Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

12:16, 17. 1. 2019.

Nišlije krenule autobusima za Beograd da vide Putina

Putin-bus1;-foto:-JV-J.-A Krenuli da vide "najboljeg državnika i spasitelja"; foto: JV/J. A.

Uz sendviče, vodu i prozivanje imena sa spiskova, građani Niša napunili su autobuse Niš ekspresa oblepljene slikama predsednika Rusije Vladimira Putina i predsednika Srbije Aleksandra Vučića i krenule put Beograda oko 11 sati. Većina su, kako kažu, članovi Srpske napredne stranke, ali stranačkih obeležja nije bilo.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Roman Lakapin

    12:58 // 17. 1. 2019.

    Ideologija....tesko nama

  • mladem

    13:04 // 17. 1. 2019.

    I nece te da izasdjete na izbore , da prekinemo ovo ludilo

  • Isto

    13:09 // 17. 1. 2019.

    Tako je bilo i 2000, u organizaciji TON-a, autobusi Nis expresa, gomila silom nateranih za Beograd, pa ...... svi znamo sta je bilo nakon samo tri godine.

    • misko

      14:47 // 17. 1. 2019.

      Gluposti i neistine. Nisam video nikog da je otisao na silu te 2000.te godine. Ljudi su ispraćeni ispred konja javno i bez spiskova i sendviča. Ogroman broj ljudi je krenuo svojim kolima. Išli su da zbace tiranina, a vala će da zbacimo i ovog.
      Tipično radikalsko laganje.

    • misko

      14:50 // 17. 1. 2019.

      Nakon samo tri godine je ubijen premijer, a jel ti to predvidjaš da ce tri godine nakon današnjeg mitinga opet neko biti ubijen. Vrlo opasno razmišljanje...

    • svedok

      16:44 // 17. 1. 2019.

      Lažeš. I treba da te je stid.

    • vlada

      03:32 // 18. 1. 2019.

      Ne lazi...Milosevic je bio diktator koji je izgubio na izborima i hteo da ih pokrade ponovo..rat, glad, beda, nemastina, sankcije, diktator, represija, ubijanja...sve to je vecina, ovih sendvicara i ovaca koje vodaju danas prosla...a "vodja"je tada bio isto u vlasti i snosi deo odgovornosti i za ono vreme...

  • Ljubica

    13:10 // 17. 1. 2019.

    Strasno ali istinito!Ceka NAS teska borba gora nego sa Milosevicem jer tih placenika,bednika, primitivaca..ima puno,to su nam rodjaci,prijatelji.

  • Ikanis

    13:13 // 17. 1. 2019.

    I neka propadnemo, potpuno smo zastranili kao narod, mene je sramota sto hodam istim gradom sa ovim bićima.

  • Boyan

    13:26 // 17. 1. 2019.

    Skupila je Toplana divoljno para od ovog napaćenog naroda za autobuse i današnju ekskurziju nazadnih iz Niša,koji će se okupiti da uveličaju "spontani" doček ruskog cara i našeg vođe!

    • vlada

      03:21 // 18. 1. 2019.

      Upravo gledam racun za grejanje decembar mesec za stan od 53kvm 12500 dinara...30% moje plate samo za grejanje?!!!

  • mia

    13:47 // 17. 1. 2019.

    nek pricuvaju cendvic da imaju i za ponocni povratak..nemoj ceo odmah!

  • Nikola

    13:49 // 17. 1. 2019.

    "tri karte za holivud"

  • Kada budete...

    13:55 // 17. 1. 2019.

    Kada budete shvatili koliko je ovo veliki dan za našu zemlju, za našu decu onda ćete shvatiti zašto ljudi idu i zašto idu kao jedan! Do tada...pozdrav

    • Aleksandra

      14:02 // 17. 1. 2019.

      A kad Vi budete shvatili koliko su SNS i Vučić štetni za Srbiju, biće kasno...

    • Milan

      14:18 // 17. 1. 2019.

      Ja sam shvatio da mora da radim danas i platim porez drzavi koju volim...a mozda je ipak ne volim obzirom da nisam u autobusu sa sendvicom?!? Mozda imam pogresan pogled na "ljubav" prema drzavi

    • ime

      14:30 // 17. 1. 2019.

      ajde idi i ti sto si sve shvatio...i ne vracaj se

    • Mile okati

      14:32 // 17. 1. 2019.

