Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

13:07, 12. 10. 2019.

Niški službenici i funkcioneri autobusima na Vučićev skup u Blace i Kuršumliju [video]

Autobus SNS Tri autobusa krenulo sa Bulevara Nemanjića; Foto: Screenshot video Srđan Nonić

Kao i uvek kada Aleksandar Vučić dolazi na jug Srbije, nebitno da li je to stranački ili državnički, i tokom njegovog današnjeg obilaska Blaca i Kuršumlije u okviru kampanje "Budućnost Srbije", imaće aplauze niških službenika i funkcionera. Oni su jutros napunili autobuse, svojom voljom ili ne, i krenuli put Toplice da daju podršku predsedniku. Odbornik Niške inicijative Srđan Nonić usnimio je ovu mobilizaciju koju je nazvao modernim ropstvom.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Mara

    13:23 // 12. 10. 2019.

    Svaka čast tako i treba poštovanje i kultura

    • brdo

      17:38 // 12. 10. 2019.

      Maro kako ne vidis da tvoji glupi komentari me ostavljaju nikog ravnodusnog.na cemu svaka cast.cekas povecanje penzije od 2000-3000 dinara.pa sto i ti ne udje u neki od autobusa koji je krenuo pa da vidis kakvo je to smece od sendvica za ceo dan.ali valjda imas pametnija posla da komentarises.kulturo Eve me,sto bi rekli ljudi.maro.......prosetaj malo,lepo vreme.

    • dux

      22:35 // 12. 10. 2019.

      Nije li te sramota..?!? Nego vec smo navikli na tvoje komentare...Maroo gde je tvoje stado?!

    • Dimitrije

      09:37 // 13. 10. 2019.

      Troluje Mara. Garantovano.

  • Samo jako

    13:32 // 12. 10. 2019.

    Buducnost Srbije bezi,ostaju samo penzosi.

  • Dexa

    14:15 // 12. 10. 2019.

    Kako ih više nije sramota da žive sa tolikom količinom ljigavosti...

    • Vila promaja

      15:43 // 12. 10. 2019.

      Nažalost nije ih sramota....prazni stomaci ne biraju!!!

    • Dexa

      23:35 // 13. 10. 2019.

      @ Vila promaja

      Druže, nisu oni gladni.

  • Sladjana Pavlicic

    14:16 // 12. 10. 2019.

    Ih grdni gle im ponosne face a posle ,nadam se vrlo brzo,ćemo a plačemo kako nismo hteli nego smo bili primorani.Jad i beda.

  • zoran

    14:33 // 12. 10. 2019.

    Radna subota,nego šta.

  • Dragan

    14:46 // 12. 10. 2019.

    Jos jedna naporna poltronijada... za ljude bez obraza i morala...

  • Овца за шишање

    14:50 // 12. 10. 2019.

    Сви на изборе, какав бојкот, видите како се мењају ствари, нема више функционерских кампања у страначке сврхе! Ахахахахахаха...

  • brdo

    14:57 // 12. 10. 2019.

    Svoljom voljom.ne budite smesni.zena je otisla u obilazak blaca I krusumije jer je morala.malopre kaze da pre pola cetri nece da krenu.velika guzva.subota,vikend, gde ljudi trebaju posvetiti vreme porodici,zavrsavanju poslova oko kuce.ali tata naredio svi u blace I kruslumiju.pa kakva je to stranka kada se sami opstinski odbori ne mogu organizovati da pruze podrsku tati.sramota.

    • zahav

      17:16 // 12. 10. 2019.

      moralni patuljci. da li tako i decu vaspitavate?

  • M. V.

    15:25 // 12. 10. 2019.

    Mene ljudi prosto sramota da pošaljem c.v. negde. Niti idem, niti ih podržavam, živa nisam što za njih ni ne glasam.

  • Peja

    16:19 // 12. 10. 2019.

    Ekskuuuurziiiiijaaaaaa

  • Zzhj

    17:01 // 12. 10. 2019.

    Dragi moji, poštovani Noniću, čemu osudjivanje? Reč je o svojevoljnom stavljanju u poziciju da ih k'o povodcem šetaju po zemlji. Niko ih terao nije, isključivo njihov izbor. Ako za bolje, za parče dostojanstva i samopoštovanja, ne umeju ili ne znaju ili nišu kvalifikovani a ovim još i sretni, moja poruka je: sretan put i lep provod. Podsećam da je ovo praksa svih vladajućih stranaka još od 90tih

  • Dragan

    17:05 // 12. 10. 2019.

