Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

16:07, 14. 11. 2018.

Maloletnici u niškom naselju Crvena zvezda kamenovali gradski autobus

polomljeno staklo, autobus Nema povređenih putnika; foto: čitalac

Bez povređenih putnika, ali sa polomljenim staklima prošao je "Niš ekspresov" autobus koji je prolazio pored Prirodno-matematičkog fakulteta, u naselju Crvena zvezda. U Policijskoj upravi Niš kažu da su kamenjem na bus udarili maloletnici, a portparol Direkcije za javni prevoz kaže da se takve stvari često dešavaju u pojedinim niškim naseljima.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Durlan

    16:46 // 14. 11. 2018.

    Nekad grudvama, sad kamenjem...

    • Dragan

      22:26 // 14. 11. 2018.

      Pa kad nema da pada sneg. Moraju deca da se igraju.

  • Nislija

    18:48 // 14. 11. 2018.

    Od patrola po tim krajevima ni traga ni glasa?
    A da ne spominjem mrkli mrak na stocnom trgu jer rasveta mesecima ne radi od raskrsnice prema Danicicevoj...

  • Овца за шишање

    18:50 // 14. 11. 2018.

    А, бе, куме, код пругу камење колко оћеш!

  • ljuba

    20:10 // 14. 11. 2018.

    stara poslovica kaze. rani kuce da te izede!

  • Izgleda sasavo ali deluje

    20:16 // 14. 11. 2018.

    Da li neko moze da objasni zasto na niskim ulicama primetno nema policije, a posebno saobracajne? Jel neki strajk u pitanju?

  • Зоран Васиљевић

    20:29 // 14. 11. 2018.

    Решење постоји. Родитељи тих малолетника да плате штету или да исту одраде радом у јавном интересу, а ако неће ништа од тога онда ти исти родитељи да мало заглаве у затвору.

  • Nele

    20:42 // 14. 11. 2018.

    Njih na Kosovo dabome, ako treba samo naoruzani sa tim kamenjem.

  • Ricardo

    21:14 // 14. 11. 2018.

    Jevreji resavaju tako što tu decu odvedu kod roditelja pa prebiju njihovog oca ispred njih.

  • policija da zavede red u naseljima

    21:18 // 14. 11. 2018.

    neobrazovanost i neprosvecenost, izostanak osecaja za razlikovanje dobrog od loseg... crvena zvezda, stocni trg, stalno cemo slusati vesti odatle.

  • Dragan Marković

    21:25 // 14. 11. 2018.

    Пошто малолетна лица нису кривично одговорна, да ли су њихови родитељи приведени, задржани у притвору и по хитном поступку процесуирано. Зашто по градовима нема више патрола полиције и комуналне полиције? Како се данас наводи, у "мрачно доба СФРЈ" ниси могао цвет да убереш а да не зарадиш пријаву полицајца који је увек шетао у свом кварту.

    • qgo

      07:30 // 15. 11. 2018.

      EH, u mracno doba SFRJ je novopostavljeni pozornik policije je svratio kod mene na kafu, lepo smo se upoznali i razgovarali. Na kraju je covek meni dao svoj broj fiksnog telefona uz napomenu - mozete da me pozovete od 0 do 24h. Takav je bio sa svima u kvartu. Inace, moj otac garazu i radionicu 35 godina nije zakljucavao jer kradja nije bilo.

  • Dragan

    23:15 // 14. 11. 2018.

    vratite pozornike ,pod hitno, ljudi pokrenimo akciju,za svoje dobro i sigurnost

  • Wumbo

    10:26 // 15. 11. 2018.

    Pocece ovo i stariji da rade s obzirom na izivljavanje kontrole nad putnicima i generalno "redu" voznje na vecini linija. 2 polaska jedan za drugim na mnogim linijama ne budu ali zato imamo kontrolu koja se vozika sa komunalcima (kojih nigde nema po gradu) u ko zna cijem autu, jer nije obelezen, i cije gorivo placa nas porez

  • ucitelj

    12:19 // 16. 11. 2018.

    A kako pu nis prepoznaje maloletnike, odokativnom metodom ili?

    Postoji cak i razlika izmedju mladjih i starijih maloletnika ako nisu znali

  • Naissus

    12:37 // 18. 11. 2018.

    Najpre, naselje se nikad nije zvalo i nikad se nece zvati "Crvena Zvezda" vec APELOVAC, po Jovanu Apelu osnivacu Niske Pivare. Dalje, deo gde je PMF nema nikakve veze sa naseljem jer se nalazi na Gabrovackom Putu i spada pod zonu Trosarine. I tu su mestani uglavnom romskog porekla. Dakle, ko god da je kamenovao autobus, nema nikakve veze sa naseljem Apelovac. Cudi me da JV ne znaju ime naselja

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.