Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

11:13, 12. 4. 2022.

Prodavci iseljeni, a na njihovo mesto stigli autobusi "Niš-ekspresa"

autobus Autobusi Niš-ekspresa kod Tvrđave; foto: T. T.

Kod niške Tvrđave, gde su prodavci donedavno prodavali polovnu robu, sada su crveni autobusi "Niš-ekspresa". Da li je ovo novo parkiralište za vozila privatne firme i ko je to dozvolio, odatle i iz Grada još nema odgovora.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Markoni

    11:23 // 12. 4. 2022.

    Zanimljivo, kad su selili autobuski parking Niš ekspresa sa sadasnjeg mesta Delta planeta izgovor je bio da autobusi nisu za u centar, zagadjuju vazduh i okolinu..
    A sad ih stacionirali u jos strozi centar i to kod tvrdjave bozee sacuvaj ko donosi i kako odluke u ovom gradu..

    • Pravi nislija

      12:16 // 12. 4. 2022.

      Pa i autppijaca polovnih krseva iz EU ne zagadjuje manje.

  • Nislija

    11:34 // 12. 4. 2022.

    Znaci ovde ce biti izmestena autobuska stanica....

  • Fly

    11:51 // 12. 4. 2022.

    Svi neregistrovani kako su došli dotle pitanje je sad.

  • Ja

    12:01 // 12. 4. 2022.

    Nije ovo parking za autobuse već se radi o "groblju" autobusa jer su neregistrovani. Uz to sada će se"bolje videti tvrđava" Nisu džabe sklanjali sirotinju.

    • danijela

      19:33 // 12. 4. 2022.

      Sa autobusa su posle parkiranja skinuli tablice, licno sam prisustvovala. A suska se da je Miskovicu prodato bas to parce zemlje! Ljudi zasto dozvoljavamo ovo da nam rade. Gospodinu iz Turske je prodat prostor auto pijace ,, Rincic,,, bice tu hotel u neko dogledno vreme.

  • Aca

    12:03 // 12. 4. 2022.

    Samo lupate napamet

    • Ivan

      12:07 // 12. 4. 2022.

      Pa ti ako znaš kaži,istinu!

    • Dragan,Niš

      12:14 // 12. 4. 2022.

      @Aca.
      Prike lupaju ovi bez pamet na vlast a mi samo po....avamo!!

    • B. R.

      13:27 // 12. 4. 2022.

      Poštovani Aco, Vi to hoćete da nas ubedite da novinari nisu videli i da ne vide ono što smo svojim očima svi videli i vidimo?

  • Ivan

    12:05 // 12. 4. 2022.

    Ili je možda sad jasno ko je kupio to zemljište i auto pijaci,poligon za polaganje?

  • Dragan, Niš

    12:12 // 12. 4. 2022.

    Možda je ovo deo auto pijace za prodaju autobusa?!

    • djoka

      13:17 // 12. 4. 2022.

      ja bi uzo jedan da se svrckam po gradu sa sve familijom

  • Dzoni

    13:03 // 12. 4. 2022.

    Trenutna vlast nije sposobna da jednu ledinu rascisti kako treba. Cak su i to uspeli da ...

  • Ovo bruka i sramota

    13:32 // 12. 4. 2022.

    sta se bagra dosetila da ovde parkira autobuse
    Ovo nema ni u Pakistanu. Gradonacelnica zasluzila jedan stan za cerku

  • Nislija

    13:35 // 12. 4. 2022.

    Kolika je kazna za neregistrovano vozilo ,,b,, kategorije za privatno lice? I zbog toga mi obicni smrtnici na... odma!!!
    Kolike su kazne za neregistrovana vozila ,,D,, kateogorije ,,javnog gradskog prevoza,,
    PS. ... te drzavo

    • Seljak

      16:12 // 12. 4. 2022.

      @Nislija - to nisu vozila javnog gradskog prevoza, to su vozila preduzeća privatnog vlasnika, koji je za male pare u Nišu napravio budale od političara koje je podmazivao. Upropasti Niš u svim sferama, a da je drug Tito živ, ovakve budale bi brzo završile kod čika Steve na otoku. Bitange samo takve, za evre bi i majku prodali(ako već nisu). Da je pametnih i hrabrih ljudi da se ta bagra otera izNiš

  • Primitivna tajkunarija

    13:44 // 12. 4. 2022.

    Oterali sirotinju da bi primitivni tajkun (bedni sluga svake vlasti) natrpao svoj buvljak.

    • ????&!!!!

      23:33 // 12. 4. 2022.

      @Primitivna tajkunarija : Sirotinja ih izglasala ... ne zaboravite !

  • Srecko Sojic

    13:49 // 12. 4. 2022.

    A DIJE TU PAUK
    Stali ce nici na prostoru deje nekad bila cvetna pijaca sigurno neko NAPREDNO ZLO toliko o nasoj tvrdjavi i nazovi kulturno dobro sada ce turisti da slikaju miskoviceve sklopocije kupljene od para koji mu isplati vucic zbog neosnovanog hapsenja tojest platioga parama otetim od naroda

  • Niski

    14:00 // 12. 4. 2022.

