Superliga Srbije

• Radnik Radnički Čair

Radnik pobedio Napredak u gostima

Surduličani su protiv Napretka poveli već u 5. minutu golom Zlatanovića, ali su domaćini iz penala izjednačili 5 minuta pred kraj poluvremena. Konačan rezultat meča postavio je Mićić u 61. minutu golom iz igre. Slede pripreme za Crvenu zvezdu.

detaljnije
  • Radnički DInamo stadion Čair Marko Mrkić

Pobeda Radničkog u Zemunu

Fudbaleri Radničkog su savladali na gostovanju Zemun sa 2:1. Rezultatski je utakmica bila rešena već na samom početku, jer su Nišlije u 9. minutu vodile sa dva gola razlike.

(5) detaljnije
  • Pavkov se iz Zvezde vratio u Radnički

Posle 6 meseci u Crvenoj Zvezdi, napadač Milan Pavkov se vraća na Čair. On će u dresu Radničkog provesti godinu dana kao pozajmljen igrač, saopštavaju iz niškog kluba.

(7) detaljnije
  • Radnik na Cairu

Poraz Radnika od Bačke

Nakon što su u prošlom kolu obezbedili opstanak u ligi, manjak motivacije kod fudbalera Radnika je bio očigledan, mada su najavljivali da će se boriti do kraja. Tako su izgubili 1:0 u pretposlednjem kolu plej-auta od Bačke, koja je ovim trijumfom osigurala opstanak u najjačem domaćem fudbalskom prvenstvu.

detaljnije
  • Danilo Grujić

Danilo Grujić sudi "večiti derbi"

Poznati fudbalski sudija iz Niša Danilo Grujić biće glavni sudija predstojećeg, 154. ligaškog susreta, između Crvene zvezde i Partizana, koji se igra u utorak.

(3) detaljnije
  • Radnički

Radnički otvara prolećni deo prvenstva

U premijernoj utakmici drugog dela Superlige niški Radnički će otputovati u Lučane, gde ih očekuje neizvestan meč, jer je Mladost pružala odlične partije ove sezone, dok Nišlije najavljuju velike ambicije. Meč je na programu u petak, 17. februara od 17 sati.

(1) detaljnije
  • Naisa

Rasoložena Naisa gostuje kragujevačkom Radničkom

Rukometašice Naise putuju u Kragujevac na megdan Radničkom u subotu, 11. februara od 18 sati. Nišlijke se nalaze u odličnoj seriji od 4 dobijene utakmice, a u Šumadiji će potražiti prvu od dve neophodne pobede za plasman u plej-of.

detaljnije
  • Odbojkaški klub Niš

Niški odbojkaši žele prekid loše serije

Pitanje je kako niz od 5 mečeva u kojima odbojkaši kluba Niš ne znaju za pobedu utiče na njihovo samopouzdanje, ali oni se, kako kažu, ne predaju i veruju da mogu da nastave sa dobrim igrama koje su pružali na početku sezone. Šansu za izlazak iz krize imaće protiv Kleka u subotu, 4. februara od 17 sati u sali osnovne škole “Miroslav Antić”.

• radnik

Fudbaleri iz Surdulice započeli pripreme sa novim trenerom

Sa novim trenerom i dva pojačanja, fudbaleri surduličkog Radnika su nakon praznične pauze počeli pripreme za prolećni deo Superlige Srbije, u kome će jedini cilj biti borba za opstanak, navode iz kluba.

detaljnije
  • Trening

Radnik se nada pobedi protiv Voždovca

Posle tri uzastopna poraza u domaćem prvenstvu, fudbaleri surduličkog Radnika u subotu na svom terenu dočekuju beogradski Voždovac. Kako bi ohrabrila igrače, uprava Radnika odlučila da ne naplaćuje ulaz na stadion.

detaljnije
  • Mrkic

Niški Radnički izgubio od Spartaka

Iako je u prvom poluvremenu utakmice, koje se završilo bez golova, delovalo da niški Radnički ima veće šanse za pobedu, u prvih 8 minuta drugog poluvremena Nišlije su primile 2 gola, u 89. minutu smanjile razliku na 2:1, a na kraju je Spartak iz kontre došao do konačnih 3:1.

(14) detaljnije
  • FK Radnički Niš

Radnički u subotu protiv Spartaka u Novom Sadu

U borbi za vrh tabele fudbaleri niškog Radničkog u subotu će u Novom Sadu snage odmeriti sa subotičkim Spartakom. Rastavac očekuje još bolju igru nego prošle nedelje protiv Čukaričkog

• Radnički

Pirotski Radnički ubedljiv protiv niškog

U kontrolnoj utakmici, igranoj posle pravog pljuska na vlažnom terenu niškog Cara Konstantina, prvoligaš iz Pirota je ubedljivo sa 3:0 savladao superligaša iz Niša.

• Radnički fudbal

Radnički uz preokret do pobede protiv Čukaričkog

U poslednjih 15 minuta utakmice fudbaleri niškog Radničkog su sa dva postignuta gola preokrenuli rezultat i u derbiju prvog kola Superlige na Čairu savladali beogradski Čukarički sa 2:1.

(11) detaljnije
  • radnik

Trener Radnika: Imamo potpuno nov tim

Fudbaleri surduličkog Radnika odradili su pripreme za novu superligašku sezonu na Vlasini i Kopaoniku, a novi trener Goran Lazarević kaže da je tim dosta izmenjen, ali se nada uspešnoj sezoni.

detaljnije
  • radnik

Nova pojačanja u surduličkom Radniku

Fudbalski klub Radnik iz Surdulice deo svojih priprema provodi na Vlasini, a upravo tamo su i stigla dva pojačanja - desni bek Zlatko Liščević i golman Ognjen Čančarević.

detaljnije

Naisa na bod od vicešampionske titule

Rukometašice Naise savladale su u pretposlednjem kolu plej-ofa Superlige novog šampiona zemlje ekipu Izvora rezultatom 35:34 (18:17), pa će im u poslednjem kolu biti dovoljan remi protiv Železničara u Inđiji kako bi sezonu završile na 2. mestu.

detaljnije
  • stadion

“Grobari” na utakmicu sa Radničkim bez navijačkih obeležja

Zbog suspenzije Fudbalskog saveza Srbije, navijači Partizana koji dođu na Čair na duel sa Radničkim, neće moći da unesu klupske rekvizite i dresove, a biće angažovano 200 redara.

(6) detaljnije

Stonoteniseri Topličanina izbačeni iz Superlige

Prokupački stonoteniseri izbačeni su iz daljeg takmičenja u najjačoj ligi nakon što su njihovi igrači Lupulesku i Gabrovski, pored domaće, nastupali i u rumunskoj ligi. Od naredne sezone Prokupčani mogu nastupati samo u najnižem rangu takmičenja.

detaljnije

Debakl “Želje” za kraj Superlige

Rukometaši niškog Železničara pretrpeli su težak poraz u poslednjem 18. kolu ligaškog dela Superlige u Kostolcu od ekipe Rudara - 35:19 (15:6).