Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:07, 24. 12. 2018.

Bez zainteresovanih za kupovinu polovnih autobusa niške Direkcije za javni prevoz

autobus Autobusi i dalje bez vlasnika; foto: čitalac

Ne samo da nije prodat nijedan od 12 autobusa niške Direkcije za javni prevoz, koji su do pre nekoliko meseci vozili građane na “kružnoj” liniji, kao i onima ka Sarajevskoj i Njegoševoj, već, kako kaže portparol ovog javnog preduzeća Nenad Stanković, nije bilo ni onih koji su se makar zainteresovali za njih.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Mara

    15:48 // 24. 12. 2018.

    Mnogo ih briga

  • Lj

    16:28 // 24. 12. 2018.

    Usko ro ce te ih dati za 200 evra jer su ovi autobusi stari preko 15-20 godina i u njih treba mnogo mnogo ulagati.
    Dajte ih seretarijatu za obrazovanje jer ce uskoro biti NOVA MREZA SKOLA

  • dragan nešić

    17:59 // 24. 12. 2018.

    Па нису ни кокошарник!

  • Konstantin Veliki

    18:57 // 24. 12. 2018.

    Ponudite ih Kusturici...

  • Borko

    19:03 // 24. 12. 2018.

    Koliko su stari ovi autobusi? Koliko su stari autobusi Niš-ekspresa, Arive,...koji su u saobraćaju? Koliki je vek autobusa? Napomena: Starost autobusa se određuje prema najstarijem delu na vozilu. "Nešto smrdi u državi Danskoj".

  • Tivat

    19:33 // 24. 12. 2018.

    Gusko,uzmi ih ti ,pa napravi muzej promasenih investicija,budalastina i bahatosti vlasti kojoj pripadas!

  • qgo

    20:54 // 24. 12. 2018.

    KAko se niko nije setio da ih ponudi Slobodanu Sijanu? Krajnje je vreme da se snimi drugi deo filma Ko to tamo peva. Sa ovim autobusima to bi bila neopisiva komedija bez obzira na glumce i scenario.

  • Stojko

    21:02 // 24. 12. 2018.

    Ala smrdi !? A, dokle ? Dok ne budu prodati za manje, nego što bi Otpad neki platio.

  • Aca

    01:14 // 25. 12. 2018.

    Nek ih kupi sada guska

  • Mara

    06:54 // 25. 12. 2018.

    Mnogo nekoga briga

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.