17:50, 25. 9. 2011.

Radnički pobedio Mladost sa 3:2

490x370_fk-radnicki-centar

Fudbaleri Radničkog pobedili su Mladost iz Lučana rezultatom 3:2 (1:0). Posle sedmog kola Radnički i dalje na prvoj poziciji i jedina neporažena ekipa u Prvoj ligi.

Niški fudbaleri zadržali su prvu pozicju na tabeli pobedom na gostovanju u Lučanima nad ekipom Mladosti koja je do ovog kola bila jedina neporažena uz Radnički. Sada je Radnički jedini tim koji ima nulu u koloni poraza. Niški fudbaleri su poveli u 39. minutu golom Aleksandra Jovanovića i tako pokazali da su u Lučane stigli po sva tri boda. Na početku drugog poluvremena domaća ekipa je više napadala, pa je prvo Jeremić izjednačio u 53. minutu, a potom je Udovičić u 56. minutu doveo Mladost u vođstvo. Niški tim se nije predavao, pa je Ivan Pejčić iskoristio penal u 70. minutu. Marko Mančić je opet odredio pobednika u finišu pošto je bio precizan u 88. minutu i tako doneo tri boda niškom timu.

- Od 90 minuta utakmice imali smo samo deset minuta slabe igre i to je izuzetno kvalitetan protivnik iskoristio i dao nam dva gola. Rezultatom sam izuzetno zadovoljan - rekao je Zvonko Đorđević, trener Radničkog nakon meča.

Radnički je sa 17 bodova zadržao prvu poziciju na tabeli Prve lige i ima 2 više od Kolubare koja je sa 2:0 pobedila Proleter. U narednom kolu niški tim će ugostiti Donji Srem.