    Daće Bog da odrade dve smene!

  • Miro

    17:21 // 12. 10. 2019.

    A da jes ono sto nije ništa ne bi ni bilo

  • mstefanovic

    18:28 // 12. 10. 2019.

    Sta da kažem osim: Dole Vlada!!!!

  • Ivan

    20:21 // 12. 10. 2019.

    Preseli im sendviči.

  • Djunta

    20:56 // 12. 10. 2019.

    Ovo dvoje na slici i moraju da idu!Omoguceno im je ,u mandatima ,da nista ne rade i primaju poslanicku i direktorsku platu!

    • Milos

      17:10 // 13. 10. 2019.

      To su naši kvislinzi lezilebovići!

  • Mili

    21:32 // 12. 10. 2019.

    Mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole!
    #AV #Buducnost Srbije

    • Sale

      22:05 // 12. 10. 2019.

      Ne izazivate mržnju već gadjenje svih poštenih i časnih gradjana Niša i Srbije

  • Bojan Trajkovic

    21:37 // 12. 10. 2019.

    Isto se išlo autobusima dok je prethodna vlast bila, budimo realni. Ovi su samo prekopirali ono sto im odgovara. Mnoge je muka naterala.

  • A gde je tu

    23:45 // 12. 10. 2019.

    Jovkovic..?

  • Nas jug

    08:14 // 13. 10. 2019.

    Svi koji su dobili posao preko stranke sns-a su obavezni da idu svuda na raznoraznim skupovima. A svi mi koji nismo dobili nista od SNS-a sedimo si kuci , jer nemaju cime da nas ucenjuju. To je javna tajna.,,,,Mi smo napredna zemlja......

  • Goran

    08:28 // 13. 10. 2019.

    Kakva 3 autobusa preko 10 iz nisa su otisla.a buducnost srbije su javna preduzeca ostalo je radni logori i duznicko ropstvo

  • Dimitrije

    09:32 // 13. 10. 2019.

    Odličan snimak. Tu se vidi svo moralno propadanje koje je SNS oblikovao.

  • Dejan

    09:54 // 13. 10. 2019.

    Zaljubljeni u prevaru od Vucica i u svoja parazitska radna mesta
    od 100k dinara plate.

  • D

    10:19 // 13. 10. 2019.

    Sta ovde ima novog? I ranije vlasti isto radile. To je u nama da se UVLACIOMO bilo ko da je na vlasti. Posto je bila subota, a institucije ne rade svako ima pravo da raspolaze svojim slobodnim vremenom.
    Interesantno je da 85% snage SNS-a ima Vucic a ostalih 15% je ostali deo SNS-a. Kod SPS-a 40% snage drzi DACIC a ostlio drze ostatak SPS-a. To govori da SRBI vole AUTOKRATE

  • Stara narodna

    16:22 // 13. 10. 2019.

    Ako je Turčin krvav do lakata, poturica mora biti do ramena!

  • Milos

    17:02 // 13. 10. 2019.

    Kamo ga Banđur da maše i šalje poljupce?

  • Ika

    19:09 // 13. 10. 2019.

    Drzak neki svet...

  • Sanja

    20:25 // 13. 10. 2019.

    Majko mila, sta je ovo ?

  • Marko

    23:07 // 13. 10. 2019.

    Ko je gospođica gospođa
    u žutom mantilu i patikama za trčanje? :))

  • Zoki

    12:44 // 14. 10. 2019.

    Krkaju oni, vozikaju se. . . Sve to na nas racun. . .
    Na racun nas poreskih obveznika. Vala, da se digne i kuka i motika. . . Ovako vise nece moci.

  • Igor P

    00:17 // 15. 10. 2019.

    Ovde vidim bivše radikale, bivše demokrate i one iz G17plus. Sada su se skupili i upakovali; SNS je svratište beskrupuloznih i ljudi.

  • Saša Jovančić

    22:00 // 16. 10. 2019.

    Ma da be... Sve su funkcioneri išli s autobusi... Išli si s njihova ili službena vozila

  • Dejan Jelic

    20:30 // 19. 10. 2019.

    Da li je policija izvršila vanrednu kontrolu i ovih autobusa pre polaska na put?

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.