Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

14:07, 7. 11. 2017.

Turistički autobus bi od proleća mogao da obilazi znamenitosti Niša

Turistički autobus Moguće je da autobus vozi na električni pogon; Foto: Flickr/Billie Grace Ward

Autobus sa otvorenim krovom, sličan onom koji se može videti u svim svetskim prestonicama i značajnijim turističkim mestima, mogao bi već od maja da vozi turiste kroz Niš.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Milance

    17:48 // 7. 11. 2017.

    Kad obilaze ul. Nikole Pasica da im se pokaze kako je nekada bilo u kazandzijskom sokacetu!!!

    • todor

      06:36 // 8. 11. 2017.

      Kocka u kazandžijskom takodje nije nešto originalno , postavljena je valjda 1990 i neke . Pre toga je stvarno bila kaldrma , a kocka je bila u pobedinoj . Mi se jesmo približilo DEVEDESETIM al valjda nećemo tamo ponovo ...

  • Kole

    21:02 // 7. 11. 2017.

    i 1h je mnogo za znamenitosti....jer obično kružne bus ture traju do 2h, a neko ko sidje i hoće da se duže zadrži recimo u Ćele Kuli može da sačeka do sledećeg prolaska busa...Ovako bi tura bila 8x 1-2h..ceo dan. Molio bih g-na Parlića da skupi nešto para i skine prastare vertikalnu signalizaciju po gradu (pr. kod Suda) za Bg,Sk,Sofiju koje strašno zbunjuju turiste a i one koji dodju zbog posla.

  • Jova

    21:17 // 7. 11. 2017.

    Znamenitosti Niša!? Koje znamenitosti Niša!?

  • Aperkat

    05:27 // 8. 11. 2017.

    S obzirom na "rupu do rupe" i ulice pune konjskog izmeta,autobus bolje da ima gusenice!
    Moze i tura"obilazak propalih preduzeca(Ei,MIN,Nitex,Jastrebac,Vulkan)" !

  • Aca

    08:41 // 8. 11. 2017.

    Lombrozo neka im bude vodič samo ne znam sta će da im pokaže!
    Bolje u Jelašnicu da ih odvede kod Brke zaobilaznim putem!

  • dortmund

    10:05 // 8. 11. 2017.

    Ovo je dobro u domenu jos jednog segmenta promocije grada . Mogu da potpisem da vise od polovine ovih dezurnih pljuvaca po svom gradu i negativih ljudi kojima sve ali sve smeta da nikada nije ni posetila Medianu , Cele Kulu , logor Crveni Krst ...... a Bubanj , Kamenicki Vis posecuje samo kada se ponese prase za 1 maj. Grad da mnogo vise ulaze u promociju grada - neophodno je !

  • Nemanja

    10:10 // 8. 11. 2017.

    Nije losa ideja. Moglo bi da se uvede u gradskom prevozu npr. dnevna i visednevna karta. Da mogu ljudi koji dodju u grad, pa i sai zitelji da lakse i jeftinije koriste prvoz.

  • 0101

    10:23 // 8. 11. 2017.

    Sta ce da gledaju?! Djubre, kese po drvecu i nadogradnju? Bolje neka uloze u kafane, legalizaciju prostitucije, trafike i da svi trotoari postanu parking mesta, jer to je prava buducnost naseg turizma.

  • Gaga

    10:36 // 8. 11. 2017.

    Obavezno da obidje park Svetog Save i onaj haos tamo.Crkva , a okolo kafici, kladionice.Horor!

  • danijela

    11:33 // 8. 11. 2017.

    Svaka cast. Naravno da je korisno i lepo.Mada,trebalo bi da se obrati paznja na higijenu grada.Bacamo djubre gde stignemo. Istorijske znamenitosti naseg grada su ogromno bogatstvo koje mi ne cenimo.Tvrdjava je ne iskoristena.....Ko je putovao zna o cemu pricam.Stranci od malih stvari naprave senzaciju.A mi .....a kako bogatu istoriju imamo.
    I prestanite sa miniranjem svake dobre i korisne ideje.

  • Veki

    11:39 // 8. 11. 2017.

    Ovaj grad je rasulo a ovi sto su trenutno tu de jesu apsolutna nula!

  • Anonimus

    12:29 // 8. 11. 2017.

    Treba da bude u ponudi, pa ko voli nek' izvoli, a turisti ce sami da procene da li je vredelo ili ne i kako im izgleda Nis.

  • Samo s pasosem

    12:33 // 8. 11. 2017.

    Od nislija strani turisti nece moci da dodju na red za taj autobus.

  • Jeftina zabava

    16:06 // 8. 11. 2017.

    Neka uvedu jedan za strane turiste i jedan za nislije i domace turiste.

  • нишки

    16:15 // 8. 11. 2017.

    Нека заинтересовани везано за туристичку понуду града прочитају задњи став решења градског већа . Број: 773-10/2017-03, У Нишу, 05.06.2017. године- Брука за потписника решења. А ЈВ ако су непристрасне нека објаве решење.

  • Kosta

    18:42 // 9. 11. 2017.

    Bez makar 2 turistička busa Hop and Off nema smisla za Niš...Šta će raditi turisti na bilo kojoj tački, recimo Medijani ili Čegru posle 1h obilaska...sedeti još 2 h da sačekaju Bus da ponovo dodje..???

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.