Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

15:25, 5. 6. 2014.

Autobuski prevoz u Nišu skuplji od 1. jula

bus Skuplja vožanj za one sa mesečnom i polumesečnom kartom, arhivska fotografija

Umesto 1. juna, mesečne i polumesečne karte za prevoz gradskim autobusima poskupeće 1. jula. 

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • skupo skupo

    17:34 // 5. 6. 2014.

    skupo!

  • Dragan

    18:35 // 5. 6. 2014.

    Blago nama, imamo skuplji prevoz nego Novi Sad, a da ne pricamo kako oni imaju mnogo bolje autobuse. Da stavite i 3000 din mesecna da bude za 1. zonu, i to nije lose, jel tako?

  • Boki

    19:05 // 5. 6. 2014.

    Nisam, niti cu da ikad kupim ni mesecnu ni dnevnu kartu, jer ove cene koje vi naplacujete za relaciju koju predjete je cista kradja... uostalom nis je mali grad ukinuo bih pola linija!

  • hedonist

    19:12 // 5. 6. 2014.

    ah,hvala vam,predobri,gradski oci,sto brinete o nasem dzepu.vas svetao primer,treba da slede sirom evrope,a vase razumevanje i servilnost zasluzuje orden najviseg reda!hvala i nesi guski,do neba.

  • Milos

    19:14 // 5. 6. 2014.

    Mašalaaa!

  • migrena

    19:25 // 5. 6. 2014.

    ma derite, dok postoje ovce bice i vune!!!

  • HOCU DA RADIM !!!

    20:16 // 5. 6. 2014.

    A sta da rade nezaposljeni,za njih nema nikakav popust ? :)

  • hepi

    20:34 // 5. 6. 2014.

    Sta je danas sa super vestima...Cair dobio struju...prevoz poskupeo...sta je sledece, porez na vazduh...

  • 123

    21:07 // 5. 6. 2014.

    Zato cu ja lepo da uzmem novi bajs, 15 000 isplatice mi se za godinu dana a cak i da se ne isplati, bicu zadovoljan jer od mene ovcu praviti necete!!! Lopurde jedne, na 100 nacina pljackate!

    • Bobanče

      11:28 // 6. 6. 2014.

      A be ljudi, grad nam je toliko mali da sa jednim litrom goriva (150 din.) može kolima da se završi zlatan posao. Ako je već dvoje u kolima, čista ušteda. Zato, svi u auto, ko šiša ekologiju.

  • Bravo

    22:58 // 5. 6. 2014.

    Da li se pitate da ako roditelji sa sela koje je IV zona treba da odvoje za svoja 2 učenika 6000 za mesečnu i za njih po 4000 to je 14000??? Pozdrav direkcijo naša, najbolji ste samo tako nastavite!!!

  • NEZAPOSLENI

    23:42 // 5. 6. 2014.

    IZGLEDA DA AVIONE SA AERODROMA UKLJUCUJU U GRADSKI PREVOZ...

  • Milivoj

    00:33 // 6. 6. 2014.

    Ovo je nečuveno! Novi Sad ima jeftiniji, a češći i redovniji prevoz sa mnogo boljim autobusima od ovih ovde šklopocija.

  • Zoran Jovanovic

    10:19 // 6. 6. 2014.

    udarila kriza u nis poskupljenja su ocekivana.

  • Čiča

    19:34 // 6. 6. 2014.

    Ako je taj Neša Guska toliko stručan pa valjda treba da smanji cenu i poprvi kvalitet usluge, a ne da radi obrnuto! E Perišiću, Perišiću s kim ti tikve sadiš...

  • Vodja

    23:03 // 6. 6. 2014.

    Dizemo cene, spustamo standard!

  • laki

    06:12 // 15. 6. 2014.

    Ukinuti direkciju troši deset miliona mes.Izdati linije u koncesiju prevoznicima cena sigurno ide dole.Za sunvencije dati pare na ruke korisnicima.

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.