20:40, 27. 10. 2012.

Železničar zabeležio i 7. poraz

IMG-2620.JPG

Rukometaši Železničara iz Niša izgubili su u Padinskoj Skeli od PKB-a rezultatom 29:21 (13:10) u 7. kolu Superlige.

Ni u sedmom kolu šampionata Železničar nije uspeo da ubeleži makar bod. Pojačan Bojanom Stefanovićem, Markom Džokićem, Miljanom Manićem i golmanom Markom Nadovezom niški tim je ubedljivo poražen od PKB-a u meču u kom nijednom nije vodio.

Pred par stotina navijača PKB-a "Želja" je prikazao lošu i nepovezanu igru i to u utakmici koja je "morala" da se dobije.

U 5. minutu bilo je 2:2, pa je PKB napravio seriju do 3 gola nakon čega se Železničar uspeo približiti samo na 2 gola zaostatka. PKB je serijama došao do 10:4 u 20. minutu, a u 29. minutu je vodio i 13:8. Do kraja poluvremena gosti su dali 2 gola i tako se približili.

Ni u drugom poluvremenu niški rukometaši nisu uspeli da makar na iskustvo igrača dođu do makar boda.

Sada sledi pauza u Superligi, pa će Nišlije imati vremena da nađu rešenje za probleme. U sledećem kolu dolazi Jugović.

PKB - ŽELEZNIČAR 29:21 (13:10)

PKB: Zdravković, Radosavljević 5 (3), Vuković 2, Ognjanović 1, Todorović 3, Ostojić, MIlojević 1, Radovanović, Bojičić, Simić 11 odbrana, Nešovanović 2, Ilić, Matičić 9, Ostojić, Čupić 6.

Sedmerci: 3/3
Isključenja: 6 minuta

ŽELEZNIČAR: Bogdanović 6 odbrana, Manić 4, Milosavljević, Džokić 1, Stefanović 6, Ranđelović, Kladarin 2, Cvetković 1, Veljković 1, Mađar 1, Nadoveza 3 odbrane, Basarić, Đukić 3, Pavlović, Stanković 2, Šmigić.