Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

11:08, 11. 7. 2019.

Turistički autobus od ponedeljka konačno u Nišu

turisticki autobus Ruta duga 26 km i traje 80 minuta; foto: Turistička organizacija Niš

Autobus sa otvorenim krovom od ponedeljka, 15. jula, konačno će se naći na ulicama Niša i prevoziti građane u obilazak znamenitosti, kaže direktor Turističke organizacije Uroš Parlić. Turisti će se voziti 26 km oko 80 minuta, biće tri polaska dnevno, a jedan će biti besplatan za Nišlije.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Marija S.

    11:43 // 11. 7. 2019.

    Sigurno će ga Bojzi voziti, pošto je izjavio da ima položeno D kategoriju.

    • Pravnik

      12:22 // 11. 7. 2019.

      Naravno, stize na vreme za voznju, samo da odrzi Upravni odbor u Zavodu za transfuziju krvi Nis.

    • Pravoslavac ika

      12:52 // 11. 7. 2019.

      I trebao bi da ga vozi jer je ne tako odavno isto tako izjavio kako bi on svim vozačima autobusa zavezao ruke za volan.

    • Jovan

      13:02 // 11. 7. 2019.

      Ne lipsi magarce do zelene trave.

  • coa

    11:57 // 11. 7. 2019.

    Nije da nesto zanovetam, ali i tablice su mogle da budu NI ako je vec ceo autobus u znaku Nisa.

  • Zlobnik

    12:17 // 11. 7. 2019.

    Divno! Još jedna kapitalna investicija!

  • Verko

    12:19 // 11. 7. 2019.

    A šta će da obilazi u gradu (koji) crkava? Novoizgrađene crkve?

    • Nikola

      12:42 // 11. 7. 2019.

      Kako sta ce da obilazi?
      Pa opstinu Pantelej, hahahahaha

  • maja

    12:48 // 11. 7. 2019.

    sta ce gledaju turisti,djubre,gradski park unisten,Niska banja pusta,vanpijacnu prodaju...Sram vas bilo!

  • Ljubezni Haralampije

    13:14 // 12. 7. 2019.

    S kojim pravom grad koristi ime najpoznatijeg svetskog turističkog operatera za razgledanje gradova? City Sightseeing je prisutan u svim većim gradovima, ima prepoznatljiv logotip i grafičko rešenje na svojim crvenim autobusima, bez grbova gradova. Ne vozi za 400 dinara i ima utvrđene rute koje bi se već znale.
    Da li će građani ili Parlić da plate odštetu zbog prisvajanjanja renomiranog imena?

  • Tivat

    16:18 // 12. 7. 2019.

    Bojzi vozi,Guska kondukter,Parlic da zapeva!Bugari da se voze,moze da se pusi i svi srecni i zadovoljni !

  • Bibi

    16:25 // 12. 7. 2019.

    Zamisao i nije loša treba turiste dovesti ali pre toga srediti i pocistiti grad, zakrpiti rupe, posaditi cvece svuda gde može drveće takodje. Ali znate šta na samu pomisao da će Parlić to da vodi sve pada u vodu. Čovek voli pare više nego leba da jede. Pozdrav od Bibi

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.