Krunić posle Flore: Sramota nas je ovog poraza, u revanšu na sve ili ništa

Autor:Milica JovanovićIzvor:Južne vesti
Simo Krunić
"Pred našom publikom ćemo igrati bolje"; foto: Dejan Mirčev

Uprkos favorizovanoj ulozi u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, Radnički je izgubio sa 2:0, a njegov odskorašnji strateg Simo Krunić kaže da ih je sve sramota ovog poraza. Uveren je Sarajlija i da će njegova ekipa igrati bolje u revanšu, jer će na "Čairu" ići na sve ili ništa.

Radnički u prvom takmičarskom meču ove godine nimalo nije ličio na ekipu koja je prošle sezone postala vicešampion Srbije. To i ne čudi, jer je iz tog sastava samo 4 fudbalera otpočelo utakmicu sa Florom, a pri tom je većina njih ugovore potpisala nedavno, baš kao i trener Krunić.

Izjednačeno do 75. minuta, a mi smo posle primljenog prvog gola pokušali da se vratimo, ali nismo uspeli i primili smo još jedan. Flora je u ovom trenutku spremnija, a mi smo dosta konfuzno delovali u finišu. Verujte da nas je sramota zbog ovog poraza. Pred našom publikom ćemo sigurno igrati bolje i pokušaćemo na sve načine da okrenemo ovaj rezultat. Igraćemo na sve ili ništa - rekao je Krunić.

U sinoć odigranoj utakmici i Radnički i Flora su se više koncentrisali da ne prime nego da daju gol. Ekipa iz Talina je čekala svoju šansu iz kontre, a dočekala iz prekida, pošto je nakon kornera zatresla mrežu Nišlija u 75. minutu, a potom ponovo u 89. minutu.

Šansu da se iskupi i nadoknadi zaostatak vicešampion Srbije imaće u četvrtak, 18. jula od 20:45 na stadionu “Čair”.