Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:21, 25. 9. 2014.

Da li je namešten tender za autobuse u Nišu?

Gradski prevoz Gradski prevoz - u interesu građana ili privatnih preduzeća?

Najviši gradski funkcioneri "štelovali" su kriterijume na najvećem tenderu u novijoj istoriji Niša, prilagođavajući ih određenim prevoznicima, pokazuju snimci do kojih su došle Južne vesti.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Jug

    13:41 // 25. 9. 2014.

    Mislio sam da su lekon busevi bili losi, a onda je na liniji 5 dosao krs iz 20. veka!

    • ZA BLAGOJEVIĆA

      20:35 // 25. 9. 2014.

      Blagojeviću vi ste KRALJ.Samo napred preko njušku.Usput da li ste dobili odgovor od Vučića povodom onog snimka za konkurs u Medijani.Ako niste idemo na viši nivo.Pozdrav.

    • Čiča

      22:40 // 25. 9. 2014.

      Najbolji prevoznik Ćurdić je bikvalno kažnjen, a najgori niš ekspres zdušno nagrađen iako kotura svoje visokopodne pampure po niškim ulicama. Tako je to kad nestručni vode gradski prevoz.

    • AKO VAM JE DOBRO ONDA NISTA !!!

      00:59 // 26. 9. 2014.

      Nisu problem samo prevoznici, zamislite kako se tek namestaju konkursi i manje bitni tenderi za sredstva iz budzeta, sve ide za njihove "igrace" a drzavu vode diletanti i zadnji sljam ovog drustva.

    • ivcca

      12:02 // 26. 9. 2014.

      Brate opasno gresis nemas ti pojma,ARRIVA i to je tima u svom vlasnistvu oko 4.000autobusa u evropi,brodove i privatne avione a ove autobuse na koje ti kukas su dovezli jer je grad takve busevetrazio

  • Pera Detlić

    13:45 // 25. 9. 2014.

    Žuuuuurkaaaaa

    • Mikica

      15:02 // 26. 9. 2014.

      Drugovi dolazi vreme corkeee!!!

  • Aleksandra Jovanovic

    13:48 // 25. 9. 2014.

    Znaci samo "CURDIC" ispunjava sve zahteve! Svi niskopodni busevi, sa klimom i grejanjem, uvek na vreme idu, i svi kupljeni prosle godine.

    • FRANKO JOVANOVIC

      15:56 // 26. 9. 2014.

      Dragisugrađani shvatite da je NIŠ-EKSPRES naša firma gde rade naše košije,naši rođaci.Pustite te Čurdice,Murdice,Arive I Marive.Pogledajte im samo konduktere I vozace u trenerkama farmerkama ,,,,

    • pera

      08:12 // 27. 9. 2014.

      kako mislis,nasa firma? privatna kao i vecina drugih,samo bahatiji vlasnici i osoblje. mislis da u drugim firmama kao osoblje rade vanzemaljci?

  • Hijavata

    13:50 // 25. 9. 2014.

    Nešu Gusku hitno iza rešetaka pa će pevati kao kanarinac i to žuti. Ćurdić je hteo i dalje da vozi prigrad za 1,5 evra po km. a pobedio je Ariva Litas sa 1,2 evra po km. i prepotopskim autobusima...

    • Lektor

      14:46 // 25. 9. 2014.

      Pravilno bi ipak bilo reći Neša Gusan.

    • Odmah ga uhapiti

      05:38 // 26. 9. 2014.

      On sa privatnim menadzmentom saob.radi u drzavnoj firmi kao Izvrsni direktor?Ljudi koji su posteno zavrsili drzavne visoke skole i fakultete - on ne vidi u sistematizaciji ne priznaje diplome?

  • Gargamel

    13:51 // 25. 9. 2014.

    Uzas, hajde neka neko sada kaze da glasovi nisu autenticni. Konacno da i njih uhvate u muljanju.
    Iskopace ih Bili, ja kad vam kazem!
    Banda!

  • bruka

    13:52 // 25. 9. 2014.

