Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

10:55, 19. 4. 2019.

Južnjake na "Budućnost Srbije" voze i autobusi sa bugarskim i makedonskim tablicama

1leskovac, polazak, miting 2 b.a. foto Iz Jablaničkog okruga "kvota" oko 4.000 ljudi; foto: B.A.

Prisustvo se pred polazak proverava, u autobuse ulazi po spisku, među okupljenima su gradski funkcioneri, zaposleni u javnim ustanovama i preduzećima i gradskim upravama, iako je radni dan. Na desetine autobusa, mnogi sa bugarskim i makedonskim tablicama, polaze za Beograd iz svih gradova sa juga Srbije. Istovremeno, neke linije su otkazane jer su autobusi zauzeti, pa će mnogi đaci i zaposleni koji putuju, danas ostati bez redovnih polazaka.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Siky67

    12:20 // 19. 4. 2019.

    Ako se ovako nastavi ,preti nam nestašica parizera i sirnih namaza. Kako ćemo to preživeti, sam Bog zna a možda i predsednik.

  • Вучко

    13:28 // 19. 4. 2019.

    Било би смешно, да није тужно.

  • bidza

    13:52 // 19. 4. 2019.

    Ovaj miting ce resiti sve Niske probleme,ako ove budale ostanu u Beograd za stalno.!

  • BugaraSS

    14:02 // 19. 4. 2019.

    Gde je babusnica,pa oni jedva cekaju sendvic i 1000 dinara i jos vide velikog vozda.

  • vesna

    14:28 // 19. 4. 2019.

    Stize i Zajecar, Bor, Negotin, Knjazevac

  • Marija

    14:34 // 19. 4. 2019.

    Najgore je sto ljudi iz preduzeca koji su ostali u Nisu moraju da pokrivaju za kolege koje su se "spontano organizovale" da odu na izlet u BG.

  • Leskovcanin

    15:55 // 19. 4. 2019.

    Bilo bi najbolje da ostanu u Bg. Kod Vucica ima dovoljno mesta.

  • petar petrović

    16:02 // 19. 4. 2019.

    polovinu i više od toga ne zanima miting...već da se malo prošetaju..ispala prilika besplatno

  • BATA

    18:38 // 19. 4. 2019.

    Ako je Nis ekspres kupio Miskovic kako objasniti ovu naprasnu ljubav?Stvarno mnogo smrdi po dryavi Danskoj.

  • Ahmed

    19:52 // 19. 4. 2019.

    Ja dolsa u vasa divna zemlja.Vas narod divan,vasa lider divan.On deliti salama za pice.

  • ivan

    08:50 // 20. 4. 2019.

    Nista cudno. Jug je ionako kroz istoriju bio duze deo Bugarske nego Srbije. Mozda je ovo predznak?

    • BugaraSS

      11:02 // 20. 4. 2019.

      Iskreno,ni nama ovakvi ne trebaju.

  • Ana Todorovic

    09:32 // 20. 4. 2019.

    Budućnost za koju se bori predsednik Vučić, najbolje oslikava sve što je urađeno u poslednjih pet godina!

  • Živko Jovanović

    11:09 // 20. 4. 2019.

    Po ugledu na pesmu pokojnog Tome: Dotakli smo dno života.

  • Jugo nece dugo

    11:56 // 22. 4. 2019.

    Gledam sliku,ovi sto sa krsevima su bili za Bgd da li su zahvalili najpametnijem za ovako jak standard?

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.