Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

14:22, 26. 9. 2019.

Niš dobija moderna autobuska stajališta vredna 20 miliona dinara

tenderska Zasad nepoznate lokacije; printskrin: tender Direkcije

Stajališta od pleksiglasa i metala, sa drvenim klupicama, bežičnim internetom i panelima za reklame i mape grada, kupiće Grad Niš na tenderu vrednom 20 miliona dinara koji je raspisala Direkcija za izgradnju Niša. Premda još nije odlučeno koliko će ovakvih stajališta biti kupljeno, kao i gde će biti postavljena, u Direkciji za javni prevoz kažu da je sasvim izvesno da će se naći u centru Niša.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Nišlija

    14:28 // 26. 9. 2019.

    Autobusi sa Euro 3 motorom i moderna stajališta, samo u Nišu

  • Joca

    14:32 // 26. 9. 2019.

    У Бранко Бјеговић ни сада не постоје конструкције најобичније,па не верујем да ће бити и ових модерних.

  • BakiSganaki

    14:33 // 26. 9. 2019.

    Lepo. Ja bih da se odmah u tenderu definise ko ce da ih porravlja kada ih vandali polome i isaraju a rentijeri oblepe oglasima. Drugim recima - badava

  • Gaga

    14:36 // 26. 9. 2019.

    Opet neka prevara i dil u najavi.

  • Mira

    14:41 // 26. 9. 2019.

    Daj Bože da ostanu čitava mesec dana!

  • Irena

    15:12 // 26. 9. 2019.

    Po koji put?
    A gde su ona od pre?

  • Zoran Krstić

    15:12 // 26. 9. 2019.

    Raj za huligane

  • nislija

    15:44 // 26. 9. 2019.

    Lepo i pohvalno.
    Ali nije za nas jer smo nekulturna stoka i bice polomljeno za mesec dana.
    Za sad su i ove nadtresnice dobre a neka te pare uloze u ovo predizborno asfaltiranje, korisnije je.

  • maja

    15:51 // 26. 9. 2019.

    stajalista ko iz filma,a onda udjes u konzervu od busa,bez klime, vozac ,duboko zasao u penziju,seca u voznji,nadrndani kondukteri bez i jednog padeza

    • Milan

      20:49 // 26. 9. 2019.

      Novi autobusi kostaju puno. Zato kupuju takve buseve zbog cene. E sad kondukteri ima izuzeci.

  • ???

    16:51 // 26. 9. 2019.

    Ko gi pravi,pa smo morali da gi kupimo?

    • Ouzo

      18:19 // 26. 9. 2019.

      Drugim recima,ko je dosao na red da mu se napune dzepovi?

  • Jonca

    17:15 // 26. 9. 2019.

    I Romi jedva cekaju

  • Toni

    17:20 // 26. 9. 2019.

    Skinite za početak zastarelu vertikalnu signalizaciju po gradu , na centralnoj raskrsnici recimo kod suda. Bolju signalizaciju imaju pojedina sela

  • Срба

    19:12 // 26. 9. 2019.

    .... која ће бити демолирана за пет минута од стране малолетних и пунолетних деликвената и поремећених аутодеструктиваца, затим излепљене плакатама свих врста, изгребане, ишаране графити-жврљотинама, итд. - јер нити има полицајаца на улицама, нити има видео надзора и снимака па ће јавни тужилац и локално правосуђе само слетати раменима... а путници ће стајати испод распалих шклопоција.

  • Milan

    21:06 // 26. 9. 2019.

    Bolje da postave obicno stajaliste od teskog gvozdja, nema da dodje do ostecenja kao kod pleksiglasa ili drugog plasticnog materijala.
    Gradski autobusi niti u BG nisu nesto u boljem stanju(1999-2003 godiste i 1mil km).
    Ko bi uopste hteo da vozi autobus? Sutra mogu svi radnici da otidu preko i ko ce vas voziti onda?

  • milica pešić

    21:29 // 26. 9. 2019.

    Jao strašno opet stajališta.Gospodo iz direkcije pogledajte gradske , prigradske puteve kao i pešačke staze na šta vam liče.Krateri svuda još malo ni autobusi neće moći da saobraćaju niti pešaci da se kreću ,a vama je do stajališta .Kako vas nije sramota.

  • mokranjac

    22:31 // 26. 9. 2019.

    Opet pranje para i namestanje posla nekoj prijateljskoj firmi, pa zar u ovom gradu nema precih poslova nego sad da se menjaju stajalista, sta fali ovim starim.

    • OkraM

      08:12 // 27. 9. 2019.

      Očigledno se ne vozite autobusom...prvo nemaju osvetljenje,prokišnjavaju,i može jedva 7-10ljudi da stane ispod pokrivenog dela,polomljena stakla...užas u svakom smislu. I da, u centru ka uredu nema ničega, a tu uvek dosta ljudi čeka i kisne,duva ih vetar...

  • Mara

    22:38 // 26. 9. 2019.

    Dok neko ne uništi sve to

  • ljuba

    23:14 // 26. 9. 2019.

    ove prohromske mogu jos da sluze, ovo je klasicno pranje 20.milinona ili 17. hiljade evra

    • Pera Detlic

      09:49 // 27. 9. 2019.

      170 000 evra

  • Durlanac

    09:02 // 27. 9. 2019.

    Dajte ljudi sredite prvo da autobusi idu redovno da se postuje red voznje, da se pwru da ne budu prljavi pa onda resavajte stajalista.

  • Nishlija

    09:54 // 27. 9. 2019.

    Kakvo je to "moderno stajaliste" kada NIJE U NIVOU sa busom tako da mogu invalidi i majke sa kolicima da lako udju u njega? Jedno od poslednjih kradja pred izbore.

  • Verko

    11:03 // 27. 9. 2019.

    Moderni panoi za umrlice, rente i vandale.

  • neko

    13:16 // 1. 10. 2019.

    Aman, ovo je najmanja briga. Zar nisu pre 3 meseca postavljali nova stajalista? Ne razumem zasto sad opet. Mozda bi bila odlicna ideja da se prvo obeleze sva stajalista. U Proleterskoj vise ne postoji ni znak ni farbe na asfaltu. Mnogi ljudi i vozaci ne znaju da je to uopste stanica.

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.