Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

11:23, 25. 4. 2018.

Preko 150 autobusa sa jugoistoka Srbije dovezlo "Nišlije" na otvaranje "Leonija"

autobusi-nis-ekspresa Stigli iz svih krajeva; foto: Lj. F.

Iako je bilo najavljivano da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić doći u Niš kako bi se obratio Nišlijama i otvorio "Leoni", oko 150 autobusa iz Prokuplja, Zaječara, Vlasotinca, Vladičinog Hana, Gadžinog Hana, Vranja, Leskovca i drugih opština sa juga i istoka Srbije bilo je parkirano u blizini niškog zatvora, nedaleko od ove fabrike. Svi "putnici" su sa improvizovane bine slušali Vučićev govor o problemima i ulaganjima u Niš i to zdušno pozdravljali.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • BESAN!

    11:44 // 25. 4. 2018.

    Vučić je došao u Niš da objasni otimanje aerodroma i treći put otvori istu fabriku. Skupio je autobusima ljude iz cele Srbije da glume lojalne nišlije. Mi u Nišu samo posmatramo i krstimo se. Danas u 18h je organizovan protest pravih Nišlija na trgu Kralja Milana.

  • prof dr CVETKO prvi

    11:51 // 25. 4. 2018.

    Dobrodošle "Nišlije" u "svoj rodni grad" ! Slabo se nešto vidjamo - da se niste otudjili od nas, Nišlija ! Izvinite što vas ne dočekasmo sa hleba i sol , znamo da ne gladujete - danas - dali su vam provijant !

  • Mita

    11:57 // 25. 4. 2018.

    AV bukvalno doveo sve svoje glasace na otvaranje Niske "fabrike"

  • ***

    12:04 // 25. 4. 2018.

    Ovo je Tupavi miting.

  • pezioner

    12:06 // 25. 4. 2018.

    Poreski obveznici placaju ovaj prevoz.

  • Gaga

    12:06 // 25. 4. 2018.

    Sendvicari.Bruka!

  • Gaga

    12:09 // 25. 4. 2018.

    Sada mi je malo lakše, ipak morali su da dovoze ljude iz okolnih gradova pokazalo se da Nišlije nisu baš najtupaviji. Umesto za te trškove prevoza da daju za lečenje nekog deteta ONI organizuju i plaćaju da bi mu neko aplaudirao iako je plaćen zato što radi. STRAŠNO!!!!!

  • IMATE LI DOSTOJANSTVA

    12:10 // 25. 4. 2018.

    Kad diktator naredi - poltroni izvrse naredjenje.Ovde je i Bog rekao LAKU NOC.

  • Stevan

    12:11 // 25. 4. 2018.

    Bez svih tih zaposlenih po JKP I JP bi se I dalje funkcionisalo bez problema. Sve iz jkp/jp u otvorenu fabriku nek motaju kablove. Bez njih ionako sve funkcionise, neka rade kod privatnika :)

    • Aleksandra

      13:52 // 25. 4. 2018.

      Pa, nisu baš svi iz JP i JKP išli na poklonjenje, ima i onih koji će popodne na Trg...

  • Lazar

    12:11 // 25. 4. 2018.

    Napred Vucic, najboli si, nas precednik, ziv bio 100 godina.

    • PRECEDNIK

      13:48 // 25. 4. 2018.

      Koliko si gresaka napravio u jednoj recenici, da li ti uopšte znaš? A možda i nisi - za tebe je mozda AV preCednik, ali za nas nije predsednik, živ mi ti bio i naučio svoj maternji jezik u sledećih 100 godina.... nemoj da ostaneš tupav jer takvi kao ti imaju precednika hahahahha ili prcednika....

  • rasa

    12:12 // 25. 4. 2018.

    Neverovatno nam ide napred, vec smo na tom putu napravili guzvu, narocito napredujemo u odnosima sa susedima, u slobodi medija, nezavisnosti i efikasnosti sudstva, parlamentarnoj demokratiji, nemojte da ste podelili pokvarene sendvice...Kakav manipulator i ispirac mozgova. Ako ima jos nesto da se ispere???