      Ja samo shvatam da smo dosli do feudalizma za 21. vek nismo . Kazi mi jednu normalnu zemlju gde se pravi od jedne drzavnicke posete ovakav cirkus . Po strani sto docekujemo tako jednog diktatora ( mozda je dobar ali on jeste diktator) . I da se razumemo do pre par godina i meni je bio simpatican ali da u onolikom narodu ( ruskom) on ne moze da nadje zamenu ? Tu nesto nije u redu

    • Dragan,Niš

      14:48 // 17. 1. 2019.

      @kad budete.. Pa što se onda ne potpisa da te pamtimo što nam otvori oči!?

    • Vlada popovic

      15:16 // 17. 1. 2019.

      Kad sam bio mali pokojni deda mi rece"sinko koga Rus brani i Kinez hrani,taj moze da se besi"!
      Pozdrav

    • Bata Petrović

      20:28 // 17. 1. 2019.

      A ti si shvatio?
      Muči jado!
      Dragi sunarodnici sada cete videti koliko se teško sklanja vlas t koju podrzava brojčano nadmocniji populus.
      Mentalni snimak populusa:
      - 6 % visoka i više stručna sp.
      -25 % srednja stručna spr.
      - 69 %, bez osnovne,sa nepotp.osnovnom, i osnovnom školom.
      ŽELIM dobro zdravlje i dug život kako bi dočekali smenu ove narodne,većinske vlasti

  • Mara

    14:00 // 17. 1. 2019.

    Da si ljudi ubiju vreme.Dokoni

  • Aleksandra

    14:00 // 17. 1. 2019.

    Ali komentari su im žešći... po odgovorima se vidi ko podržava Vučića...

  • Zee

    14:07 // 17. 1. 2019.

    Ali "Uz sendviče i vodu", hahaha! Slatko me nasmejaste! Još i prozivanje sa spiska, ahahahaha! Pa jel su oni Teletabisi???

    • TOMASS

      14:21 // 17. 1. 2019.

      Samo mi nije jasno ko plaća vodu i sendviče,jer i to košta.

  • Nis u srcu

    14:36 // 17. 1. 2019.

    O dimenzijama prinudne mobilizacije sendvičara za ovaj dogadjaj najbolje govori da niko nije ostao da lupa minuse i pro stranačke komentare na ove vesti!

  • MK Ultra

    15:34 // 17. 1. 2019.

    Ne morate da se vracate!
    Malo manje stanovnika, ali mnogo veci prosecan IQ bez vas.

  • zoki ajduk

    15:45 // 17. 1. 2019.

    Sramota za Gradski odbor Niš, svojevremeno sam bio aktivan u Ljajićevoj stranci, samo mi smo imali 24 autobusa za podršku pred izbore 2014. godine.
    Ovo je sad mizerija

  • zoki

    15:47 // 17. 1. 2019.

    Kancelarije su prazne i odmah nema minusa, da se zamisli čovek.

  • Predrag

    15:54 // 17. 1. 2019.

    Strasno. Jadni mi...

  • Minut

    16:14 // 17. 1. 2019.

    To ti je to.

  • Dusan

    16:19 // 17. 1. 2019.

    Nadam se da su im stavili i rusku salatu u sendvice.

  • Aca

    16:21 // 17. 1. 2019.

    Ocekujte veceras komentare botova oko 21 h !

    • ja

      03:25 // 18. 1. 2019.

      Ma sutra, izmorice se mukice...nije ni to lako lutati po Beogradu ceo dan...

  • Ljakse

    17:02 // 17. 1. 2019.

    Ovde ce najmanje budu Beogradjani!!!

  • Vladislava

    17:14 // 17. 1. 2019.

    Nisam ja bila za Beograd tako mi SPS, G17,DS

  • MajaM

    18:25 // 17. 1. 2019.

    Isprani mozgovi bez muke idu tamo gde im se kaze..!!!..Nadam se da su poneli i zastavice u boji nase i Ruske zastave,pa da docek bude savrsenstvo o kome ce se pricati dugooo...

  • I. I.

    18:49 // 17. 1. 2019.

    Neko lepo reče: ti ljudi koji su otišli su naši rođaci, prijatelji, susedi. Mnogi od njih ne vide ništa problematično u svom ponašanju, "Pa šta ima veze, kad vlast tako kaže..." Mnogi od njih su srećni što su uz vlast, kakva god ona bila, mnogima to daje osećaj moći i važnosti, ispunjava ih.

    Tolika je razmera naše ljudske bede.

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.