Klub borilačkih sportova Naisus

• tekvondoisti Naisus

Najmlađi tekvondoisti Naisusa najbolji u Srbiji

Sa osam osvojenih medalja, od čega dve zlatne i po tri srebrne i bronzane, pioniri niškog Kluba borilačkih sportova Naisus osvojili su ekipno 3. mesto na Prvenstvu Srbije u formama. Najmlađi su pokazali najveću želju i borbenost, kaže trener Nebojša Anđelković, i ekipno u borbama bili 1.

(6) detaljnije
  • tekvondoisti KBS Naisus

Naisus ekipni vicešampion Srbije u tekvondou

Klub borilačkih sportova Naisus postao je ekipni vicešampion Srbije u tehničkim disciplinama u tekvondou - Uroš Mitrović osvojio je zlato i bronzu, Lana Veljković dva srebra, Jelena Stevanović dva zlata, a glavni trener kluba koji se i sam takmičio Nebojša Anđelković osvojio je još jedno zlatno odličje.

(5) detaljnije
  • Nebojša Anđelković Jelena Stamenković

Niške tekvondoistkinje proglašene za najbolje u Srbiji

U Vršcu su dodeljene nagrade za najbolje Srbe i Srpkinje u tekvondou u 2019. godini, a među dobitnicima svoje mesto su našle i dve Nišlijke. Obe u formama, Jelena Stevanović iz kluba Naisus proglašena je za najbolju pionirku, a Milena Ivanović iz TK Astra za seniorku u kategoriji U40.

detaljnije
  • Pobedio u konkurenciji 30 takmičara

Mladi Piroćanac prvak Balkana u kjokunšai karateu

Sa sve 4 pobede na Otvorenom prvenstvu Balkana u Bugarskoj mladi Piroćanac Vuk Manić osvojio je zlatnu medalju u kjokunšai karateu u kategoriji do 40 kg. U njegovoj konkurenciji učestvovalo je 30 dečaka, a do prvog mesta Vuk se borio i savladao takmičare iz Rumunije, Grčke, Izraela i Bugarske.

detaljnije
  • kbs naisus, kup tehnicki, foto kbs naisus

Borci Naisusa osvojili tehnički Kup Srbije u tekvondou

Nakon uspeha na Balkanskom prvenstvu, takmičari Kluba borilačkih sportova Naisus iz Niša osvojili su 11 medalja - 6 zlatnih, 4 srebrne i jednu bronzanu. Brojne medalje u pojedinačnim konkurencijama doprinele su da Naisus osvoji prvo mesto u ekipnom plasmanu.

detaljnije
  • kbs naisus, postolje, balkanso

Nišlije uspešne na Balkanskom prvenstvu u tekvondou

Na 21. Balkanskom prvenstvu u tekvondou u bugarskom Samokovu borci dva niška kluba osvojili su ukupno 15 medalja. Takmičari Kluba borilačkih sportova Naisus osvojili su 4 zlatne medalje, 2 srebrne i 3 bronzane, dok su borci kluba Daehan osvojili drugo mesto u disciplini "powerbreaking", dok su u pojedinačnim disciplinama osvojili još pet medalja.

detaljnije
  • Tekvodno ilustracija

Bugari osvojili tekvondo turnir u Nišu, po prvi put nastupili i Turci

Preko 800 takmičara okupio je ove godine 4. po redu turnir Asteriks kup u Nišu, a sem svih zemalja iz okruženja nastupili su i tekvondoisti iz Grčke, Austrije i po prvi put iz Turske. U generalnom plasmanu najbolji je bio klub Gladiator iz Bugarske, dok je domaćin Asteriks bio drugi u borbama, a KBK Naisus u formama.

(1) detaljnije
  • tekvondo-klub-astra

Nišlije donele 11 medalja sa Prvenstva Srbije u tekvondou

Prvenstvo Srbije za pionire i juniore u tekvondou koje je održano u Beogradu bilo je uspešno za niške takmičare iz klubova Astra i Ramina, kao i Kluba borilačkih sportova Naisus. Nišlije su ukupno osvojile šest zlatnih medalja, jednu srebrnu i četiri bronzane.