  • posteni1

    12:16 // 25. 4. 2018.

    nema doubledeckera, sramota sendvicari

  • markovic

    12:23 // 25. 4. 2018.

    Bas mi je zao jadnika koji imaju Ugovore o delu u javnim preducecima i opstinama. Moraju silom u autobus. Dobro tu je i sendvic. A nislije tupavi. Iseljavali se iz Nisa pa se danas masovno vracaju autobusima. Pa nikad veci nepotizam, nikad vece manipulacije. Pa Tito i Milosevic su deca iz decjih jaslica u odnosu na Vucica. Zamajavanje naroda spoljnim i unutrasnjim neprijateljima, rijalti predstava

    • Pedja

      13:06 // 25. 4. 2018.

      Meni nije, oni su ga i digli u nebesa! Ponizili se da cela familija glasa zboj jednog radnog mesta... Oni su izdajnici Srbije!!!

  • stezw

    12:27 // 25. 4. 2018.

    očigledno nismo bili na istom skupu, ja sam video 2 autubusa da nisu iz niša, ostali gradski

    • Mhm

      12:43 // 25. 4. 2018.

      Pet autobusa prevoznika"Kavim vranje" ja licno video,parkirane jedan do drugog kod onih korejskih fabrika.Plus neke iz kursumlije,brusa leskovca... A tebe neka je sramota sto lazes!

    • Goran

      12:53 // 25. 4. 2018.

      Jel si zakljucao kancelariju?

  • Sanja

    12:48 // 25. 4. 2018.

    Tu je i autobus Opstine Prokuplje na slici

  • razocarani SNS-ovac

    13:01 // 25. 4. 2018.

    Ljudi, budemo realni. Više je bilo Nišlija nego dođoša, bio i video. Nije bilo 150 autobusa, ukoliko jeste fotografišite.Očekivali su incidente ali ih nije bilo, bilo je pristalica opozicije iz Niša, koje sam video na protestima za aerodrom, oni su aplaudirali i uzimali vodu. Ah da, masa je negodovala zašto stoje na vrućini i psovala botove-omladinu koja im je komandovala i naređivala gde da stoje

  • Boki

    13:04 // 25. 4. 2018.

    Tesko onom presedniku koji na ovakav nacin obezbedjuje sebi podrsku

    • vlada

      02:09 // 26. 4. 2018.

      Ocigledno pali....

  • pionir

    13:08 // 25. 4. 2018.

    Pinki je video Tita.

  • Dr

    13:14 // 25. 4. 2018.

    Ovo je prava TUPVA Srbija koja je imala promociju ispred Leonija naj jadniji deo stanovništva prodaju se za ugovor od šest meseci,za sendvič a za više ko zna šta bi sve dali

  • Sasa M.

    13:16 // 25. 4. 2018.

    Leoni se možda direktno najviše tiče Nišlija, ali aerodrum (namerno napisano) se tiče svih sa juga Srbije jer zašto bi ja iz Leskovca išao za BG ukoliko let imam iz Niša!?!

    • Batica Dzonic

      13:25 // 25. 4. 2018.

      Sto bi isao iz Bg-a? Imas na 140km aerodrom u Skoplju :)
      Jos malo, kada se sredi Grdelica i imaces auto-put sve do aerodroma (ne prolazis ni kroz jedan grad - nema guzvi) i odlicne letove.
      Kada bi malo mucnuli glavom ovi iz Bg-a shvatili bi da im Nis nikako ne preuzima putnike i da samo donosi koristi ovom delu Srbije jer bi ljudi inace leteli iz Skoplja ili Sofije...
      Ali...

  • Sale KG

    13:18 // 25. 4. 2018.

    Ovaj autobus sa oznakom LE je autobus Leonija.
    Jel da?

