21:59, 2. 4. 2011.

Naisus izgubio od Kolubare

Autor:Ljubica StojanovićIzvor:Južne vesti
Kolubara-Naisus; foto: rkkolubara.com

NIŠ - U 22. kolu Superlige rukometaši Naisusa poraženi od Kolubare rezultatom 29:23. Planinka bolja od PKB-a, Vranje pobedilo Crvenku.

NAISUS: Kosanović 8 odbrana (1 sedmerac), Milosavljević Marko 1 odbrana (1), Milosavljević Miloš 3, Stanković, Stojilković, Vasiljević, Santrač 2, Jovanović S, Đukić, Jovanović N, Todorović 3, Anđelić 2, Petković 7 (2), Mađar 6.

Sedmerci: 2/4
Isključenja: 14 minuta

KOLUBARA: Đukić 10 odrana (1), Ristić 2 odbrane, Divović, Jovanović 3, Lomić 5, Žarković 1 (1), Trivić Miloš, Nenadić 2, Radojičić 4, Milićević 5 (2), Petrović 1, Trivić Milašin, Radovanović 5 (1), Mitrović 3.

Sedmerci: 4/5
Isključenja: 6 minuta

Rukometaši Naisusa su poraženi nakon četiri duela bez poraza. Aktuelni šampion države Kolubara savladala je Naisus drugi put ove sezone i tako niški tim i dalje ostaje u borbi za opstanak u elitnoj ligi. Naisus je poveo na startu, ali Kolubara je brzo preuzela vođstvo. Do kraja poluvremena je bilo neizvesno, ali Naisus nije uspeo više od izjednačenja. U drugom delu meča Naisus je pokušavao da izjednači i obezbedi makar remi, ali greške u dodavanju i neke sudijske odluke to nisu dozvolile.

- Napravili smo mnogo grešaka u prvom poluvremenu. Trebalo je tada da preuzmemo kontrolu i vodimo sa 4-5 golova razlike. Ali, nismo uspeli i na poluvreme smo otišli sa golom zaostatka. U drugom delu smo pokušali da nadoknadimo, ali Žarko Petković zbog bola u leđima nije mogao mnogo da uradi, a ostali nisu preuzimali inicijativu. Takođe, neke sudijske odluke nisu bile primerene i bile su izmišljene. Reagovao sam, ali nismo mogli mnogo da uradimo - rekao je Miloš Stanić, trener Naisusa.

U narednom kolu Naisus gostuje ekipi Metaloplastike.