Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

09:35, 26. 11. 2021.

"Mobilizacija" za sednicu SNS u Beogradu - spiskovi po javnim ustanovama na jugu Srbije

spisak za sns skup Pripreme za stranački skup u javnim preduzećima i ustanovama; foto: čitalac

Navodno 80 autobusa je kvota koju bi trebalo da ispuni niški odbor, ali zvaničnih informacija nema. Do novinara je došao spisak iz Zavoda za zaštitu radnika - Medicine rada, gde je popisano pedesetak ljudi koji bi trebalo da idu 27. novembra u Beograd, ali direktorka kaže da je to laž. Slična je situacija i u drugim opštinama i gradovima na jugu - među naprednjacima je jedina tema skupiti autobuse za stranački skup, ali javno o brojkama ne govore.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Ђраган Дилас

    10:01 // 26. 11. 2021.

    Није Згубидан (Дангуба) крив, криви смо ми, ми смо Г...А!

  • Dragan

    10:05 // 26. 11. 2021.

    Nakon prošlih skupova i dovođenja indijaca je počeo ovaj talas korone.

  • DR JOVANOVIĆ

    10:06 // 26. 11. 2021.

    DA LI KRIZNI ŠTAB PODRŽAVA OVAKVA VAŠARIŠTA U AUTOBUSIMA I ISPOD VEJNIKA ?

  • Ivan

    10:07 // 26. 11. 2021.

    Svuda i u svim organizacijama,firmama je ista situacija,svi "moraju" da idu da bi ostvarili lične interese!
    Pitam se,zašto jednostavno nema organizatora koji bi blokirao neke delove ulaska u Beograd i jednostavno sprečio odlazak autobusa?Čijim parama se plaćaju autobusi,sendviči,voda,pa i sama arena?

  • Petar SNS

    10:16 // 26. 11. 2021.

    Gospodo bilo ko novinari gradjani itd. Godinama slušamo bajke . Dovedite mi jednog tog iz javnog sektora ko je dobio otkaz . Evo i ja ću se javno isčlaniti iz stranke . Da vam pojasnim to su normalni dogovori kao i za sve . Stranka i ovde i u svetu funkcioniše kao firma preduzeće . Ako si član ako si funkcioner naravno da ideš na sastanak . Jel dolaziš na sastanak firmu . Pa to je isto. Samo jako

    • dusan

      10:41 // 26. 11. 2021.

      treba odmah da se isclanis, Niški Vodovod otpustili pre 5 godine njih 6 mislim čitao sam negde, ljudi se tužili. Tako po ispitanicu Petre.

    • Vlada

      10:44 // 26. 11. 2021.

      Jedna od TOP3 mojih zelja za NG bila bi da te u poznam i da se negde sretnemo.

    • Ђраган Дилас

      10:52 // 26. 11. 2021.

      Наравно да има оних који су добили и отказе али је много више оних који су добили претње и премештања на ниже позиције, трпе притиске и мобинг и сл... Све то иде фазно, ни АХ није одмах све отпуштао и ликвидирао али је и то напослетку стигло, само нека стадо ћути!

    • Nislija

      11:10 // 26. 11. 2021.

      Dal si ti pod libelu? Lepo, covecanski te pitam, dal si ti pod libelu?

    • bibi

      13:00 // 26. 11. 2021.

      Zanimljivo! Slobodno idite gde vam volja, ali ne tako sto cemo svi mi placati vase autobuse, sendvice, transparente... Da li ce firma da pusti na mitinge i da plati put i onima iz drugih stranaka?

  • slavko

    10:16 // 26. 11. 2021.

    Hahaha sve su to "pacovi" koji ce prvi pobeci cim "autobus" pocne da tone. Zivi bili pa videli!

  • Dragan Petrovic

    10:17 // 26. 11. 2021.

    Javila se gospodja KORONA da ce 27.11.2021 uzeti slobodan dan i malo skoknuti na shoping u Milano.Povratak AIR Srbijom po sistemu gravitacije ...a onda ce proveriti spiskove pa ce nevakcinisani i neopravdano odsutni biti najstrozije kaznjeni...resspirator nema alternativu...