  • razocarani SNS-ovac

    13:21 // 25. 4. 2018.

    Da ostane zapisano: sledbenici "napredne" Srbije su bacali otpad gde god su stigla. Plastične flašice na sve strane. Bukvalno kao da nisu bili ljudi već ne znam šta... (da kažem stoka, uvredio bih i jedne i druge. Stoka je kulturna i ne baca flašice, a ovi su sačuvaj Bože). Na drugoj strani, Nišlije, na "najtupavijim" protestima nisu pravili otpad. Druže predsedniče, da se stidite ko vas podržava.

    • Milja

      13:32 // 25. 4. 2018.

      To su njihovi glasači i njihovo ogledalo.

    • Nislija

      13:46 // 25. 4. 2018.

      Pa da su pristalice bile iz Nisa, znale bi gde da bace djubre. Ovako, posto je masa sa strane, nisu imali pojma gde se odlaze djubre.

  • dem

    14:04 // 25. 4. 2018.

    Pola Vranja otislo zato sto je moralo! Ako ne verujete, raspitajte se!

  • Marko

    14:17 // 25. 4. 2018.

    I iz Svrljiga je otišao jutros oko 9 sati najmanje 1 autobus, a možda i više! Naredio Milija Miletić (Čumela), narodni poslanik :( tako da je cela Seljačka stranka sela u bus i otišla preko Gramade da postanu "Nišlije" makar na jedan dan !!! ;)

  • ricoNi

    14:33 // 25. 4. 2018.

    ljudi nemojte da ste tako ljuti.... to su sve radnici koji ce da rade u leoniju i njihova I rezerva . E sad jes malko su stariji , ali dobro .. rade na sendvice ... ce se menjaju ..

  • marko

    14:35 // 25. 4. 2018.

    dabogda motao kablove ceo zivot

  • wox

    14:41 // 25. 4. 2018.

    prosao sve njihove testove tamo na razgovor za posao. i pred kraj razgovora kazu mi da se 1. mesec radi za 8000d i prevoz a 2. za 10000 jadno i sramot

  • wox

    14:45 // 25. 4. 2018.

    samo da nastavim. kada sam ih pitao ugovor kada se potpisuje rekli mi ako se zadovolje uslovi daju mi da potpisem ugovor.

  • Marija Velickovic

    14:55 // 25. 4. 2018.

    Jaoo, dal' ce nekada nama Srbima da odgovara nesto?! Dosao covek na otvaranje, pise se o bacanjem flasa.. a svi mi koji ovde pisemo nikada nismo bacili nista na ulicu.. Njegova je duznost da otvori fabriku "zvanicno" a ljudima tzv "pticama trkacicama" je duznost da dodju jer ce svakako tu da rade.. gde bi ovi nasi svi da nije ovih inostranih bandita radili..?!

    • qgo

      16:46 // 25. 4. 2018.

      AKo bas hoces da znas, nikada nisam bacio nista van kante za smece. Ni moj sin ne baca, cak ni zvaku ni stapic od sladoleda. Dodji u 18 na trg da vidis da li ce da ostane djubre posle NAS.
      A onda se pokri usima i cuti.

  • Bruno

    14:56 // 25. 4. 2018.

    Za ovakve sprdačine ima para, a za bolesnu decu, aerodrom u Nišu nema. Da li na ovom "veličanstvenom skupu" ima 500gr. mozga. Licemerje o tome kako su pripadnici sekte i vođa štedljivi i ubiše se od brige za narod. Bolesna sujeta.

  • Iz mase

    15:08 // 25. 4. 2018.

    Мој сте Ниш нашли да прљате својим присуством!

  • Goca

    15:30 // 25. 4. 2018.

    Znaci, nije mogao da dodje bez svoje armije...

  • Rato

    16:00 // 25. 4. 2018.

    I sta sad, jadni ljudi ce da rade za 25000 mesecno.

    • Stasa

      19:15 // 25. 4. 2018.

