Južne vesti - Leskovac, Niš, Pirot, Prokuplje, Vranje - vesti iz južne Srbije

07:17, 25. 4. 2018.

Vučićeva poseta preusmerava autobuse, zatvara se Ulica Dimitrija Tucovića

autobus Zaobilaznim putem zbog Vučića; Ilustracija; foto: Arhiva JV

Zbog dolaska predsednika Srbije Aleksandra Vučića na otvaranje niškog pogona fabrike “Leoni”, kako kažu u Direkciji za javni prevoz, biće skraćene i preusmerene gradska autobuska linija 10 na relaciji Ćele Kula - naselje “9. maj” i nekoliko prigradskih linija.

Povratak na vest
Pošalji komentar
Poslednji komentari:
  • Milan

    07:24 // 25. 4. 2018.

    Nek dođe u 6 da objasni !

    • ***

      09:10 // 25. 4. 2018.

      Objasnio je on Bulatovicu,da ako ne izglasaju,raspustice ih.

  • Petar

    08:32 // 25. 4. 2018.

    Po koji put je otvara? Treći? Ili sam se ja zabrojao...

  • Zoka

    09:02 // 25. 4. 2018.

    Kod tempa pocelo okupljanje autobusa.... ko zna koliko "simpatizera" ce biti prisutno

    • buca

      09:14 // 25. 4. 2018.

      Zalutali ili odatle polaze? Da l su posli,il su dosli?

  • Milance

    09:03 // 25. 4. 2018.

    Sada zbog Vucica deca iz Novog sela i okoline nece moći u školu da idu, neka dođe da im opravda časove!!! Sramota

  • Sone

    09:11 // 25. 4. 2018.

    Otvara po drugi ili treći put istu robovlasnicku fabriku kao što su i sve one koje je on ,,doveo" i otvorio. Ne znam samo kada će ovi narod shvatiti da je ponižen i kada će se pobuniti i početi da traži svoja prava,bolje uslove za rad,bolje plate. Dok god ćutimo biće nam nažalost tako (nikako).

  • Leskovcanin

    09:58 // 25. 4. 2018.

    Ovime Bosanac zeli da pokaze koliko je mocan i koliko je voljen. Svi u 18:00 na protest. I samo glasno.

  • Durlan

    10:01 // 25. 4. 2018.

    Autobusi isprd Niskog doma zdravlja!
    za Vucica SPREMNI :)

  • tony

    10:03 // 25. 4. 2018.

    ...kako bre nije sramota onog dokoličara i besposličara da organizuje miting u radno vreme i da pritom tera ljude koji rade u javnim ustanovama da dodju na taj njegov miting, i još da blokira ulice za saobraćaj, ceo Niš zna da su ljudi iz državnih ustanova naterani da dodju ispred Leonija, samo kako bi on na svojim medijima prikazao kako ima podršku gradjana Niša...jadno i bedno ponašanje

  • Dragan Stepanović

    10:14 // 25. 4. 2018.

    Pametni Bogojanac,zna koje u Srbiji tupav. Kako nađe baš vas Nišlije?
    Možda su sledeći Kragujevčani.Bože spasi nas ovih preko Drine.

  • Sima

    10:24 // 25. 4. 2018.

    Koliko bi se ljudi spontano skupilo govori cinjenica da moraju da ih tovare u autobuse kao nacisti.. sve je na silu.. eto to su oni

    • Oliver.S

      11:01 // 25. 4. 2018.

      Ljudi bez sale tako je radio i nacisticki rezim ovo je sramno. Neznam sta da kazem jer sam bez reci ostao.
      Koja demokratija ovo je diktatura!!!!!

  • Naissus

    10:49 // 25. 4. 2018.

    "Građani iz ovog dela Niša, mogu ići Ulicom Dimitrija Tucovića do kružnog toka sa Ulicom Petra Aranđelovića, a onda tom i Ulicom Bubanjski heroji, zatim Bubanj selom, Donjim Međurovom i Čokotom"

    Ma mogu i Medosevcem preko Popovca. A najbolje bi bilo da odu do Malosista preko Bubnja pa da se vrate starim putem i uhvate prikljucak za Novo Selo.

    Koji idiotizmi ... boze sacuvaj

  • prof dr CVETKO prvi

    11:54 // 25. 4. 2018.

    Zatvorili i ulice - da l' će ih njihov "predsednik" svečano "otvori" pre 18h , za naš miting !

  • Ivan

    13:09 // 25. 4. 2018.

    E mislio sam da ne idem na protest sad cu da budem prvi

comments_report_caption
comments_report_notice
Pošalji komentar:

Vaš komentar će biti objavljen po odobrenju od strane administratora.

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon što ga odobri neko od naših administratora.

Ukoliko želite da Vaš komentar bude odmah objavljen, možete se prijaviti preko svog Google, Facebook, Twitter ili Yahoo naloga.

Došlo je do greške pri dodavanju komentara
Preostalo ti je 400 karaktera

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti ovde: admin {at} juznevesti {dot} com.