  • Petar SNS

    10:19 // 26. 11. 2021.

    Podsetiću samo a znam dok su nas tlačili i držali u opoziciji tada sam radio u ED Jugoistok gde su terali ljude sa posla da izlaze u halu da podrže Borisa Tadića . Masa . Svi . Zastavice manekenski . To nije jednom . Naravno isti gospodin je popio kafu nasmejao se šmekerski i ostavio Niš u bedi . To isto sada pokušava i Marinika Tepić i Djilas kojem se može sa 614 miliona . Ali narod zna narod zna

    • Zlobnik

      10:52 // 26. 11. 2021.

      @perrrica ...: g-dja Marinika ne pokušava ništa drugo osim da bude Predsednica Srbije jer je pismenija, inteligentnija,poštenija,elokventnija i prava intelektualka u odnosu na tvog predsednika i "gomilu" njegovih satrapa koji su u svim porama držav, o "Skupštini" nepismenih i neobrazovanih ne želim ni da pišem. Ne dao Bog da se razbolite ... a razmišljajte , što vam ne ide od ruke!
      Djilas , a

    • Ђраган Дилас

      10:58 // 26. 11. 2021.

      Ето, ти си као тадашње радикал радио у Југоистоку, нико те није дирао, и, ту се прича завршава. Чиста је лаж да те неко терао да идеш на Тадића, он ни своје чланове није на то могао да натера. Ова ваша АВ дангуба се није скидала са ТВ у време несрећног Тадића, а што се Маринике тиче, само полако, довешће вас она у ред, слично као тужитељка у Румунији, информиши се о томе и спремај за

    • Nikola

      11:06 // 26. 11. 2021.

      Ja sam tada radio. Tvrdim da nikada i nikoga iz mog okruženja nisu terali ni na kakve mitinge i skupove.

    • tina

      11:27 // 26. 11. 2021.

      Petre, ono sto je ocigledno iz teksta je da vi mislite da se istorija ponovila (mozda niste hteli, ali to prosto bode oci) : tlacena opozicija, stranka koja pritiska narod da silom dolazi na kongrese. Tad je bio maneken, sad je glumac na vlasti.
      Vreme je da ih menjamo, mozda sledeci budu bolji! A ako ne budu, i njih menjamo za par godina.

    • Nema sendviča za Petra

      12:06 // 26. 11. 2021.

      E moj jurišniče, nisi još naučio da je 619 miliona, ne 614.

    • Miki

      12:52 // 26. 11. 2021.

      Narod je gl.. kao noć,a djilasa uhapsite i uzmite mu sve što je pokrao,kao što ste Miškoviću, Kariću, Kostiću Mitroviću ....

    • bibi

      13:02 // 26. 11. 2021.

      Znaci sad svojevoljno ides na mitinge jer smo pod ovima procvetali?

    • Dragan Niš

      13:25 // 26. 11. 2021.

      @Petar SNS. Aaa zato si drug član ,uvalio si se u istribuciju pa nizezaš i kuckaš u radno vreme od naše pare bre! A za tvoju informaciju tvoj šef neje od juče U i NA vlas nego 25 godine bez dan radni staž,ne računam onu gvožđaru u London kod egipćanina.A tvoj SNS je 9 godine pa što onda kukate na prošlu vlas koju smo najurili?Koj vi brani da gi poapsite ako su kriminalci??Nema Tita posle Tita!!

    • tony

      13:35 // 26. 11. 2021.

      ...znači žuti su te tlačili i terali da ideš na mitinge B.Tadića, a sada te ne tlače ovi nazadni kad te opet teraju da ideš na mitinge SNS-a...interesantno

    • Dr

      13:48 // 26. 11. 2021.

      Ne podržavam ga, ali ću isključivo zbog te tvrdnje od 614 miliona da glasam za njega.

    • Aleksandra

      14:05 // 26. 11. 2021.

      Tadić je poštovao Ustav, pa nije bilo potrebe za autobuskim karavanima.
      Predizborni mitinzi su uvek održavani popodne, tako da niko nije u radno vreme odlazio na političke skupove.
      I nije 614, nego 619 mil. i ako je tako zašto Đilas nije pred sudom? Razmišljaj malo, razmišljaj!
      A Marinika je za vas pojam kulture, elokvencije, obrazovanja, inteligencije, i zato će da vas oduva!!!

