22:02, 17. 8. 2019.

Radnički remizirao u Lučanima

stefan mihajlovic radnicki
Stefan Mihajlović vodi na listi strelaca; foto: JV / Vanja Keser

Prvi remi ove sezone fudbaleri niškog Radničkog zabeležili su u 5. kolu Superlige i to na gostovanju ekipi Mladosti u Lučanima (1:1). Peti gol na četvrtoj utakmici ove sezone postigao je Stefan Mihajlović koji je doneo nerešen rezultat Nišlijama.

Domaćin je poveo rano, već u 17. minutu, golom Vladimira Radivojevića na dodavanje Pavlovića.

Izjednačenje je doneo Stefan Mihajlović petim golom ove sezone čime je trenutno najbolji strelac Superlige. Njemu je u 26. minutu loptu dodao Aleksandar Todorovski.

Mladost je u 51. minutu ostala sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Bogdana Miloševića, ali nadmoć u broju igrača Radnički nije uspeo da pretvori u gol i pobedu.

Nišlijama je ovo prvi remi u sezoni i uz jedan poraz i tri trijumfa nalazi se i dalje na četvrtom mestu, ali Čukarički ima utakmicu i bod manje, a Partizan dva meča i tri boda manje.

Ekipa sa "Čaira" će u narednom kolu dočekati Spartak iz Subotice.

MLADOST - RADNIČKI 1:1 (1:1)