    Ovo je kraj SNSa u Nišu. Bukagije za sve sa snimka

    • Osim za SLAVKOVIĆA I VASKOVIĆA

      18:18 // 25. 9. 2014.

      Pošteno.

    • Marija

      22:35 // 25. 9. 2014.

      Ma kakvi....ovo su samo mozda poceci kraja....do kraja ce te se drage Nislije NACEKATI!

  • Hijavata

    13:52 // 25. 9. 2014.

    Sada kada se Litas dokopao pačeta torte, pratiće ga banke pa će uzeti na lizing novije buseve nego što su ove kršotine ali će zamenik ostati uskraćen za šlag sa torte od šest i po milijardi dinara..

  • Hijavata

    13:54 // 25. 9. 2014.

    Bez obzira što mi je antipatičan, ovoga puta je Slavković bio u pravu. Aerodromske autobuse treba reciklirati i napraviti od njih kokošarnike iako su u Parizu prevozili životinje i to mahom pse...

    • Svedok

      15:45 // 25. 9. 2014.

      Francuzi su odavno reciklirani, ovi koji voze su plod domace radinosti FAP iz Priboja. Kupljeni vise godina, u ocuvanom stanju, za razliku od Nis Ekspresa ili Arive.

    • Informacije radi

      22:01 // 25. 9. 2014.

      Aerodrom je odplatio lizing za 10 vozila marke FAP vozila su uzeta pre 6 god. nova a zahvaljujući politici kupujmo domaće plaćena su preko 250 hiljada evra lizing u švajcarcima,1 kao 3 niskopodna Ćurd

    • pera

      08:15 // 27. 9. 2014.

      aerodromski su kao novi u odnosu na ekspresove stocne vagone.

  • Hijavata

    13:57 // 25. 9. 2014.

    Kako ja vidim, ovo je bio direktan udarac niških socijalista na gradonačelnika i očekujem kontranapad i to strahoviti, i sa desna i sa leva, to jest po bokovima a i direktno u veknu sa brkovima...

  • Miša

    14:01 // 25. 9. 2014.

    Bravo, Južne vesti!

  • Milan

    14:23 // 25. 9. 2014.

    Bravoooo, Perisic i Guska carevi. Glasali ste, gledajte!!!

    • Ivan

      13:19 // 26. 9. 2014.

      Nismo glasali za perisica,gusku,andrejevica,bulatovica,slavkovica,dzunica,vasiljevica i ostalu boraniju, vec za Vucica,SNS i promene u nacinu radu drzave.Ali Vucic im je ovo omogucio, pa sad koriste.

  • MAJOR NIKOLIĆ

    14:25 // 25. 9. 2014.

    Neša Guska je kralj manipulacija, zato ga je Perišić prigrlio i pozicionirao u SNS.

  • Cestitka

    14:34 // 25. 9. 2014.

    Sve čestitke redakciji južnih vesti, NAJBOLJI STE. Ako hoćeš prave vesti onda čitaj JUŽNEVESTI!!!

  • Zor

    14:38 // 25. 9. 2014.

    čista izmišljotina i nameštaljka socijalista!

  • hibernacija

    14:40 // 25. 9. 2014.

    Nišekspres autobusi na liniji B.Bjegović -Mokranjčeva su uvreda za ljude! Svojevremeno zimi nisu vozili do kraja Mokranjčeve ....a to su ti isti autobusi. Maltretiranje građana od gradske vlasti!

  • Cvetko ajduk

    14:40 // 25. 9. 2014.

    Reko bi čovek muljaju malo, a oni i čačkalice nabavljaju na muljažu.

  • dr Jakov Zlatar

    14:41 // 25. 9. 2014.

    nema ga veseli Zoran Jovanović da se javi.On bi imao mnogo PAMETNOG da kaže.hahahahaha

  • dax max

    14:41 // 25. 9. 2014.

    Hvala juznim vestima sto postoje...ali redovno da placate porez,sad se verovatno pripremaju sve moguce inspekcije da traze dlaku u jajetu.ali zato za ove gore navedne zakoni ne vaze...

  • dr Jakov Zlatar

    14:42 // 25. 9. 2014.

