Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

23:47, 8. 10. 2021.

53 kilograma marihuane zaplenjena na Gradini - droga skrivena u podu autobusa niških tablica

marihuana Carinicima bilo sumnjivo što je putovanje bilo besplatno za putnike; Ilustracija; foto: Uprava carina

Nakon što je u petak uveče na Graničnom prelazu Gradina u autobusu niških registarshih oznaka pronađeno 53 kilograma marihuane, uhapšena su dvojica muškaraca, a droga je zaplenjena.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Samo 53kg

    00:18 // 9. 10. 2021.

    Sto bi rek’o predsednik - pa sta, to je u mnogim zemljama vec legalizovano, ali nije ni vazno

  • Markoni

    00:45 // 9. 10. 2021.

    Zasto tajnovitost tolika, koja ne agencija u pitanju i koji vozaci..
    Ovo kao da se vec sve sprema da se zataska i da se i dalje radi ista sema a da vozac dobije nanogici neki mesec..

  • imeiprezime

    00:52 // 9. 10. 2021.

    hahah, pa ljudi pomislili da smo legalizovali. Zar ne?

  • Savet

    01:12 // 9. 10. 2021.

    Napisite ciji je bus bio,kog prevoznika i bice mnogo jasnije...

  • Dipl.ing.arh.

    01:33 // 9. 10. 2021.

    Vrlo čudno složićete se jer on nije ubio nikoga, nije imao 10 tona kokaina ili nešto slično, već, koliko sam razumeo, 53 kilograma marihuane, koliko pola okruženja, Nemci i ostali su legalizovali. Što on takođe negira da je imao uopšte. Ali dva sata da provedete na granici zbog nečega takvog, očigledno se neko plašio onoga što bi moglo da se čuje. Ko su ti ljudi to ćemo da vidimo.

    • roKi

      12:59 // 9. 10. 2021.

      Честитам на запажању.

  • amater početnik

    01:55 // 9. 10. 2021.

    Pa šta! Onaj imao tone ga po ceo dan brani vrh države jer tamo neki hoće da napakoste naprednom božanstvu.

  • KaKvo

    02:24 // 9. 10. 2021.

    Ček malo mili smo izvoznici postali? I to u Tursku? Xaxa Jovano Jovanke Jovanjicke... To su tone robe prešle kroz ,,putnički,, autobus, izgleda ovog puta neko nije dobio svoj deo!?!?!?!

  • vmp

    06:54 // 9. 10. 2021.

    da obavestim jv da ovo u srbiji vise nije vest. u srbiji, ako si blizak sa sns, mozes da proizvodis i prodajes na tone trave. ako te policija reskom uhvati, izmislis neku bezveze pricu, vlast malo zalegne za tebe i slobodan si. sem u sr, ovo je bilo moguce u kolumbiji, u jednom kratkom periodu i nikad i nigde vise. stavite prst na celo.

    • Ivan

      15:01 // 9. 10. 2021.

      To ja pričam sve vreme. Mi i Kolumbija. Rama i Vucic za slobodan protok,, robe"

  • Filozof

    07:27 // 9. 10. 2021.

    Kada uhapse nekog zbog 4,3 tone marihuane, on odmah optuzi direktora policije a direktora pozovu na poligraf. Direktor pristane i posle toga ne podnese ostavku.
    Svakako uvek se mozete pozvati na izjavu predsednika stranke da je i tona marihuane OK jer je legalizovana u nekim zemljama cak i u Nemackoj ako niste nikoga ubili ...

  • Milan

    07:30 // 9. 10. 2021.

    Ime i prezime osobe i firme koji je vršio prevoz da se ukine

  • Južni vetar

    07:50 // 9. 10. 2021.

    Nadrljaće carinici, ko zna čiju kombinaciju su presekli. Tako to ide kod nas...

  • Petar SNS

    08:24 // 9. 10. 2021.

    Hajde da vidimo ko su ti ljudi. Da znamo o kome se radi. Da nemamo fantaziju da su to neki uspešni biznismeni. Zakon traži sve transparento ako sam političar i to se slažem. U redu je. Ali da znam imena prezimena da li su ugledni privrednici gospoda ili su kriminalci jer šver droge je znate teško krivično delo. Zašto se to krije.

    • Ivan

      10:13 // 9. 10. 2021.

      Tvoji kriju...treba i dalje da se radi...zasto nikad ne uhvate nalogodavca? Možda nesposobna policija!? Ma hajde, sve to korumpirano

    • Dexter

      10:26 // 9. 10. 2021.

      Petre,pa takve brani tvoj predsednik.Nema sta da brinu...

    • Marko Jovanovic

      10:58 // 9. 10. 2021.

      Petre imas najgluplje komentare u poslednje vreme, stvarno volim da ih citam kad mi treba da se podsetim kako se lose spinuje.

      Sto ne napises neki pravni savet za ljude, vidis da je to popularno u tvojoj stranci. Mozda ti daju neku funkciju..

    • DMXX

      11:13 // 9. 10. 2021.

      Perice,resi cas taj slucaj,raskrinkaj to i obijasni ljudima,ko sta i kako,pa predji vise da resis i tu famoznu Jovanjicu,dosadni su vise...Ipak si ti jak politicar u ovoj zemlji,sta su te gluposti za tebe,maciji kasalj.Pisi pismo odmah.p.s Predlog resavanja velikih drzavnih afera...Perica iz Nis :-o

  • ne li ti reko

    08:58 // 9. 10. 2021.

    Neka se vozači ne sekiraju, nisu nikog ubili, nisu imali 10 tona kokaina, u okruženju je pronađena droga legalizovana. AV besplatno brani takve likove

  • Procena

    09:34 // 9. 10. 2021.

    Šta je ovo, mikro jovanjica?

  • Snežana

    10:30 // 9. 10. 2021.

    Ne maltretirajte ljude. To je samo par desetina kilograma, nema čak ni tona. Sića koja nije vredna pažnje.

  • Несс

    10:46 // 9. 10. 2021.

    Штета, да су имали тону, сад би били кући са наногицом и сликали се с бизоном за ТВ. Туга.

  • Ebietar

    14:48 // 9. 10. 2021.

    Peco jel si bio juče na sastank, kažu da je bilo hitno zasedanje, nestale zidarske salame zaswndvic, mora ubacujete paštete

  • Sasa

    00:32 // 10. 10. 2021.

    A imali smo sopstvenu proizvodnju, bilo je i za izvoz, koju smo neodgovorno ugasili pa sada moramo da uvozimo. Eh, Jovanice, Jovanjice...

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.