    Grad samo pokazuje koliko je nemocan i slab, jer ne moze da resi problem sa ovim prostorom, teniskim terenima i auto pijacom. Ovo samo nekim ljudima daje vetar u ledja da rade sta pozele bez straha od posledica, jer osecaju da im niko ne moze nista.

    • Mileva

      15:06 // 12. 4. 2022.

      Ma nije grad nemocan nego je ovo precutni dogovor Nisekspresa i grada tj. Nese.

  • Marko

    14:19 // 12. 4. 2022.

    nema razlike, niš ekspesovi autousi su i onako sa uvljaka i došli samo belosvetskih

  • Sićevac

    14:41 // 12. 4. 2022.

    Pa šta ako nisu reģistrvani,za mitinge sendvičara idu po celoj srbiji bez registracije,ne ocarinjeni sa tablicama od putničkog auta.
    E sad što su parkirani tu gde jesu iskreno se nadam da ću doživeti da vidim odrđena lica na zatvorskoj ekonomiji

  • Micia

    14:49 // 12. 4. 2022.

    Problem je što mi u Nišu nemamo urbanistu, kvalitetnog arhitektu koji zna posao i ima mišljenje. Sve urbanističke gluposti u Nišu sigurno je radio neki priučeni tehničar koji bi mogao da izda dozvolu i za garažu pored spomenika na trgu, da mu se tako kaže. Ovde je sve moguće, naravno i sve ima svoju cenu. I svako ima svoju cenu, pa i taj jadni tehničar

  • Starac

    15:27 // 12. 4. 2022.

    A što se čudite?Stara već oporbana i razrađena kombinacija koju expres odrađuje 20 godina.Dobar dan,dobar dan.Do sada smo plaćali toliko i toliko može li da se dogovorimo? Može naravno jer to je u službi naših građana.I to je to nema tu velike matematike

  • Ivan

    15:41 // 12. 4. 2022.

    Komšije,sugradjani,pa sami smo krivi,stoje autobusi tu već pet ,šest dana i ništa im ne fali......

  • Saško

    16:43 // 12. 4. 2022.

    Pitajte Sotirovski i njenog muža koji je nedavno vozio autobus na relaciji Niš-Beč-Niš!

  • Mix

    17:02 // 12. 4. 2022.

    Zar nikome nije jasno da na drugaciji nacin nisu mogli da zabrane ljudima da tu prodaju robu sa buvljaka,osim fizickim barijerama,a za to su najpogodniji autobusi,koji se ne koriste.Drugi nacin je bio da policija rastera te ljude,sto ne bi izgledalo lepo za publiku.

    • Ika

      17:52 // 12. 4. 2022.

      Pa ljudi im smetali ne vidi se lepo tvrdjava a sad sa busevima se bolje vidi...... Nova garaža nišexpresa...

  • Marko Jovanovic

    17:50 // 12. 4. 2022.

    Ja ne znam sto se sada kuka po komen.. kada su pre nema ni 10 dana bili izbori a vecina nislija izaslih na glasanje glasala za ove koji jesu na vlasti

    • Torpedo

      20:27 // 12. 4. 2022.

      Potposujem ! I, da dodam, para vrti gde burgija nece !

  • Dača

    18:57 // 12. 4. 2022.

    Ovo mora da su kolege šoferi muža naše gradonacelnice. Ladno im sredio parking. Šoferska je tuga pregolema.

  • Nesko Nesic

    19:07 // 12. 4. 2022.

    Ljudi,nemate pojma,uskoro ce Niš preplaviti turisti iz cele Evrope tako da ce autobusima obilaziti na stotine novih fabrika koje oni nemaju,luksuznim autobusima će se diviti Evropljani,neka vide ekonomskog džina u srcu Evrope.Voznja ce biti promotivna,besplatna.

  • Buba

    21:15 // 12. 4. 2022.

    Evo jednog lepog predloga: mnogo nam je stara ova tvrđava, baš je za rušenje pa bi mogli naprednjaci da naprave novu staklenu tvrđavu sa sve rampom. A ispred nje mogu da parkiraju autobuse i uteruju u nju automobile, jer šta će ljudima taj prostor. Iza te staklene tvrđave mogla bi da se stavi i neka deponija da možemo sa nove napredne tvrđave da bacamo đubre i spaljujemo ga. Napredna država.

  • Niko bitan

    22:26 // 12. 4. 2022.

    Koliko ljudi dodje u subotu na auto pijac toliko ljudi treba da izadje na ulice i blokira sve i stane na put ovom bezobrazluku.ljude su iselili sa pijace a tamo gde su im rekli da prodaju nista nisu sredili,ruglo,ruševine sve u svemu strašno. E toliko njih zanimate.

  • Petar Babovic

    22:51 // 12. 4. 2022.

    Pa pitajte Peđu Babovica iz Berana Načelnika Nisavskog okruga. Njegovo maslo kao i sve sto se desava u ovom gradu. Bruka i sramota

  • Vlad

    23:52 // 12. 4. 2022.

    Parkirati autobuse privatne firme na javnom prostoru je necuveno.
    Sta bi bilo kad bi obican narod parkirao svoje automobile na istom mestu.

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.

KOMENTAR DANA

Ne. Nisam toliko bogat da letujem u Srbiji.

Aleksandar Stošić čitalac

Tekst: Od danas prijava za vaučere od 15.000 dinara