    E pa gospodo, ja mislim, da ste sada stvarno GO-TO-VI

    • Vreme radi za njih

      22:10 // 25. 9. 2014.

      NISU! Imaju oni svoje novine i televiziju koja stanovništvu iz ruralnih sredina ove kriminalce i polupismene vaćaroše predstavljaju kao spasioce ! Slavkovića ovoga puta izuzimam ali ne sme da preti JV

  • Rajic

    14:48 // 25. 9. 2014.

    Sve cestitke Juznim vestima.Ovako strucnjaci SNS-a vode grad Trazili su sad svi gledamo i krstimo se.

  • NN

    14:48 // 25. 9. 2014.

    BANDA LOPOVSKA.
    Oni pricaju o borbi protiv korupcije.SRAMOTA.

  • Zoran Jovanovic

    15:04 // 25. 9. 2014.

    Perišić je učinio šta je najbolje za narod,ni po babu ni po stričevima kad on nešto kaže tako mora biti,gradjani nisu kompetentni da razmišljaju na tom nivou.Perišić je čovek velikh razmera i renomea!

    • Milos Nikolic DRIVER

      15:55 // 25. 9. 2014.

      A bre dal* si normalan?

    • Nindza

      16:30 // 25. 9. 2014.

      Kakav trol,odusevljava me svakodnevno :D

    • S

      16:31 // 25. 9. 2014.

      Ovde i dalje niko ne kapira sarkazam? :)

    • Svasticic

      17:33 // 25. 9. 2014.

      Zeko sta se desava sa Andrejevicem?Kako se razvija njegov odnos sa Perisom?

  • bratislav milentijevic

    15:08 // 25. 9. 2014.

    sto se tice svega ovoga da pojedini rukovodioci i politicari nisu bili tvrdoglavi grad nis bi imao svoje preduzece za prevoz putnika a ne da im neko drugi diktira sta i ko treba da vozi

  • Masala

    15:14 // 25. 9. 2014.

    Pedji , i ekipi iz JUZNIH VESTI svaka novinarska cast!!!! Transparentnost Bree. A Ne kao pink samo sto ga I na pisanje ne prati.

  • Zoran Jovanovic

    15:19 // 25. 9. 2014.

    Sad istrazite i tender za narodne novine. Bravo Juzne!

    • Mustafa Kajgani

      08:59 // 26. 9. 2014.

      "Bravo Juzne" ?! Covece rizikujes polozaj u SNSu.

  • Srdjan Tasic

    15:25 // 25. 9. 2014.

    Nema tendera da nije namešten, jer tenderske uslove propisuje komisija naravno "u skladu sa zakonom", čestitam "Južnim vestima" na hrabrost u istraživačkom novinarstvu!!!

  • Lik iz centar

    15:25 // 25. 9. 2014.

    jedva cekam da dodje neki nislija,koji ce se boriti za prava,nas obicnih ljudi.e,tada ce ove persone nositi odela,ali prugasta,a njihove imovine ce se prodati i dati onim jadnicima sto su bez posla!

    • pera

      08:22 // 27. 9. 2014.

      mislis da ponovo dodje sektas? ili mozda kandidat za sektasa? Nis treba da vodi covek kojem je interes grad. Isti taj treba da ima socijalno odgovorne saradnike,ne polupismenu bulumentu.

  • Zoran Jovanovic

    15:28 // 25. 9. 2014.

    Perisic sve drzi pod kontrolom pa i sps Novakovica i Zubu.Ovo su samo insiluacije od Dzune prevaranta koji hoce da bude gradonacelnik.

    • Svasticic

      17:35 // 25. 9. 2014.

      Cekaj,hoces da kazes da se sad i Dzuna zamerio Perisi?S kim ce Perisa sad da pravi pricu posto je pobrkao kape sa svima?Daj kazi nam molim te znamo da si u prici...

    • Bane

      17:38 // 25. 9. 2014.

      Znas kad ce taj prevarant da postane gradonacelnik, NIKAD. Tad bi Nis tek propao.

  • NIŠLIJA SA

    15:54 // 25. 9. 2014.

