Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:16, 24. 6. 2019.

Parlić: Sredinom jula turistički autobus na ulicama Niša

turisticki bus Kaže da je sada izvesno da bus stiže u Niš; ilustracija; foto: Flickr

Nakon brojnih propalih najava da će turisti i u Nišu znamenitosti moći da gledaju iz autobusa sa otvorenim krovom, direktor Turističke organizacije Uroš Parlić tvrdi da će se to konačno i desiti. Već, kako kaže, od 15. jula.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • mia

    13:43 // 24. 6. 2019.

    sta ce obilazi?divlje deponije po obodu grada,vanpijacnu prodaju,zarasle medjublokovske povrsine,propalu Nisku banju..nastavi niz

    • Овца за шишање

      14:44 // 24. 6. 2019.

      ...рупе и упале шахте...

    • Bruno

      22:36 // 24. 6. 2019.

      U Banji mogu da igraju peintbol, u nekadašnjim hotelima Partizan i Srbija, za to su sada pogodni, ko u apokaliptičnim filmovima.

  • Mara

    13:47 // 24. 6. 2019.

    Svaka čast .Da vide sve lepote našeg grada i to sa visine :)))))

  • Logitech

    14:46 // 24. 6. 2019.

    Prvo treba srediti grad, obezbediti neke atrakcije, a tek onda dovesti autobus za razgledanje. Ali već smo navikli da radite sve naopako...

  • Bus +

    14:46 // 24. 6. 2019.

    Sve je stalo samo turisticki bus ima da siba prazan turista.

  • Срба

    15:01 // 24. 6. 2019.

    И даље напреДНО- прво купујемо дугме, па онда зимски капут.... град је у хаосу, ђубре и прљавштина на све стране, све те “атракције” километрима удаљене једне од друге.... да не значи случајно тај BS Turs- Bullsh..t turs??

  • Aca

    15:02 // 24. 6. 2019.

    Ma ima da se nagledaju ,fasade neokrečene pešački prelazi ne obeleženi, ćevabdzinice dime kao indajnski vigvami tako da će poželeti sigurno opet da se vrate!

  • Mb

    16:19 // 24. 6. 2019.

    A sta ce ti turisti da gledaju?Sivilo i sirotinju,propast...bahatost pojedinaca i sl.a sve vreme ce za njima juriti copori dzukela lutalica....Jad i beda..

  • Tivat

    18:42 // 24. 6. 2019.

    Sendvicarski autobusi,Parlicu,gde prisustvujete demagoskim govorima AV su jeftiniji!

  • Gospodja Melesh

    20:03 // 24. 6. 2019.

    Niška tvrdjava i autobus da ih čeka dok pazare na buvljak... Obavezan deo atrakcije šoping tura na auto pijac subotom sabajle...

  • Cobi

    09:46 // 25. 6. 2019.

    Nekoliko pitanja za g-dina obećavajućeg:
    1.kada je Grad doneo Odluku da se nabavi ovakav autobus?
    2.Kada je Grad raspisao tender za nabavku autobusa? i gde je to objavljeno?
    3.Jel u pitanju nov ili polovan,na dizel ili na gas?
    4.Ako je iz privatne firme(verujem da jeste,lakše se ugraditi),na osnovu kojeg i čijeg akta je određena baš ta firma?
    5.Da li su uključeni u priču poznati niški tenderaši?

  • gari

    11:45 // 25. 6. 2019.

    Šta da vide...
    Jel će to opet "negovo visočanstvo i najveći sin naroda Srpskog" AV (ime ne mogu da mu pomenem) u posetu gradu, pa da marvu gleda sa visine??????

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.