Semafor kod škole "Njegoš" u kvaru - deca uz bojazan preko Knjaževačke

Učenici Osnovne škole "Njegoš" nekoliko dana uz bojazan prelaze Knjaževačku ulicu, jer semafor na pešačkom prelazu ispred škole ne radi. Iz Parking servisa kažu da su njihove ekipe na terenu i da rešavaju problem semafora.
Komentari
Poslednji komentari:
M Jay
12:50 // 3. 10. 2019.
Sad će to direktor da reši svojim kaišem!
Mordor
16:08 // 3. 10. 2019.
Pre par nedelja semafor u Proleterskoj nije radio 8 dana!Nigde policajca da regulise saobracaj na izuzetno prometnoj raskrsnici.Da li je to normalno?
Kocić
18:38 // 3. 10. 2019.
Bata - drvar to ne registruje. Šta god da mu se kaže, njemu su preča rebarca u kajmaku.
Ouzo
19:13 // 3. 10. 2019.
Kao i uvek,kada se problem iznese na videlo,oni bas tad resavaju!
comments_report_caption
Pošalji komentar:
Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.