    У страху бежи Миљан Цеца Јовановић,директор дирекције за саобраћај!А Гуска Перишићево појачање за штеловање налази рупу у закону и пукотину у СНС!

  • NIŠLIJA SA

    16:02 // 25. 9. 2014.

    Ма какво штеловање,ово је криминал у континуитету !Перишић је пре 2године прогласио ванредну ситуацију,без тендера се возили годину дана!

  • Gligorije Pecikoza - Hajduk

    16:14 // 25. 9. 2014.

    Pricase ljudi, ali nemase ko da slusa!
    SPS - faktor stabilnosti. Promenili politiku, razvili se i sada idu u pravom smeru! Veliki plus za Srdjana Vaskovica - glas razuma.

  • ***

    16:22 // 25. 9. 2014.

    Svidjalo se nama ili ne,ovde moze voziti samo N.E.Ljudi,da li znate gde OVI odrzavaju vozila i kakva im je ispravnost?Znate li koja je procedura za izlazak vozila na liniju?Nemojmo tako.

    • nejasno

      19:41 // 25. 9. 2014.

      a znas li ti gde i kako nisekspres odrzava vozila i kako...nemas poima pa zato lupas gluposti...stavljaju sve stare delove,samo nuzno menjaju novim delom,kad vise ne moze da se obradjuje i krpi...

  • spasa

    16:35 // 25. 9. 2014.

    Молим редакцију да појасни власничку структуру Ниш експреса, из АПР-а, и улогу Мишковића у њој. Јел то Перишић и Гуска Мишковићу наместили тендер? Полицијо, пали шевролете!!!

    • nislija

      16:49 // 25. 9. 2014.

      A,KO STOJI IZA CURDICA,TO SE NE PITAS?

    • Mikica

      15:08 // 26. 9. 2014.

      Kako da pale sevrolete kada na njima pise Perisic...

  • lokal patriota

    16:45 // 25. 9. 2014.

    Kako god,ja sam za N.E,a vi kojima ovaj grad nije u dusi,vozite se "strancima".Pitam se samo,kako mogu da izadju u saobracaj bez "dnevne nege"?Ljudi,gde spavaju ovi busevi,ko ih neguje?Razmislite?

    • pera

      19:56 // 25. 9. 2014.

      osim imena nista drugo nema veze sa dusom.
      privatna firma kao i sve druge.

    • Rajic

      23:09 // 25. 9. 2014.

      Svako ko je jednom bio u NE zna da su im autobusi klimavi , puni prasine,da se lakse preskacu prepone nego sto se ulazi u autobus, smrdljivi.Vlasnik im je privatnik ko i ostalima(osim Aerodromskih).

    • top

      12:53 // 26. 9. 2014.

      mislis da ekspres ima dnevnu negu

  • gg

    16:48 // 25. 9. 2014.

    Zar nevidite da Guska radi za policiju koja ga podmeće uz svaku vlast da špijunira ali se sad otrgao kontroli.

  • Igor Razvigor

    16:56 // 25. 9. 2014.

    Još jednom,javnost je bila upozorena,ali očigledno da nije baš zainteresovana. http://www.juznevesti.com/Politika/Dveri-Nepravilnosti-u-radu-gradskog-prevoza.sr.html. U crvenu da niko neće da odgovara

  • jelena

    17:05 // 25. 9. 2014.

    ,,,,slusam i ne verujem!! Ko bi to od ove gospode ocekivao???

  • Pera

    17:31 // 25. 9. 2014.

    APSIIIIIII !!!!!!!

  • hogar strasni

    17:36 // 25. 9. 2014.

    Aaaaaa,znaci zato je curdic bio skup i ako su mu busevi 13 meseci stari!!!

    • prevoznik

      22:17 // 25. 9. 2014.

      A šta misliš odakle mu pare za te autobuse,ako se nevarm kada je taj počeo da prevozi na lin 2 pad prodaje karata opao za 700 000 u odnosu na predhodnu godinu potraži podatak od direkcije,

  • Dr.Pravdić

    17:47 // 25. 9. 2014.