  • Jonca

    10:32 // 26. 11. 2021.

    Doktorka kaze da je to laz.Pa sve sto je u vezi sa SNSom,je laz.Prvo vas predsednik je obična laz,za koga ste silom morali da glasale, da ne biste izgubili posao,a pritom ubedjivali jos njih desetak da glasaju.Lazete i za vakcinaciju jer vam je tako naredjeno,tacne brojke ne iznosite,zauzvrat silom vas guraju u autobuse da silom aplaudirate i da se lazno smesite.Lazni su i računi na Mauricijusu...

  • A PELET, 40 000

    10:49 // 26. 11. 2021.

    U GRADSKIM INSITUCIJAMA I AGENCIJAMA, ZAPOŠLJENI BI RADILI BEZ PLATE

    I DOPLAĆIVALI BI ZA DOPRINOSE I KOME JOŠ TREBA

    • pelet je poskupeo delom zbog

      13:39 // 26. 11. 2021.

      novih Ugovora Elektrodistribucije sa velikim potrosačima gde je struja visestruko poskupela za njih. O tome se ne priča

  • Gradjanin

    10:55 // 26. 11. 2021.

    Ziveo SPS!

    • Seljak

      16:06 // 26. 11. 2021.

      @Gradjanin - matore bandite na Goli otok.

    • Smuk

      16:28 // 26. 11. 2021.

      @Gradjanin : I ti obeli obraz "k'o čavka čelo" !
      Da li je to krik davljenika ?
      Ili je to nova pjesma "interpretatora narodnog mjelosa" Ivice Djačića - "Utopljenika u SNS" ????

  • Mile

    12:00 // 26. 11. 2021.

    Gdin Jerkan napunio jedan i pola drugog autobusa radnicima iz DZ .Umesto u penziju on sa 68 god vodi radnike na stranačke mitinge !! Nagrada -sin će biti novi direktor DZ !!!!Zemljo Srbijo !!!’

    • Mila

      15:20 // 26. 11. 2021.

      Sin vec uveliko kadrira po domu zdravlja, stigo je i surnjaju da zaposli. A mi sta cekamo??

  • Prašnjavi

    12:01 // 26. 11. 2021.

    SNSekta.

  • Деутеријум

    12:26 // 26. 11. 2021.

    Не знам због чега су имена са овог спска замагљена. Ако раде што је часно и није неморално, чега се не стиде, дајте да их видимо па да се и ми њима поносимо као истакнутим и самосвесним члановима наше заједнице.

  • kliničkj centar Niš

    13:37 // 26. 11. 2021.

    pozivaju se radnici da idu na skup rečima " nemoj da zažališ ako ne dodješ"
    Narod ide jer se plaši posledica. Sve je ucenjeno od strane SNS ulizica

  • Ghjj

    13:46 // 26. 11. 2021.

    Čekajte ljudi, a što se vi potrišete zbog bezkičmenjaka koji su se učlanili u stranku, i sada imaju obaveze ka njoj? Zar mi obični gradjani treba da ih žalimo što ih partija tlači? Ili da osudjujemo stranku što se tako ponaša prema svom članstvu? Pa ovo drugo tek nema smisla.
    Niko nikog nije motkama terao u te stranke -njihov izbor. Zato mi je i drago da ih stranka voza ko volove na ispašu.

    • nikola petrovic

      14:59 // 26. 11. 2021.

      Meni smeta jer ti beskicmenja..sada idu u subotu ali su do sad jedno 50 puta isli radnim danom pisana im puna dnevnica a ja sam morao i njihov posao

  • Petar SNS

    14:19 // 26. 11. 2021.

    Da dodam. Veoma bitno. Da narod razume šta hoću da kažem . Subota - neradni dan može da ide i da radi ko i šta i gde hoće ! Skroz opušteno . Dok su za vreme Boris Tadića sva javna i javno komunalana preduzeća prekidala svoj rad i napuštala radna mesta u toku radnog vremena . Ima podataka ima sve . Tako da nemojmo o tome molim vas . Srećom žuta kolonija ne postoji ni u promilima. Greška statistička

    • Mrgud

      14:49 // 26. 11. 2021.

