Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

10:07, 4. 12. 2012.

Masovna tuča u autobusu

policija.jpg Ilustracija

U masovnoj tuči sinoć oko 19h u autobusu "Niš-ekspresa" na relaciji od glavne autobuske stanice prema gradu, dva momka su lakše povređena.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Milan Miletić

    11:07 // 4. 12. 2012.

    Ma koliko to čudno zvučalo, ovo je veliki pomak na bolje... klinci su prešli sa pištolja i vatrenog oružja na motke i palice... ako se ovako nastavi vratiće se jednog dana "dobre" stare "ferke", i časno "pesničenje" 1 na 1. Može se reći da je to put ka smanjenju nasilja. :/

    • durlandjanin

      11:12 // 4. 12. 2012.

      prvo se krece od motke i palice,pa onda pistolji,dok se za njih "zaradi"
      slabo si informisan
      ovaj grad,tj selo ajde sto je najsiromasiniji,nego sto je sve veci i veci broj iskompleksiranih ljudi

      e srbi...
      a za 15tak god kad vam dodju albanci,ima da cutite dok vas biju i sutiraju u dupe

  • Nišliski Džeronimo

    12:58 // 4. 12. 2012.

    Seljoberija.

  • Немања Поповић

    13:15 // 4. 12. 2012.

    Nekada smo se bili samo po kafanama, a sada ovi počeli i po autobusima i u redovima za pljeskavicu da se biju... Ne zna se šta je bednije. Sramota šta sve dolazi u Niš u poslednje vreme...

  • Mrzim Nasilje

    13:28 // 4. 12. 2012.

    Eeee sta se sve nece dogoditi!Ne pamtim kada sam zadnji put seo u bus jer inace sve zavrsavam autom,iz Nisa sam ali mi je poznato kakvih olosa ima i kako ne biraju koliko ce napasti jednu osobu,narkomani,tatini i mamini sinovi a posle jojjjj nismo hteli,pa potplacuju mame i tate i tako prave jos vece robijase i okurazuju svoju decu!E zato ja nikog ne diram ali uvek nosim arsenal sa mnom da mogu bar 5 olosa ocistiti od jednom da mogu dobri ljudi mirno da setaju!PUN JE GRAD UMISLJENIH BALAVACA,SILEDZIJA,NARKOMANA ITD ITD AKO GRESIM ISPRAVITE ME

    • sale

      15:54 // 4. 12. 2012.

      Tatini i mamini sinovi? A tebi je Deda Mraz doneo na poklon taj arsnal koji pominjes, i auto si kupio radeci od jutra do sutra. Verujem da je tako, ne trudi se da objasnjavas...

    • Teodora

      17:06 // 4. 12. 2012.

      "Mrzim nasilje"~ti k'o da si pao s'topole,pa se nisi rasvestio.Pročitaj,više puta,ono što si napisao(u sebi,pa naglas)...
      Ne znam dal' ćeš shvatiti,u koje spadaš..?

    • mrzim nasilje

      18:22 // 4. 12. 2012.

      Nemam ja sta tebi da objasnjavam,nisam na ispitivanju ali cu ti reci jednu stvar.nikom nista ne dugujem i mirno koracam kud pozelim za tvoju informaciju!U gradu vise nema ni 30% normalnih ljudi ne racunajuci penzionere.svako gleda popreko,svako bi da ti otme sta imas,svako se pita odakle ti vozis nesto ako uopste vozis,odakle ti ovo,odakle ono a ne gledaju sebe,vecina omladinaca se baca samo na kriminal i bira laksi put da dodje do novca a ispastaju njihovi roditelji...NIJE KRIVA POLICIJA NA KRAJU KRAJEVA,ONI POHVATAJU OLOS ALI SUD JE TAJ KOJI IH MAZI!!!

    • crni

      18:31 // 4. 12. 2012.

      obicna tuca klinaca ispod 16 godina i nikog nisu dirali osim jedni druge i to zbog nicega jer su malo umisljeni i na kraju dobili sto su trazili a tek ce da dobiju,sto ne znaci da su olosi a narkomani nisu da znas i naravno da ne trbaju da imaju nista kod sebe sto je opasno a pobiti se to je bilo normalno oduvek,razlozi su raznorazni,bitno je da izvuku neku pouku iz ovoga i da to ne rade vise kao sto smo i mi prestali i zivimo ko normalni ljudi sa svim svojim budalastinama koje smo ostavili iza sebe...

  • bilja

    15:52 // 4. 12. 2012.

    U autobusu ili u parkicu kod pravnog fakulteta?Svi javljaju drugacije

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.