Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

10:25, 17. 10. 2017.

Dečak od 12 godina ukrao autobus i vozio ga po Nišu

Glavna autobuska stanica Dečak neće odgovarati zbog nestašluka; ilustracija: wikipedia/CrniBombarder!!!

Neuobičajena situacija desila se u nedelju u širem centru Niša, kada je, kako nezvanično saznajemo, nedaleko od Glavne autobuske stanice, 12-godišnji dečak uspeo da uđe u prazan autobus, upali ga i odveze do Hilandarske ulice, u blizini Margera.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • promaja

    12:22 // 17. 10. 2017.

    Sta je sledece? nesto sa rotacijom ili novi mig 29? video decko leti helihopter pa niko nezna ko vozi? proverite to odmah

  • Овца за шишање

    12:30 // 17. 10. 2017.

    Вози, Мишко!

  • miki

    13:50 // 17. 10. 2017.

    a autobus otvoren ostavio sofer...gde je bio ..sta ce autobus parkiran ispred ulaza skole ...mozda klinac hteo da ga pomeri kad nece saobracajci

  • Igor

    14:04 // 17. 10. 2017.

    Video bi ga da je ukrao stari Nis Ekspresov autobus. Menjac od metar i po i radi iskljucivo sa medjugasom, kvacilo kamionsko, volan bez serva... Ne bi mogao ni da krene. Za njih nije bila potrebna zastita protiv kradje, sami sebi su bili dovoljna zastita. Ko je to nekada vozio zna sta znaci zvanje Mastora autobusa. Ono kad se neko izdere kroz autobus, MAJSTORE, otvori zadnja!!!

  • Ivan

    14:49 // 17. 10. 2017.

    Bravo klinjo!

  • Miroslav Kostic

    15:01 // 17. 10. 2017.

    Pisonja i zuga...

  • Pera

    15:17 // 17. 10. 2017.

    E sad pravac Švedska, tamo traže iskusne vozače buseva!

  • Haruki

    15:44 // 17. 10. 2017.

    Kakve krševe od autobusa imaju nije ni čudo što je jedan dvanaestogidišnjak bio u stanju da ga vozi.

    • Jasar

      19:58 // 17. 10. 2017.

      Sta si reko hahahah nema veze sa vezom ...

  • SGt_D

    03:11 // 18. 10. 2017.

    Da li je koristio sigurnosni pojas?

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.