    Konačno je i Perišić primetio da Vaskovića nema na radnom mestu,na šta sam upozoravao još pre par meseci.Nije ga bilo ni u obećani petak kada je izjavio d će biti u kancelariji.

  • Lord

    18:17 // 25. 9. 2014.

    Тек ће грађанима бити јасно коме су дали 50%, надам се да неће поновити грешку. Свака част Јужним вестима.Васковић показује како се одговорно поступа. Видим га као будућег председника ГО СПС у Нишу.

    • Markan

      08:19 // 26. 9. 2014.

      Ne nego ce SPS koji nas je fizicki i materijalno ubijao godinama...
      Teletabisu, PALI!

  • gorca

    18:26 // 25. 9. 2014.

    Aaaaahahaaa....pa sto ne rekose nisekspresu.., bar da ne kupuje Mercedese..., mogli su ladno jos neku godinu sa hand made busevima

    • tetkica

      21:45 // 25. 9. 2014.

      I rikse bi zavrsile posao.

  • Bravo za juzne vesti

    18:41 // 25. 9. 2014.

    JUZNEVESTI NAJBOLJI STE, CELA SRBIJA VAS CITIRA, NISTE VISE REGIONALNI VEC NACIONALNI MEDIJI.

  • M.D.

    19:08 // 25. 9. 2014.

    Na ovom snimku jedini se pokazao razumnim Vaskovic, lepo je upozorio gradonacelnika ali Z.P. je ocigledno "nedodirljiv" i ne obazire se na zakon.

  • Mr. M

    19:09 // 25. 9. 2014.

    @Padja
    ako se vec bavis istrazivachkim novinarstvom, da je ostala odluka da bude 8 god. minimum starosti, da li bi tender bio oboren pred Ustavnim sudom?

  • juzna pruga

    19:24 // 25. 9. 2014.

    Ovi arivini autobusi sto ste potpisali ugovor na 3 meseca da raskidate to odma cim istekne ugovor. Krsevi obicni vrata lupaju, farba se ljusti unutra ko zna kolko su vozeni pre!!

    • pera

      08:32 // 27. 9. 2014.

      hoces da kazes da su gori od ekspresovih? pogledaj malo bolje, ekspresovi su kao iz onog filma ko to tamo peva.

    • juzna pruga

      16:44 // 27. 9. 2014.

      Hocu da kazem da nam ne trebaju krsevi vise u ovom gradu dovoljno nam je jedan nis eskpres ne treba nam dva.Nis ekspres samo da izbaci one krseve i da kupi jos onih mecki.

  • juzna pruga

    19:28 // 25. 9. 2014.

    Naravno da su namesteni!Moram da pohvalim vozila Curdica i ove NOVE autobuse Nis ekspresa. Sa arivom litas cim isteknu ta 3 meseca raskidajte ugovor odmah,krsevi.Dajte curdicima i Bubanj i Duvaniste

  • Pitanje!

    19:41 // 25. 9. 2014.

    Zašto sa tim parama što se daju za nekvalitetan prevoz sa lošim autobusima ne napravi Javno preduzeće za prevoz koje će da radi po meri građana a ne da puni džepove firmama sa strane.Odgovor je.....!

    • Rešenje

      22:23 // 25. 9. 2014.

      GSP je apsolutno jedino ispravno rešenje ukinudi direkciju napraviti GSP vozila mogu da se uzmu na kredit jevtino i po meri građana sa manjom cenom prevoza samoodrživo preduzeće samo prave ljude uzeti

  • bulevarac

    19:43 // 25. 9. 2014.

    Bravo za juzne vesti najboljiste. Samo jos da objavite da je Guska u provodu sluzbenim kolima po Rusiji!

    • MP

      22:50 // 25. 9. 2014.

      On zatamnjenom oktaviom trosi 450 l goriva mesecno! Ladno je mogao da vozi liniju do Medosevca a ne da je ukida!
      Jel to stednja koju Vucic propagira i stezanje kaisa? Za ovo smo se borili!!

  • Doktorant

    20:14 // 25. 9. 2014.

    Mozda preterujete, pred sobom imate doktoranta za bosanski saobracaj, mozda uvedemo ruske autobuse sa cenom od jedne rublje.