      Mrzim SNS!

    • Dr.Vlada

      14:55 // 26. 11. 2021.

      2000din + sendvič

    • Aleksandra

      16:26 // 26. 11. 2021.

      Ne izmišljaj više. Nemaš pojma ni o čemu.
      Sad se pritisak vršio i na ljude koji nisu članovi SNS. I osim toga, samo neko nenormalan i bez savesti može usred pamdemije da zove ljude na masovne skupove i pri tom da im preti otkazima, kaznama, i sl. Terate ljude da zanemare svoja prava i volju. Degradirate i ponižavate ljude!!!

    • Gaga

      21:39 // 26. 11. 2021.

      Ne laži više,provaljen si

  • Ivan

    14:31 // 26. 11. 2021.

    Ali ljudi mi ostali smo krivi,što ih ne sprečimo da ovo ovako i na ovakav,"bezobrazni",način rade!

  • mirko jankovic

    14:57 // 26. 11. 2021.

    Tako je u svim javnim preduzecima svi koji su na ugovoru i zaposljeni preko stranke ne dobrovoljno nego moraju na skup,jkp media,toplana itd

    • Čak Noris

      15:43 // 26. 11. 2021.

      Mora samo da se umre.

  • Smuk

    15:59 // 26. 11. 2021.

    Ja bih mitingašima - "dobrovoljnim" , pisao duple dnevnice jer ih stvarno zaslužuju ... samo , zašto im nisu "omogućili" ulare oko vrata za ulazak u autobuse i dolaska do sedišta !
    @Ghjj - je dosta lepo napisao i opisao psihološki profil tih ljudi ...

  • Kuzman

    17:26 // 26. 11. 2021.

    A ko ce placati te smrdljive sendvice,i zadto mi obicni gradjani,samo Marinika Tepic

  • Dragana

    19:28 // 26. 11. 2021.

    Kakvo poniženje i zastrasivanje građana.Ucenjuju, uzimaju novac da bi se tu jadni ljudi zaposlili

    • Misa

      01:29 // 27. 11. 2021.

      Zna se tarifa za sve.

  • Fog_Seller

    22:41 // 26. 11. 2021.

    Apsolutna istina, ljudi kreću u autobuse, primorani, jedino tako mogu zadržati svoja radna mesta. Na sreću niko nije večno! Šilji se kolac!!

  • Vladimir Vucelic

    23:48 // 26. 11. 2021.

    Drugar daje 2000 soma svakom od nas ko ode, ja idem. Od svakog od nas ima on 2000. Nas 10 on zaradi 20 000, isplati se

  • Tajanstveni Alan

    08:44 // 27. 11. 2021.

    Gospodjo Majkic, sramite se diplome ! Gde vam je moral, da vi koji lazete, nazivate druge lazovima ! Ne da se fotelja, usladila se !? Ne, brinite ,nicija nije gorela do zore, mandat brzo prodje, zato, svakog dana se nesto okoristite !

  • Koki

    10:48 // 27. 11. 2021.

    Tacno je,ja znam dosta njih koji su mi otvoreno rekli kako su dobili posao preko stranke SnS u drzavnom preduzecu i da sad moraju da idu na miting kako bi zadrzali svoja radna mesta!!!

  • Sns

    12:03 // 27. 11. 2021.

    Ljudi su samo blagovremrno obavesteni o skupu koji ispunjava sve ep. Kriterijume. Sto se tice ucenjivanja ljudi toga nije nikad bilo. Ljudima ponudimo sendvic i da ne planiruju produzetak ugovora. Sami se prijavljuju i takmice ko ce veca ljiga da bude. Tu niko nije kriv a kamoli Vucic.

  • Ana

    18:13 // 27. 11. 2021.

    Dovukli 5000 ljudi, niko masku ne nosi. Jel imaju oni zeleni sertifikat? I posle nam pune bolnice kovid pacijenata?!

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.