Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

17:01, 18. 3. 2020.

Nove naredbe Štaba: Zatvaraju se robne pijace u Nišu, autobusi voze sa pauzama

vozač maska korona Moguće da će se gradski prevoz i dodatno redukovati; foto: Vanja Keser

Uz dezinfekciju svih 14 niških pijaca, one na kojima se prodaje roba od sutra će biti zatvorene, nove su odluke Štaba za vanredne situacije. Još jedna odluka koja će imati veliki uticaj na živote Nišlija odnosi se na javni gradski prevoz, pošto će od sutra autobusi voziti sa pauzama, odnosno u tri perioda - ujutru u vreme kada se odlazi na posao i popodne i uveče kada se ljudi vraćaju sa posla.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Mara

    18:57 // 18. 3. 2020.

    Teško nama

  • Šofer

    19:02 // 18. 3. 2020.

    Pa kako ce sada pojedini penzioneri bez autobusa,neki su postali pokretni inventar ne izlaze iz autobusa ,voze se po 3..4 puta u toku smene iako im je zabranjeno

  • A be sta radite ovo

    19:18 // 18. 3. 2020.

    A bre ljudi ZATVORITE SVE STO MOZE DA UGROZI STANOVNIKE uvedite bonove, dajte ljudima pomoc koji zive od prodaje, neka rade samo bolnice marketi i bankomati danas je autobusko stajaliste kod trga bilo krcato radela je gradska uprava, socijalno, posta i druge sluzbe uvedite dezurstva sta drzite zaposlene KAO TAOCE nedajete da udjemo u institucije da overimo papir a unutra drzite radnike kao taoce!

  • Žika

    19:47 // 18. 3. 2020.

    Nikad neće ni jedan državni službenik da preda službeni auto iako je gradonačelnik Niša izdao naređenje. Pa on se borio za to da ima službeni auto u privatne svrhe!

  • Kristina

    20:11 // 18. 3. 2020.

    Sta ce biti sa ljudima koji rade po trznim centrima? Radno vreme je trznih centara je do 18h, poslednji "popodnevni" autobus u 17h.

  • Sasa Stevanovic

    20:19 // 18. 3. 2020.

    Ako samo udrite sta su glasali i zasluzili su ovakav teror vlasti...pa kad se zavrsi ovo za neki mesec opet glasajte sns i Vucica

    • Milan

      20:57 // 18. 3. 2020.

      Pa ti izadji napolje slobodno kad si toliko pametan i kad ti Vucic smeta pa neces ni da docekas sledece izbore .Uvek ima neko ko se pravi pametan i zbog koga svi ispastamo....

  • dragan mladenović

    20:57 // 18. 3. 2020.

    Kako misle da ljudi odu kući popodne s posla ?
    Ja sutra radim od 19.00 čime da idem na posao ?
    Ne rade svi u ovoj državi od 7-15.

  • LJUBIŠA

    20:57 // 18. 3. 2020.

    A šta će biti sa vozom na relaciji Niš Leskovac i obratno
    Trebalo bi ujutro i u podne da saobraća za radnike.Mislim da je opravdano i svrsishodno održati i ovu vrstu saobraćaja u nastaloj situaciji.

  • Djokic djoka

    21:26 // 18. 3. 2020.

    A bre ljudi otvarajte bolovanja,imate pravo na 60%
    Nego ne da vam se onih 40% a ocete da ostanete zdravi.

  • Vrežina

    21:42 // 18. 3. 2020.

    A kako se zaštiti od SNS virusa?

  • Todor

    22:11 // 18. 3. 2020.

    Pijace ne treba zatvarati, bar u potmunosti.Bezbednije je na otvorenoj ili poluzatvorenoj pijaci kupiti salatu... nego ići u market u zatvorenom objektu.
    Čini mi se da i u ovom slučaju rade lobisti.

  • Dzamutka

    22:15 // 18. 3. 2020.

    Kad koristis drzavni auto i sofer te vozi,posle posla i na posao,ne mozes ni da shvatis a i bas te briga,kakve ce muke imati oni koji rade i kad im se posao zavrsi,pa treba da odu kuci ! Uz to,radnje i apoteke rade do 18h,ne ma kad ni da se snabde ! Ko radi,ispada budala !

  • Bruno

    22:19 // 18. 3. 2020.

    Ima ko radi i od 19.00, pa mu idioti uskraćuju prevoz ili da ide 2 sata ranije na posao. Obaveštenje o pauzi u javnom prevozu od 18.00 do 21.00 nije bilo u 17.10, a u 18.05 je bilo, na njihovom sajtu. Blagovremeno su dali obaveštenje. Zatvaraju pijace!? Ima li idiotluke kraja. Zabrana kretanja do 5.00, a starije osobe mogu od 4.00 da idu da se snabdeju!? Organizacija je vrhunska.

  • Aleksandra Milic

    10:48 // 19. 3. 2020.

    Glupost o zatvaranju pijaca koje su na otvorenom...

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.