    • pera

      18:24 // 26. 9. 2014.

      a kakav ti je taj bosanski saobracaj?

    • @Pera

      14:52 // 27. 9. 2014.

      Pero pitaj Nenada Stankovica zna on! Da se ispita kako i kada je zavrsio neki privatni menadzmentu saobracaja ili je preko mentora Hiljadarke dosao do dipolome po sistemu "Para vrti gde bugrija nece"

  • VASPITAC

    20:19 // 25. 9. 2014.

    Bravo za Juz.vesti.Perisic ima Gusku,Jonica,Andrejevica...druzina za zatvor.Samo JV javno iznose mucke po gradu i ako se Nis oslobodi ovih lopova,zahvalni smo Pedi i JV.U Nisu mrak i lopovi.

    • Afera GUSKA KROZ MAGLU

      13:36 // 28. 9. 2014.

      Politicki sfingeraj je uvek bio u modi! N.Stankovic amater za saobracaj ali spacijalac za mahinacije i mutne radnje!TUZILASTVO DA REAGUJE i uhapsi doticnog i ISTRAGA za njegovu diplomu i mahinacije!

  • Bane

    21:22 // 25. 9. 2014.

    Nis expres vozi istim i jos gorim autobisima nego pre.Bas me briga vise sto su "nasi" kad me neko pravi budalom.I bez ovoga se vidi da je sve namesteno i da ovo nema veze sa "interesima gradjana".

  • Двери Ниша

    21:37 // 25. 9. 2014.

    http://www.juznevesti.com/Politika/Dveri-Nepravilnosti-u-radu-gradskog-prevoza.sr.html

  • posmatrac

    21:40 // 25. 9. 2014.

    Jednostavno, da li smo sposobni da ista uradimo kako treba!? Izgleda da nismo...

  • vlada

    21:43 // 25. 9. 2014.

    Prošlo je već više od osam sati od objavljivanja ove vesti, a tužioc se još uvek nije oglasio, niti je bilo ko iz policije dao saopštenje. Premijer takođe ćuti. To je ta borba protiv korupcije.

    • Kole

      13:38 // 26. 9. 2014.

      Da je premijer stvarno protiv ovakvih radnji, namestanja tendera, druzina Perisic to ne bi smeli ni da pomisle a kamo li da razgovaraju i razmatraju takve stvari. Ovako nam je jasno kako se ONI bore.

  • tetkica

    21:44 // 25. 9. 2014.

    Jadni vozaci ovih autobusa! Verovatno se osecaju kao kamikaze.

  • stole

    21:47 // 25. 9. 2014.

    Naisusu dao poso bez tendera,menja kotlove po školama bez tendera, tender za prevoz namesta! Dokle bre Perišiću!Malo ti doktorska i profesrska plata pa bi da se ugradiš malo u cevku, pelet i kilometar

    • Naissus je JKP

      08:46 // 26. 9. 2014.

      posao dobija u skladu sa zakonom. Kako su radili privatnici uvedeni u izgradnju kolektora, mogli smo da vidimo. Cevi koje se raspadaju pri istovaru ne mogu da budu jeftine za održavanje, to mi plaćamo

    • Bole

      13:45 // 26. 9. 2014.

      Stole, stranka ti je kao neki biznis. Ulozis novac u kampanju i rad stranke i kad dodje na vlast ta stranka, dobijes funkciju pa onda nadohnadis ulozeno i dosta jos zaradis. Tako ti to funkcionise.

  • Dragan

    21:53 // 25. 9. 2014.

    https://www.youtube.com/watch?v=LnYk3tYoU6A
    Ovo je za Nis potrebno, pa moze da ima znak i Dudulajce trans meni ce biti omiljen kao i mnogim gradjanima koji koriste usluge prevoza.

  • Banda lopovska

    21:55 // 25. 9. 2014.

    Ispade Slavković najbolji od svih !? Perišiću sramoto grada, da li si od tih para kupio stan u centru grada ? Ovo je strašno šta radi gladna horda na vlasti ! JV, svaka vam čast, vi ste naša nada !

