:43 // 12. 12. 2019.

      Mirno spava čika Zoran,mirno spava i Mirko,mirno spava i lepi Milan.Sada kada kupe i Direkciju za prevoz sa sve gusku u paketu biće cirkus u gradu.A ubrzo kupuju i Srpske Železnice i posle ostaje samo da kupe i aerodrum i mašala,,,opa bato,sa,sa,sa.idemo svi za Sokobanju na vikend u njihove vile da se provodimo.Neka neka gleda ovaj odozgo,pa neko u raj a neko u ,,,.Ostade samo ljiga Aleksić,ha,ha

  • Milan Milojevic

    17:50 // 11. 12. 2019.

    Mislite da je trebao da ceka par sati da poprave rampu koja se kvari svakih dvadesetak dana i ostane spustena po par sati.

  • Martin

    18:51 // 11. 12. 2019.

    Zorka kriva kao feja, rampa pokvarena kao zub.....Da se desilo ono najgore, da li bi Vutrić bio odgovoran?!

  • Bruno

    20:26 // 11. 12. 2019.

    Rampa tu bude spuštena i po par sati, a niko ne interveniše.

  • Aleksinčanin

    20:53 // 11. 12. 2019.

    But why does the ramp in Niška Banja close fifteen minutes before the train arrives? Of course everyone wants to pass when the train notification systems come straight out of the Middle Ages...

  • Sikter more

    21:02 // 11. 12. 2019.

    Bolje čekati da se riješi problem, nego da glavom plati pun autobus ljudi zbog tudje nestrpljivosti.

  • Срба

    21:45 // 11. 12. 2019.

    Па, ђубради једна неодговорна Нишекспресовска!!! Зар вам није довољно било што сте онолику децу побили недавно?!!? Под хитно ЗАБРАНИТИ рад Ниш Експреса и отпустити све редом!!! Ово није нормално!

  • Djunta

    21:50 // 11. 12. 2019.

    Gospodja Krstic,iz teksta,je stvarno veliki optimista!
    Zvala je saobracajnu policiju,koja vise ,ocigledno,nepostoji.

  • Dragan Stevanovic

    01:56 // 12. 12. 2019.

    A ko kaze da je rampa ispravna?! Spustaju se kada voz prodje i ostaju tako jos 10-15 minuta... Nije jednom pros'o voz ispred mene...sreca pa gledam!

  • S76

    05:33 // 12. 12. 2019.

    Policijo reaguj,nije nam potrebna još jedna onakva tragedija.Kupovina vozačkih dozvola je dovela do toga da imamo veliki broj potencijalnih vozača ubica u saobraćaju

    • Bruno

      12:59 // 12. 12. 2019.

      Slučajno sa ove rampe. Policija stoji kod MK, i zaustavlja vozila koja pređu prugu, rampa spuštena 2h, mesto da reguliše saobraćaj do dolaska majstor

  • Luka Mitrovic

    09:47 // 12. 12. 2019.

    Narod stoka.

  • Dragana Pezrović

    14:00 // 12. 12. 2019.

    Nažalost to nije prvi put. Pre par meseci sam bila u autobusu kad je vozač, takođe, prešao preko pruge dok je rampa bila spuštena. Na negodovanje putnika nije se obazirao, a autobus je baš bio pun. Želeli smo da siđemo, a on neka prelazi ako mu se žuri, međutim nije nas čuo uopšte. Baš smo svi bili besni.

  • Игор

    19:34 // 13. 12. 2019.

    Госпођа Биљана Крстић позвала полицију, па јел сачекала њих да пређе пружни прелаз??? Није полицију ни дочекала јел вероватно и она исто тако прешла... И откуд њој за право да снима и нарушава приватност људи који су на снимку сем ако није њена камера инсталирана камера министарства унутрашњих послова.
    Ситуација уопште није оваква како је приказана овде!

  • Nišekspresovski rulet!

    16:59 // 14. 12. 2019.

    Zašto svaka šuša dobija volan u ruke i poigrava se sa ljudskim životima?!

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.