Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

09:36, 21. 8. 2019.

Niš bio bez turističkog autobusa zbog Vučićevog obilaska auto-puta "Miloš Veliki"

turistički autobus Mesec dana nakon što je počeo da vozi u Nišu, autobus "povučen" iz grada i iskorišćen za promociju predsenika Vučića na otvaranju auto-puta; foto: Vanja Keser

Turisti i građani Niša od prošle subote nisu mogli panoramskim autobusom da obiđu grad jer je ovo vozilo bilo na otvaranju auto-puta "Miloš Veliki", odnosno njime se vozila delegacija u pompeznom obilasku deonice od Obrenovca do Ljiga. Turistički autobus bio je "povučen" bez ikakvog obaveštenja građana, uprkos tome što su pojedini već rezervisali mesta i čekali na stanici.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Mara

    10:13 // 21. 8. 2019.

    Mnogo pa bitno .Imaju svakodnevno gradski i među gradski autobus pa nek obilaze mesta kog zanima

  • D

    10:16 // 21. 8. 2019.

    OK sto je isao, ali su trebali da informisu na vreme turiste.
    Bolje to nego da drzava kupuje takav autobus za propagandne potrebe.

  • Dusan ilic

    10:18 // 21. 8. 2019.

    Ocigledno da je bilo propusta i organizator treba da snosi odgovornost.
    Zabrinjava činjenica da vi tekst o tom propustu počinjete sa Vučićem i predsedničkim autobusom, time njega stavljate u prvi plan negativnog konteksta a onda se vraćate na temu. Na taj način vi se politički farbate umesto da se zadržite samo na objektivno informisanje. Nisam politički obojen, tako da mogu i Vas da kritikujem

    • Dragan,Niš

      12:50 // 21. 8. 2019.

      @Dušan Ilić. Ma nisi obojen ali reaguješ na Vučića.Činjenice su da je autobus sa BG tablicama,činjenica je da se u tom istom autobusu vozio Vučić i činjenica je da ga nema na ulicama Niša.A politika je sve pa i to što se Vučić bavi svime i svačim ,a nije mu u nadležnosti ili ti u opisu posla predsednika.I niko nema ništa protiv autoputeva nego protiv zloupotrebe državnih funkcija u stranačke svrhe

  • Abc

    11:02 // 21. 8. 2019.

    Niš je zbog Vučića ostao bez mnogo toga, odlazak hiljada mladih je jedan od primera. Autobus je sitnica

  • Siky67

    11:04 // 21. 8. 2019.

    Niš - banana grad u banana državi.

  • Aca

    11:34 // 21. 8. 2019.

    Velika steta, nema Bugari cime da obilaze grad!

  • ne li ti reko

    11:48 // 21. 8. 2019.

    E ,to je država, ima više auto-puteva nego panoramskih autobusa

  • Markoni

    12:21 // 21. 8. 2019.

    Pa naravno da moze vodja da uzme sta hoce i od kog hoce, pa ovo je demokratska drzava..
    A i narod ga je glasao i moze da radi sta pozeli jel ima veliku podrsku..
    a ovi sto su cekali ko ih sisa a i turiste pa vodja je najbitniji rekose gradjani..
    Da nece mozda niski predstavnici vlasti da se suprotstave vodji i da mu ne daju njegov bus? Sve je njegovo a mi da budemo srecni jer zivimo za njega..

  • Dragoljub J.

    12:24 // 21. 8. 2019.

    Ustoličila se nova v.d. direktorka TON-a pa je red da se odma pokaže i dokaže. Poltronijada se nastavlja do poslednjeg bota.

  • Срба

    12:30 // 21. 8. 2019.

    Блејоград и прворођени дали- они и узели. А, нишке напредне овце нека и даље зевају и климају празним главама.

    • Homo sapiens

      14:20 // 21. 8. 2019.

      Praznih glava ali punih đžepova,došlo izgleda ono Andrićevo vreme kad pametan zaćuti,budala progovori a fukara se obogati!

  • milojko

    12:33 // 21. 8. 2019.

    Ovo "pozajmljivanje" autobusa, je još jedna u nizu svinjarija, koju su nam priredili NAŠI, odavde,razume se uz umilno pitanje ONIH odozgo - da li nam možete izaći u susret i ... itd,itd. I ode autobus. I opet će.
    I još nešto.
    Ko je vlasnik autobusa?
    Zašto nosi beogradske tablice?
    Koliko iznose fiksni troškovi po danu? /vozač, gorivo i amortizacija/
    Koliko ostaje TON-u, ili gradu ako je unajmljen

  • Miloš

    13:08 // 21. 8. 2019.

    Da se dezinfikuju sedišta pre nego što narod ponovo krene da se vozi autobusima!

  • BATA

    13:24 // 21. 8. 2019.

    Dade Darko aerodru(о)m a nece autobus za jedan dan,bzv.Dao ga onome koji do sada jos nije bio pop a sada postade i to posto poceo da krsti i puteve.Kazu dokon pop i jarice krsti.

  • Nislija

    13:42 // 21. 8. 2019.

    Ne razumem sta vam nije jasno. Nabavljen autobus za ovakve stvari, a kada ne vozi preCednika, onda saobraca Nisem da kao razvije turizam. Bus je samo uzet za ono za sta je i namenjen.

    • РОДОЉУБ

      16:39 // 21. 8. 2019.

      Надам се да постоји уговор са оператером о ангажовању аутобуса. Надам се да постоје путни налози где, када и зашто иде аутобус. Када се изврши увид у то што је обавезно по закону, видеће се где није био и зашто није био аутобус. Срдачан поздрав и срећно нам тачно и благовремено информисање.

  • Rade

    16:50 // 21. 8. 2019.

    E moji Niški i Toplički SNS poltroni. Bus je samo mali deo vaše poniznosti. Vučko nije ni znao odakle je bus. Nadrljaćete kad sazna. A put Niš Prokuplje je ogledalo vaše vlasti...

  • Nishlija

    18:57 // 21. 8. 2019.

    Nista cudno, sve je njegovo jer se on "bori ko lav" za nas! Uzima-daje penzije, aerodrome, autoputeve, ... ma ako kaze i zivote, ali njegovih najblizih

  • Djunta

    20:23 // 21. 8. 2019.

    Pa,zar ste ocekivali drugojacije?Tek ima on da vozi mitingase.
    Parlicu,ti mozda jesi mangup,ali ne zaboravi,ima nas dosta sto ,kao ti gazimo ovaj asvalt odavno! Tvoju pricicu ne bi pojeo ni pas s maslom !

  • Bojan

    21:52 // 21. 8. 2019.

    Vozi Misko, drzavu u propast.

  • Izvoli Bojane?

    13:15 // 22. 8. 2019.

    Zasto se Nemacka i Madjarska "mire" mada nisu bili bas u losim odnos, naprotiv, a Vucic ide u Ameriku?

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.