  • Goran Nis

    22:01 // 25. 9. 2014.

    I sada nista.Krivi su drugi,nisu oni?Dokle vise ovakvih slucajeva,hoce li da odgovaraju sada ili ne dirajte SNS?A mi, ne verujemo, ovo je opet nesto namesteno protiv njih.AKO VAM JE DOBRO ONDA NISTA

  • Strašno

    22:04 // 25. 9. 2014.

    Kakvi licemeri i namazani kulovi! Mogu da zamislim ostale,ispod njih !? Ako nam je ! Samo se pitam da li će ovo objaviti njihove dnevne Narodne novine i Belami televizija na kojoj su oni ponos grada !

  • Nedajte se

    22:17 // 25. 9. 2014.

    JV ,bojim se za vas jer im duže vreme ozbiljno kvarite lopovluk i razotkrivate nesposobnost i bahatost. Mislim da će udariti svim silama po vama . SAMO HRABRO, zbog nas nišlija !

  • Istraga

    23:08 // 25. 9. 2014.

    Da li na ovo treba da reaguje niško javno tužilaštvo ? Mada kad pomislim da je isto skoro dovelo do bankrota Osnovni Sud u Nišu zbog svoje nesposobnosti i nestručnosti,bolje da neko drugi istražuje !?

    • Krivicno delo

      05:52 // 26. 9. 2014.

      Posle ovoga ko da Stankovicu da radi u Direkciji za jevni prevoz ČINI KRIVICNO DELO SAUČESNIŠTVA!Pod hitno uhapsiti dodtcnog, istraziti njegove mutne radnje!E sad je jasno kako je i do diplome dosao!

  • Milos

    01:26 // 26. 9. 2014.

    Ljubu za gradonacelnika,setio se niskopodnih autobusa invalida i penzionera,dobro zaboravio majke sa kolicima i malom decom,ali za taj kapacitet dovoljno.Odlican napredak.

  • misa

    06:13 // 26. 9. 2014.

    Nisekspres treba da prevozi nišlije šta će nam Arva i dr.

    • pera

      08:42 // 27. 9. 2014.

      navedi samo jedan normalan razlog, zbog cega treba Nis ekspres da prevozi nislije? i po tvojoj pameti da li se u tim krsevima voze samo nislije?

  • Mikel

    07:36 // 26. 9. 2014.

    Pa ovo je Vaskovic snimao ocigledno! Hteo je da ispadne heroj, ali ocigledno se sam pokopao!

  • Mustafa Kajgani

    08:23 // 26. 9. 2014.

    Najbolja recenica: "Stanković: Ne ljude, upozoravaš gradonačelnika..." je seljonacelnik i nije covek!

  • Filota

    08:46 // 26. 9. 2014.

    Ograđuj se Vaskoviću koliko hoćeš ali neprijavljivanje krivičnog dela je takođe krivično delo. Ali Vi ste vlast i možete sve jer tužilaštvo radi za Vas i policija radi za Vas.

  • vesna

    08:53 // 26. 9. 2014.

    Bulata za gradonačelnika i za direktora aerodroma.On nije hoštapler i prevarant.On je neopevano pošten i pametan.Nije on kriv što njegovi radnici uzimaju novac za nelegalno priključenje struje.

  • Novo Selo

    10:15 // 26. 9. 2014.

    Hahahahahhahaaa!!! Vaskovic postenjacina!!!

  • Profesorka

    10:21 // 26. 9. 2014.

    Najveći hendikep za Niš je izbor Perišića za gradonačelnika jer je već poznat po mahinacijama. Mišljenja sam da bi Slavković bio neuporedivo bolji jer je Perišića pokazao da nezna i da je nesposoban.

  • Laki, Laki

    11:30 // 26. 9. 2014.

    Pretpostavio sam da su neke mucke i namestaljke , sada se pitam sta ce po ovom pitanju preduzeti Mup i korupirano sudstvo .

  • br.1

    12:03 // 26. 9. 2014.

    NARODNA MILICIJO HAPSI

  • d.l

    12:19 // 26. 9. 2014.

