Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

12:46, 24. 10. 2019.

Direkcija za prevoz zbog poklanjanja autobusa poslovala u minusu, "Gorica" i Toplana gubitaši

novac Samo 3 gubitaša među niškim preduzećima u 2018. godini; Foto: JV Arhiva

Javno komunalno preduzeće "Gorica" je tradicionalni gubitaš među niškim javnim preduzećima, a na kraju 2018. godine pridružili su mu se i Gradska toplana i Direkcija za javni prevoz. Dok je Toplana dospela u ovu poziciju, kako kažu u Sekretarijatu za komunalne delatnosti, zbog procene imovine, Direkcija za javni prevoz je u minus ušla nakon poklanjanja autobusa "Pčelici".

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Mara

    13:19 // 24. 10. 2019.

    Teško nama to će narod da im nadoknadi sve izgleda

  • kontrolorka

    13:37 // 24. 10. 2019.

    Iznenadjuje me Nacelnica.Autobus koji su poklonili Pcelici smo dobili na poklon od Vlade. kako onda utice na gubitak.Obrazlozenje lici na Guskin stil.

    • Ddd

      15:08 // 24. 10. 2019.

      Uze mi rec iz usta,sto se tice toplane izgleda da tu neko lapa ogromne pare,jer kako to naplacujes uslugu tokom cele godine za 3 meseca koriscenja a opet si u minusu,to malo ne pije vodu,za goricu sta reci osim da je gorica...

  • MilosNis

    15:26 // 24. 10. 2019.

    Gubitasi ali zato redovno primaju plate! Zemljo Srbijo, nekom si majka (na budzetu) a nekome maceha (privatni sektor)!!!

  • Byron

    15:57 // 24. 10. 2019.

    Da vidimo kako ce da posluje novi direktor Nisstana, bas me zanima.

  • Tijana

    16:07 // 24. 10. 2019.

    Najveći rashodi su plate i doprinosi.
    Racionalizujte radna mesta pa ćete biti u plusu.

  • Marija S.

    17:03 // 24. 10. 2019.

    A Guska se smeje slatko!!!

  • Imperium Opus

    19:04 // 24. 10. 2019.

    Valjda ova javna preduzeća imaju svoja odgovorna lica pa neka ona objasne zbog čega su gubitaši. Verujem da, na primer, direktor Toplane ima kvalitetno objašnjenje. Jeste da se u politiku ne razume pa ga vodaju po raznim strankama ali je jedan vrli stručnjak i neviđeno sposoban menadžer.

  • Bojan Trajkovic

    19:46 // 24. 10. 2019.

    Bravo za Gradsku stambenu agenciju i gospodina Stojanovica !Samo nastavite sa gradnjom stanova, primer da i državno preduzeće može da posluje uspešno.

  • Mrka mekic

    21:35 // 24. 10. 2019.

    Lepo privatizacija i nema lopova vise

  • Cvetislav

    15:46 // 29. 10. 2019.

    Ako se, kako kazu, do sada sa gradskog grejanja iskljucilo npr, 1000 stanova, a po stanu je godisnje grejanje kostalo od 70-100 hiljada, to iznosi Jos Malo pa
    100 MILIONA DINARA KOJE TOPLANA NE PRIHODUJE godisnje vec nekoliko godina
    ZBOG TOGA CE GREJANJE SVE VISE DA POSKUPLJUJE I NEMA KRAJA TOM HAOSU... To može samo u Srbiji, a oni I pored ovoga ZAPOSLJAVAJU bespotrebno nove poslusnike svake godin

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.