      A zasto jadni? Jel bolje da sede kod kuce,bleje po kej, tvrdjavu i gde vec., a koliko znam veca je plata., sigurno nece tu raditi neko sa fakultetskom diplomom a sta neko i ocekuje da ima platu hiruga sa srednjom školom. Budimo malo realni, jeste da su plate male, skup zivot ali bolje i da se otvaraju te fabrike, firme da ljudi rade.,setite se kako su tu bile puste njive a sada nikle fabrike

  • Арчибалд Рајс

    16:28 // 25. 4. 2018.

    Колико је то сендвича ? Ће банкротирамо начисто !!! Лелелелеле !!!!

    • Ivica Nis

      17:48 // 25. 4. 2018.

      Te sendviče mi plaćamo indirektno ali ih ipak mi plaćamo. To je žalosno.

  • Dusica Antic

    17:08 // 25. 4. 2018.

    Govedu kad staviš omču oko vrata ide tamo gde ga vučeš!

  • Stipsa eklipsa

    18:26 // 25. 4. 2018.

    Ej, ljudi, da li samo mene ovo "dogadjanje naroda", mitinzi, prepucavanje s Hrvatima, Šešeljoizam-idiotizam podseca na zlehude devedesete? Jel moguce da se i posle svega nismo ni mrvicu maknuli poslednjih 30 godina??? I ovaj "u sve se mesa" rep proslosti koji samo zna da seje demagogiju i mrznju... Retro jeste u modi ali...
    ps cija je ono zastava iza govornika, francuska?

  • Dr Miggyy

    18:39 // 25. 4. 2018.

    “БЕЗ ИШ ИЗ НИШ*!?”

    У Нишу се поновило оно старо правило: онај ко није за актуелну власт, према ΛV, најогорченији је непријатељ властима. Власт не плаши се ни много моћнијих, а камоли нерадника и оних који су крали и пљачкали и отимали имовину од народа. Лопов се не плаши лопова нити се плашио, а окружен је лоповима. Значи међу лоповима постоји поштовање, једино власт не поштује ништа, па ни себе

  • Gesa Detlic

    19:08 // 25. 4. 2018.

    Sunce ti poljubim sta mi placamo!

  • qqмени

    20:58 // 25. 4. 2018.

    zatvoriće i vas, vidim ja...
    Ne dajte se!

  • Milan

    21:53 // 25. 4. 2018.

    Sendvicari u akciji

  • Vizitor

    23:37 // 25. 4. 2018.

    Kakvo trosenje narodskih para, a za sve ostalo nemaaaa.

  • Subotica

    08:53 // 26. 4. 2018.

    Dokle će ovaj teror da traje I kako ga sprečiti? Pozdrav iz Subotice

    • 100 dana protesta

      10:37 // 26. 4. 2018.

      Trajace, nazalost, jos dugo...jer, da bi se sprecilo ovakvo zamajavanje, treba vam jaka opozicija, a u Srbiji ne postoji ozbiljna opoziciona stranka. Vidim ovde svi kritikuju, ali ovaj izadje na izbore i cap 50%! A 'opozicija" kevce i svi im krivi sto ni cenzus ne mogu da prodju...Nazalost, opoziciju u Srbiji, pravili su u pravice strani faktori, oni to finansiraju, sad je tu njihov igrac...

  • Marina Mo

    12:48 // 26. 4. 2018.

    Severna Koreja i Kim Il .. su male bebe za ovo ludilo. Kralj IBI je totalno otkacio. Al problem su oni koji ga slede, ne on.

  • pirke

    16:19 // 26. 4. 2018.

    aaaaauuuuu koliko sendica je ovde podeljeno

  • vrzju grojze

    02:52 // 28. 4. 2018.

    Sendvice je delio i DS i vozao po Srbiji. I otvorio gradske opstine u Nisu da ulebi one koji najjace tapsu! Budimo realni! Poz od nezaposlene DOSovce

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.