(2) detaljnije
  • KBS Naisus

Naisus dostigao hiljadito odličje

Žetvom medalja u Ligi grada Niša, Klub borilačkih sportova Naisus dostigao je i prestigao cifru od 1.000 odličja za nešto više od 8 godina postojanja. U niškom klubu su prezadovoljni ovim uspehom, ali skreću pažnju i na nedostatak finansijske podrške Grada.

detaljnije
  • Stošić stevanović reprezentacija Srbije boks

Srbija najbolja u Skoplju, bokseri iz Surdulice doprineli sa dva zlata

Tradicionalni međunarodni turnir "Zlatni gong" u Skoplju protekao je u znaku Srba, koji su osvojili sedam odličja, a ovom uspehu umnogome su doprinela dvojica boksera iz Surdulice Petar Stošić i Nikola Stevanović, koji su bili najbolji u svojim kategorijama.

detaljnije
  • Uroš Mitrović prvak tekndo

Nišlija još jednom šampion Balkana u tekvondou

Član Kluba borilačkih sportova "Naisus" Uroš Mitrović još jednom se okitio zlatnim odličjem i poneo titulu prvaka Balkana i to na šampionatu u Rumuniji. Mitroviću je ovo bilo prvo takmičenje u konkurenciji seniora, a otišao je na šampionat kao član Tehničke reprezentacije Srbije.

(4) detaljnije
  • Piroćanac vicešampion sveta

Piroćanac vicešampion sveta u kjokunšai karateu

Na Svetskom prvenstvu u kjokunšinkai karateu u Mađarskoj, u konkurenciji 600 takmičara iz celog sveta, mladi Piroćanac Vuk Manić osvojio je srebrnu medalju. Iako bolji u finalu od svog suparnika, izmakla mu je zlatna medalja zbog nedozvoljenog udarca i kazne.

detaljnije
  • Tekvondo Asteriks Kup Niš hala "Čair"

Četiri medalje za niške tekvondoiste u Šapcu i Bugarskoj

Na Otvorenom prvenstvu Šapca takmičari Kluba borilačkih sportova Naissus iz Niša osvojili su dve zlatne i jednu srebrnu medalju, a najuspešniji je bio Đorđe Petković koji je postao dvostruki šampion. U klubu ističu da su morali da smanje broj takmičara na takmičenjima, jer nisu dobili novac od Grada.

• uros

Niški tekvondoista odbranio dve titule šampiona Balkana

Veoma nezahvalnu ulogu branioca tri zlatne medalje na Balkanskom prvenstvu, kako kažu u klubu Naisus, imao je njihov tekvondoista Uroš Mitrović. On je uspeo da odbrani dve, dok je u trećoj disciplini osvojio bronzu, uprkos tome što se preko 700 takmičara iz 7 zemalja uputilo za turski grad Jedrene, u pohod na ove titule.

• mitrovic

Bronza za tekvondoistu iz Niša

Na Otvorenom prvenstvu Austrije u Beču, u konkurenciji 550 takmičara iz 25 zemalja, bronazanu medalju osvojio je Uroš Mitrović, tekvondoista Kluba borilačkih sportova “Naisus” iz Niša.

detaljnije
  • Kik-boks takmicenje

Najbolji srpski kik-bokseri nastupaju u nedelju u Nišu

Za titulu državnog prvaka srpski kik-bokseri će se boriti u nedelju, 4. juna u hali “Čair". I niški klubovi imaće dosta svojih predstavnika, među kojima i one koji će prvi put ući u ring, pa im je potrebna podrška publike.

detaljnije
  • Sledećeg vikenda na programu su gradske lige u tekvondou; foto: Nebojša Anđelković

Niški tekvondista Vuk Manić postao šampion Srbije

I pored toga što je bio prehlađen, Vuk Manić, tekvondista niškog kluba Naisus, smogao je snage i na Prvenstvu Srbije pobedio tri jaka protivnika, postavši tako novi šampion Srbije u kategoriji pionira.

detaljnije

Niški tekvondista trostruki prvak Balkana i 11. na svetu

Uprkos jakoj konkurenciji iz 8 zemalja na Balkanskom prvenstvu tekvondista iz Niša Uroš Mitrović osvojio je 3 zlatne medalje, a zatim na Svetskom 11. mesto, a do finala ih je delio samo bod.

• uros

Nišlija osvojio 3 balkanske medalje u tekvondou

Na Balkanskom prvenstvu u tekvondou junior Uroš Mitrović, član niškog Kluba borilačkih sportova Naisus, osvojio je 2 srebrne medalje i jednu bronzanu.

detaljnije

Niški tekvondista deveti u Evropi

Na Evropskom prvenstvu u formama Uroš Mitrović, član niškog Kluba borilačkih sportova Naisus , zauzeo je 9. mesto u konkurenciji juniorskih timova.