    Direkcija...NAPOLJE...

  • zoki08

    14:01 // 26. 9. 2014.

    Blagojevicu, svaka cast na svemu sto radis gradskim privatnoobrazovanim visokoskolcima. Bilo kakav problem da imas sa bilo kim od njih, nudim ti besplatnu advokatsku pravnu pomoc. sve najbolje kralju

  • Aleksandra

    14:16 // 26. 9. 2014.

    Znači, Vasković ukazuje na krivično delo, a gradonačelnika baš briga, čak ga i omalovažava. Strašno!!!

  • Lazo

    16:35 // 26. 9. 2014.

    Gradjani Niša svi ste saučesnici u ovim prljavim poslovima jer znate a ćutite,a vašaa pokolenja već plaćaju cenu lošim životom u ovom gradu

  • niski don kihot

    16:38 // 26. 9. 2014.

    Koliko vidim Perisic nije stavio pare u svoj dzep. Imao je zelju da niska firma dobije posao. Stvarno bezveze. Najbolje da dobije firma iz Bugarske a nasi ljudi na ulice. Smesan smo mi narod.

  • lepa

    17:09 // 26. 9. 2014.

    zatvorite vise te firme tipa nis ekspres, i otvorite normalne koje ce da rade. sta koj djavo spasavate trulez

  • vladicabogdanovic

    17:18 // 26. 9. 2014.

    sve je u nasem drustvu namesteno od prevoza kao i u javnim institucijama da ih ne nabrajam tebalo bi mi dosta vremena.

  • Kurir Djoka

    17:51 // 26. 9. 2014.

    Molim redakciju da se raspita o deljenju čokoladicama u gradskom prevozu danas iliti kopiranju bus plusa

  • shaft

    20:50 // 26. 9. 2014.

    povraca mi se!

  • Bane

    20:52 // 26. 9. 2014.

    OK.Sve smo rekli.Gde su sad tuzilac,policija,agencija?Proslo je vec tri dana.Neka neko izadje i neka kaze sta je sta.Neka se oglasi neki borac protiv korupcije.Ili moramo sami?Hocemo izjavu Perisica!!

  • JG

    22:07 // 26. 9. 2014.

    Vi bahati naprednjaci nemate meru...sve i ako je Vasković snimao ,teks im sigurno za govor nije pisao.Kako su sejali tako neka žanju a Vaskoviću se oprašta što nije dolazio, došao čovel kad treba...

  • Ivan Mitrovic

    07:02 // 27. 9. 2014.

    Sta sad bice to nikom nista ne treba nikom ciniti ustupke ako cemo normalan grad i lep prevoz.Gradonacelnik ako mu je do nis ekspresa neka se vozi busom neka vrati auto a ne mi da se vozimo u krsevima

  • pa sta ako je snimao

    08:18 // 27. 9. 2014.

    Pa šta ako je Vasković snimao, svaka mu čast, a sednice gradskog veća se ionako snimaju službeno i one su javne i dostupne, tu nema tajni jer to finansiramo mi građani Niša. Perrišiću podnesi ostavku!

  • juzna pruga

    16:50 // 27. 9. 2014.

    Svaka cast i pohvala ekipi,Juzne vesti. Nemate pojma koliko nam znace ovakve informacije o nisu i okolini. Hvala vam sto postojite!

  • uvredjena

    20:56 // 27. 9. 2014.

    I ovo ce proci u stilu "tresla se gora, rodio se mis"... Rekoh ja lepo, kuke i motike...

  • ps nis

    23:08 // 27. 9. 2014.

    Namestaju tendere, primaju preletace, mesaju se u izbore i guraju sebi podobne ljude u druge partije. Hoce kontrolu svih i svega
    Pogledajte sta rade u pokretu socijalista njihovom koalicinom partneru

  • damir

    15:52 // 1. 10. 2014.

    Preisicu nisi hteo bandjura da slusas nego si ga kaznio kad je osudio andrejevicevo ponasanje,i minirao ga,sad pati i snosi posledice,ostacete samo ti i ljuba,otpadnici,ako se i ljuba ne sljigavi negd

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.